Sari la conținut

Chat la liber....


Vizitator ccfdtig

Postări Recomandate

Vizitator tiru7
Reputație: 0

Chiar și pentru câteva ore tot e o mare onoare,nu multi se pot mândri cu așa ceva!

Văd că deja e fresh, și-a reintrat în rol! Asculta atent ce zice și baga la cap!

Link spre comentariu
Vizitator cozonacq
Reputație: 0

*Văd că deja e fresh, și-a reintrat în rol! Asculta atent ce zice și baga la cap!

Vorbe pline de inţelepciune... ;)

Nu e cazul, a deschis un topic deja. :laugh2

 

Tu altceva mai bun n'ai avut de facut?

Vezi ca astazi trebuie sa faci rost de 2 panda!

Nu ma intereseaza cum si in ce fel... :)

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator tiru7
Reputație: 0

Cozonac

Bă...înțeleg că ești incult dar nici fazan sa nu știi să joci? Cred că ăla era singurul loc de pe forum unde era ordine...l-ai nenorocit și pe ăla!

Link spre comentariu
Vizitator cozonacq
Reputație: 0

Bã, daca cumperi...ceva, si la ceva'ul ala primesti un cadou, in cazul in care returnezi ceva'ul...ramai cu cadoul, nu?

Adica nu returnezi si cadoul?!

E cadou!

 

Logic si normal asa ar fi...sau nu?

Sunt in dubii.

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator cozonacq
Reputație: 0

* Doua teluri mai am pe forumul asta minunat:

1. Sa citesc si eu recenzia aia indelug asteptata a robotzelului la fatuca aia mult ravnita de la Top.

2. Sa te invat sa conduci!

Nu prea conteaza neaparat ordinea, important este sa fie indeplinite ambele.

 

Rectific!

1. Robotzelu' are o inteligenta artificiala care depaseste cu mult limitele mele de perceptie...cu siguranta iarasi ma prosteste (nu ca ar fi greu) si nici luna asta nu o sa scrie vreo recenzie.

Sigur gaseste el o scuza plauzibila, gen e ultima luna din an, vine frigul, pleaca de revelion in strainatati, asteapta colindatorii, a cheltuit banii revervati pt fatuca aia mult ravnita de la Top pe un pulover tricotat manual cu model 2 pe faţã, 2 pe dos!

Asadar...asta clar pica!

2. Dupa ce am vazut astazi (si nu doar astazi) e caz pierdut si asta!

Eu mai aveam o mica speranţa, se pare ca mi-a fost interzisa si asta...

 

Schimb prioritatile.

Principalul meu tel este sa ajung la domnisoara Irina!!

Asta-i scopul meu nr 1 de acum incolo. :D

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator tiru7
Reputație: 0

Greșit! Panda trebuie sa fie prioritatea no 1.

Pentru Irina oricum mai e de așteptat, de curiozitate, care-i statusul fondului alocat Irinei? În procente dacă nu-i prea complicat pentru tine.

Link spre comentariu
Vizitator tiru7
Reputație: 0

Poate facem și o strângere de fonduri sa ajutăm un biet curvar. Mai ales că acum, în preajma sărbătorilor, de regulă oamenii se lasă fraieriți mai ușor.

Link spre comentariu
Vizitator cozonacq
Reputație: 0

Greșit! Panda trebuie sa fie prioritatea no 1.

Pentru Irina oricum mai e de așteptat, de curiozitate, care-i statusul fondului alocat Irinei? În procente dacă nu-i prea complicat pentru tine.

  

 

Stai linistit, n-am uitat de panda! :laugh2

Nu stiu sa zic...E multe bancnote de 1 leu...Si ti-am spus sa mergem pe mana leilor din Banie.

N-ai vrut!

 

Ar fi crescut procentul!

 

Poate facem și o strângere de fonduri sa ajutăm un biet curvar. Mai ales că acum, în preajma sărbătorilor, de regulă oamenii se lasă fraieriți mai ușor.

Ce'ar fi sa merg cu colinda?! :D

  • Minus 1
Link spre comentariu

Vizitator gvbolovan
Reputație: 0

Rectific!

1. Robotzelu' are o inteligenta artificiala care depaseste cu mult limitele mele de perceptie...cu siguranta iarasi ma prosteste (nu ca ar fi greu) si nici luna asta nu o sa scrie vreo recenzie.

Sigur gaseste el o scuza plauzibila, gen e ultima luna din an, vine frigul, pleaca de revelion in strainatati, asteapta colindatorii, a cheltuit banii revervati pt fatuca aia mult ravnita de la Top pe un pulover tricotat manual cu model 2 pe faţã, 2 pe dos!

Asadar...asta clar pica!

2. Dupa ce am vazut astazi (si nu doar astazi) e caz pierdut si asta!

Eu mai aveam o mica speranţa, se pare ca mi-a fost interzisa si asta...

 

Schimb prioritatile.

Principalul meu tel este sa ajung la domnisoara Irina!!

Asta-i scopul meu nr 1 de acum incolo. :D

 1. Bine că te-ai lămurit în privința lui @robotzelu. Doar motivele pentru care nu vei citi prea curând vreo recenzie de-a lui nu le-ai nimerit :P El e un tip la fel de sincer ca tine. Ți-a explicat și ție, și nouă tuturor, că îi este imposibil să posteze vreo recenzie pentru simplul motiv că nu vrea să păgubească acest minunat forum de prezența ta.

El este un altruist, ceva îmi spune că are câteva recenzii scrise (dacă nu chiar zeci) dar refuză să le posteze de dragul acestui forum :)
Cât despre noua ta prioritate, dacă n-aș bănui că ești un mare orgolios, te-aș ajuta cu drag să ajungi la domnișoara Irina chiar  mâine :) Sau aș participa la campania de fonduri inițiată de colegul Tiru ;) Dar eu cred că tu dorești să reușești prin forțe proprii. Sunt convins că satisfacția reușitei, coroborată cu satisfacția oferită de domnișoara Irina, vor fi incomensurabile...
 
PS: Habar n-ai ce eforturi fac să adun fondurile necesare sezonului de primăvară :P Dar și când o să reușesc, atunci să vezi satisfacție pe mine și pe ... ele :laugh2  :laugh2  :laugh2
Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...