Sari la conținut

Chat la liber....


Vizitator ccfdtig

Postări Recomandate

Vizitator cozonacq
Reputație: 0

Baaa! Mai stiti ceva de Sofi?  :cry2 Nu a mai postat nicio pozica  :tittyfuck de vreo 2 zile. :(

Eu nu mai intreb aiurea pa topic la ea, sa nu mai fac off-topic ca toti bolovanii care posteaza acolo. :giggle:

Posibil sa fie bolnavioara...

Maestru ar trebui sa stie mai multe.

Link spre comentariu
  • Oras:Èšara lui Moș Crăciun
  • Oras:Èšara lui Moș Crăciun

Posibil sa fie bolnavioara...

Maestru ar trebui sa stie mai multe.

Stie o pula. Daca stia ca e bolnavioara si chiar era prietenul ei, facea tot posibilul sa ii asigure o insanatosire grabnica.

Adica eu asa as fi facut. Dar nu pot sa ma bag peste obsesia omului. :giggle:

Link spre comentariu
Vizitator gvbolovan
Reputație: 0

Baaa! Mai stiti ceva de Sofi?  :cry2 Nu a mai postat nicio pozica  :tittyfuck de vreo 2 zile. :(

Eu nu mai intreb aiurea pa topic la ea, sa nu mai fac off-topic ca toti bolovanii care posteaza acolo. :giggle:

Știu, e bine ;)  :laugh2

Link spre comentariu
Vizitator cozonacq
Reputație: 0

alooo! tiristii! vedeti ca nellu a ales sa fie fanu' meu si sa umble cu mine. asa ca nu il luati la misto...

Stai linistit ca noi nu facem asa ceva.

Cica nu e frumos sa iei pe cineva la misto... :)

 

Oricum e plin de oameni respectabili aici, clar nu se poate una ca asta!!

  • Minus 6
Link spre comentariu
  • Telefon: 0772922822
  • Oras:Peste tot si niciunde
  • Telefon: 0772922822
  • Oras:Peste tot si niciunde

Eu sunt consumator.nou pe forum,dar cotizez de vreo 5 ani

Si cand postez la aia de la olimpia pe topic ca e falsa,ma fac aia din acvariu traumatizat

Asta e

Link spre comentariu
Vizitator cozonacq
Reputație: 0

Nu-i o problema, Cozo strange bani...

I-am dat si eu 1 leu pt pusculita.:laugh2

Ai dat o laE

Nu pot sa scriu aici cum a fost, ideea este ca am iesit tot eu pe minus.

De 2x deja...daca o tin tot asa mai ajung taman la vara la domnisoara Irina.

Link spre comentariu
  • Telefon: [email protected]
  • Oras:Traind printre panarame si cretini fomisti fara pic de caracter.
  • Telefon: [email protected]
  • Oras:Traind printre panarame si cretini fomisti fara pic de caracter.
    Din ciclu, trezirea in mortzii vostri de revolutionari, da teveu, radio, fasbuci, whatsplmup, si hashtag resizt cu pula-n cur pana la moarte, care ati ajuns sclavii rrrromaniei, futuzti in cur de tigani si ultimii infractori, poi voi astia din frucea tarii si ardeal vretzi sa va facetzi independentzi ma prapaditzililor si pripasilor, vretzi si voi ca ungurii sa va rupetzi de romanica si sa fugitzi cu pula mea in cur in bora-bora, sa va alegetzi un stabor si bulibasa, national/zonal si va va futa pe totzi in cur, cum deja o fac ???...vai capul vostru de parazitzi prapaditzi, cu dezvoltarea voastra cu tot, macar in tigania din sud, oltenia, moldova si dobrocea sunt atat de multzi, ca inca se fut deocamdata doar intre ei in cur, nu ca la voi. :D

TIMISOARAAAAAA, fruncea pulii mele, unde mortzii ma-tii esti, faaah MUISTO, sa lasi cativa, bolovani, cozonaci, bosketari, **spam editat**i, tigani, infractori, gabori fututzi in cur si pesti, futu-ti startul revolutiei/democratiei si protestele ma-tii in cur, sclavii tiganilor, infractorilor, primarilor si pestilor care suntetzi, doar de placere si din amintiri o sparg cateva maxilare la vara de timisoreni, figurantzi daca-i prind pe amaratzii astia pe doo sute de km de litoral, cand ei vin spartzi si fututzi in cur de ciori borate la ei acasa, pa NICU, baga-mi-as toata pula in rasa ma-sii da cioara care la ouat in cuib da barza, in sportu, muschii, tatuajele, ceafa, steroizii si pepsiul lui de imbecil nedorogat care este/prezinta, sa anutze, da asa mai pa ascuns doar printre prieteni, smekeri, badygiarsi, muskiuletzi, coltlete si interlopi, cand vine/aterizeaza cu stolu de ciori pa plaja, cu proastele/ciorile/bosketarii/amicii pa litoral la vara, sa stiu prin ce boskestri, parcari ii astept, ca dintr-un capac neveu pa la spate, asa cu le place lor, sa-i sara amble timpane cu borsh pa nas, plus sa le bag bate-le in prapaditilor cu care umbla sa bata/terorizeze femei  si drogatzi aurolaci, ambii la o suta de kile impreuna pe cuplu.

  Am mai facut si inca o pasiune, perversa, sa sparg tombereone da gunoi, in capul altor gunoaie vii, asa ca am sa-i platesc after summer, lu fagadau, coiu stang a lu mazare cocainoman-homosexual, tomberoanele distruse, normal, fix si la fel, cum v-a muit trole cu picon si ghitza cu duba, dandu-v-o la muie cu zecile de buluione luate imprumut de la faraierii d-acilea, printr-o donatie facuta in futhosop-orfanilor, copiilor strazii si cersetorilor aripatzi, asta, dupa ce ii voi baga in orfelinat si ii voi fractura si pe aia/proxenetzii de cersetori care-i scot la produs, care , cine daca nu ma crede sa se intrebe de ce multzi dintre aia mancau pizza cu farfuri cu tot prin cap in piatza ovidiu. :D

  Aaaa, si sa nu uit, daca mai prind ca in ultimii 10 ani, ciori maneliste, pesti si traficantzi de droguri de cand incepe sa se incaltzeasca in vama, am sa va fut pa toti si pe toate in cur de o sa va usture ochii, impreuna cu jandarmi, diiicot, garda si gabori, tot asa, pa neveu, cum va place voua, sa va treziti in shantz diminteatza fara timpane si cu borsh pe nas si o sticla de tabasco-n cur. :D

 

...cat mortzii ma-tii de natie sa fii fututa in cur, si mai carav sa ajunga sa-ti placa lucrul asta, de cateva zeci/sute de mii de infractori, suntem inca milioane bune in tara asta, de oameni liberi, mai suntem ??? ...ca asa ma duc cu casa cu tot sa traiesc si fut aproape moca, cu casa cu tot in asia, africa, america latina. 


Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Buna dimineata!

Ai putea sa dezvolti putin ideea ta?

Nu te-ai exprimat foarte clar.

Eu n'am inteles ce ai dorit sa exprimi...

Hai ca iti explic eu: asjhgdskjhfdhjkchubchufqeouhifqdkhjucdsqkjuhsqdhuisdhuki. Asta in prima parte. In a doua: jkhdshgdshiqjefqjhiweqgdsjgyjhiefcpjofewvhnifqehufecqhfeqvhifevqjhli

Sper ca ai inteles?

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator cozonacq
Reputație: 0

Cum ziceam...nici eu nu prea'i am la suflet pe vecinii nostri.

 

51.50 Cristina este impinsa de Planeta si calca aiurea, i-a fugit genunchiul! Ea primeste ingrijiri medicale, scoasa pe targa si dusa direct la salvare!

Link spre comentariu
Vizitator gvbolovan
Reputație: 0
Deci cum dracu să nu mă simt mereu excepțional ;)

 

De exemplu, azi fosta nevastă și încă colega mea de apartament, a simțit nevoia să-mi dea un sfat prietenesc :) Și anume să nu aștept până la primăvară să-mi reiau activitatea competițională și că după părerea ei, mi-ar face bine să-mi fac drept cadou de Crăciun o vizită... :laugh2 :laugh2 :laugh2

M-a pus pe gânduri... :D

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...