Sari la conținut

Karla 0784482719 perfectionista de la Burebista


Postări Recomandate

  • Oras:Blocul Samsung
  • Oras:Blocul Samsung

  Paulica cand te scoli sa mergi la piata sa cumperi painica cu rosi ca asta place la carlita  :laugh2  :laugh2  :laugh2

La Bucur Obor se gasesc din belsug rosii,paine la fel, mie imi place si cu branza de burduf  :laugh2   :laugh2   :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:13 Septwmbrie
  • Oras:13 Septwmbrie

La Bucur Obor se gasesc din belsug rosii,paine la fel, mie imi place si cu branza de burduf  :laugh2   :laugh2   :laugh2

 

paulache alias t.....x dac nu incetezi sa mai scrii aiurea la fete pe topice ne mutam si noi pe topicul mandrei tale si facem prapad :laugh2  :laugh2  :laugh2 

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Blocul Samsung
  • Oras:Blocul Samsung

paulache alias t.....x dac nu incetezi sa mai scrii aiurea la fete pe topice ne mutam si noi pe topicul mandrei tale si facem prapad :laugh2  :laugh2  :laugh2

Sunt mai greu de cap .la ce te referi cu t....x ?Ca nu ma prind ? Singurul cuvant care-mi vine acum in minte e tampax  :laugh2 si nu cunosc pe nimeni cu acest username

Link spre comentariu
Vizitator carladristor
Reputație: 0

Sunt mai greu de cap .la ce te referi cu t....x ?Ca nu ma prind ? Singurul cuvant care-mi vine acum in minte e tampax  :laugh2 si nu cunosc pe nimeni cu acest username

hei gata va rog din suflet nu mai faceti off topic :( 

Link spre comentariu
Vizitator carladristor
Reputație: 0

Uite pt. ca ne-ai rugat si ai vorbit frumos ,asta e ultima mea interventie la tine pe topic,o zi frumoasa sa ai

Multumesc de intelegere ! o zi buna va doresc

Link spre comentariu
Vizitator carladristor
Reputație: 0

Carlita este pa fir azi , va astept cu drag ai mei futaciosi 

 

 

astazi avem in meniu 'queen of blowjob' asadar am liber dupa orele 15 pana dimineata va pup cu drag 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...