Sari la conținut

Karla 0784482719 perfectionista de la Burebista


Postări Recomandate

Vizitator carladristor
Reputație: 0

Buna karla !!! Face fuck accepti ? Sa fi tinuta de cap ? La marginea patului ? Mersi !!! 

:blowj0b  :blowj0b  :blowj0b  :blowj0b  :blowj0b

Buna daca nu este ff agresiv da :) pup

Link spre comentariu
  • Oras:Văscăuți
  • Oras:Văscăuți

Mi-am facut damblaua, gata.

 

Programare facilă, locație de 7, lipsa apa caldă, prosop din baie de pe bara aia de uscat,nu sunt convins 100% ca era fresh.

 

Fizic fata, nu ma întrebați, nu pot nota, omulețul Michelin, pt cine il cunoaște.

 

Igienă, 8, niciun miros, nici un păr, dar totusi lipsa apei calde, nu știu ce să zic, fata s-a spălat așa.

 

Sex normal protejat, cu lubrifiant, cu o pulă înghețată semi-sculată de un pic de oral, nu pot nota.

 

FK, nu m-a tentat, la fel cuni.

 

GFE, nu doresc.

 

Oral, de 7, nu deep, nu face-fuck, CIM parțial, m-a lăsat cu trei sferturi de copii pe țeavă fugind sa-mi-i arunce la wc pe restul.

 

100 finalizarea, nu revin, nu recomand.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:UndevaCandva
  • Oras:UndevaCandva

Mi-am facut damblaua, gata.

 

Programare facilă, locație de 7, lipsa apa caldă, prosop din baie de pe bara aia de uscat,nu sunt convins 100% ca era fresh.

 

Fizic fata, nu ma întrebați, nu pot nota, omulețul Michelin, pt cine il cunoaște.

 

Igienă, 8, niciun miros, nici un păr, dar totusi lipsa apei calde, nu știu ce să zic, fata s-a spălat așa.

 

Sex normal protejat, cu lubrifiant, cu o pulă înghețată semi-sculată de un pic de oral, nu pot nota.

 

FK, nu m-a tentat, la fel cuni.

 

GFE, nu doresc.

 

Oral, de 7, nu deep, nu face-fuck, CIM parțial, m-a lăsat cu trei sferturi de copii pe țeavă fugind sa-mi-i arunce la wc pe restul.

 

100 finalizarea, nu revin, nu recomand.

Cu asa prestatie nu m-ar mira sa ajunga si ea la TOP ca altele care nu-si au locul acolo...parca totul e pe invers in tara asta!

  • Minus 12
Link spre comentariu

iar tu se pare ca esti prea idiot ca sa pricepi analogia, nici n-am dispozitia necesara ca sa-ti explic in termenii tai. o seara buna!

Boule, tu eşti un închipuit d'ăla care se crede mare 'telectual şi se bagă în seamă de unul singur. Doar că, pe fond şi în realitate, eşti un cretin.

Vreo dovadă ? Habar n-ai ce înseamnă analogie, p.m. de prost.

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:UndevaCandva
  • Oras:UndevaCandva

Boule, tu eşti un închipuit d'ăla care se crede mare 'telectual şi se bagă în seamă de unul singur. Doar că, pe fond şi în realitate, eşti un cretin.

Vreo dovadă ? Habar n-ai ce înseamnă analogie, p.m. de prost.

stiu ca in mediocritatea ta nu poti intelege ceea ce am sugerat ironic, era vorba despre asemanarea dintre cum se aplica regulile si favorurile pe acest forum, cat si-n sistemul de conducere al tarii, dar eu am tratat-o sub forma de caterinca, in schimb un membru de seama ca tine care s-a simtit deranjat de remarca mea a trebuit sa intervina ca sa demonstreze el fix o p...a belita...eu aici inchei cu tine, ca esti mai redus decat am crezut initial. Mai bine pune-ti placa cu formatia ta britanica preferata, Ultravox, si asculta in continuare ca esti spalat pe creier deja! In realitate esti un om atat de mic incat te pretezi numai la jigniri gratuite.

  • Minus 12
Link spre comentariu
Vizitator carladristor
Reputație: 0

E hai ca topicul meu a devenit DG .

 

Alooooo frana oamenilor .

 

 

 

Fiecare om are gustul sau la fel si cel de sus cu recenzia , la Maria ia placut , la mine nu . Deci fiecare arevgustul sau .

 

 

Liniste ca deja incepe DG aici

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...