Sari la conținut

Chat la liber....


Vizitator ccfdtig

Postări Recomandate

Vizitator cozonacq
Reputație: 0

Pune și tu 10 lei scor exact la pariuri și îți iese de'o... Oră. :) + sau -

 

Edit:

Decât psychic mai bine să câștigi ceva.

Link spre comentariu
Vizitator gvbolovan
Reputație: 0

4-0 bate Liverpool in retur  :laugh2

Ca sa imi incerc si eu puterile de psychic. :P

6-1! În condițiile in care Barca va domina copios :P :laugh2
Link spre comentariu
Reputație: 5693
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Barca Ajax

 

Bulangiu de arbitru olandez ftl in gat a furat un 11 m da s-a aratat dreptatea.

N-au sanse L. 

Vipera Suarez musca veninoasa , sare din tufis si musca mortal , Mesi meserie face spectacol , iar portaru ala prinde mingile ca broasca mustele cu limba in timp ce vedeta lu Liv rateaza din 6m . 

Noroc cu debelele ala ca rata ca prostu ca era 6

Link spre comentariu
Vizitator ccfdtig
Reputație: 0

3-0 !!!

Vezi rezumat în caz că ai ratat meciul. :)

Mersi. Nu am ratat...

Nici meciul de fotbal

Nici o partida de șah.:)

Link spre comentariu
Vizitator craiovaucv
Reputație: 0

Barca Ajax

 

Bulangiu de arbitru olandez ftl in gat a furat un 11 m da s-a aratat dreptatea.

N-au sanse L. 

Vipera Suarez musca veninoasa , sare din tufis si musca mortal , Mesi meserie face spectacol , iar portaru ala prinde mingile ca broasca mustele cu limba in timp ce vedeta lu Liv rateaza din 6m . 

Noroc cu debelele ala ca rata ca prostu ca era 6

Total de acord

Link spre comentariu
Vizitator cozonacq
Reputație: 0

8989898989

multumit ? =))

Acuma înțeleg cum de unele fete au peste 600 de contacte blocate. :))

Îi ok, ești mult prea limitat!

 

Dă-te cu săniuța. :)

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator cozonacq
Reputație: 0

Barca Ajax

 

Bulangiu de arbitru olandez ftl in gat a furat un 11 m da s-a aratat dreptatea.

N-au sanse L. 

Vipera Suarez musca veninoasa , sare din tufis si musca mortal , Mesi meserie face spectacol , iar portaru ala prinde mingile ca broasca mustele cu limba in timp ce vedeta lu Liv rateaza din 6m . 

Noroc cu debelele ala ca rata ca prostu ca era 6

Eu sper să nu rămână săracul Dembele marcat de faptul că a ratat în min 93.

Să dea o echipă 150 de milioane pe tine și să nu marchezi singur cu portarul e cam nasol...

 

La 4-0 era hotărâtă calificarea.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Eu sper să nu rămână săracul Dembele marcat de faptul că a ratat în min 93.

Să dea o echipă 150 de milioane pe tine și să nu marchezi singur cu portarul e cam nasol...

 

La 4-0 era hotărâtă calificarea.

Ai dreptate la 4-0 era hotarata,dar trebuie sa dea Barcelona 1-2 goluri marti

Link spre comentariu
Vizitator cozonacq
Reputație: 0

Eu cred că Barca nu ratează finala anul ăsta...sper să o și câștige!

Chiar îmi pare rău că a căzut cu Liverpool în semifinale, era frumos să fi jucat finală! Altfel ar fi fost meciul.

De cealaltă parte, Ajax cred că a avut cel mai greu culoar, au eliminat pe Real și Juve, și au prima șansă cu Tottenham.

 

Eu sper ca anul ăsta să fie anul Barcelonei și anul viitor să câștige Steaua (măcar) Europa League! :laugh2

Link spre comentariu
Vizitator gvbolovan
Reputație: 0

Ca tot ai pomenit de echipa lui Jiji, mi-am adus aminte de meciul cu Midllesbrough. :)))

M-am uitat la rezumat sa retraiesc momentele de bucurie. :D

Maccarone  :bow

Hei, să nu confundăm lucrurile. Jiji e Jiji, un bișnițar devenit smecheraș de afaceri, dar când Steaua, chiar în liga a 4-a fiind, reprezintă România, se schimbă lucrurile ;) Plus că pe vremea aia Steaua chiar avea antrenor (Olăroiu) iar Jiji era cel mult copil de mingi în fața lui. Ca și în fața lui Pițurcă de altfel.

Eu atunci am suferit cumplit :(

Link spre comentariu
Vizitator cozonacq
Reputație: 0

Ca tot ai pomenit de echipa lui Jiji, mi-am adus aminte de meciul cu Midllesbrough. :)))

M-am uitat la rezumat sa retraiesc momentele de bucurie. :D

Maccarone  :bow

Foarte urât spirit de patriotism ai! :))

Și eu îmi aduc aminte și acum de meciul ăla...la pauză țin minte și acum, mă sunase un prieten (rocker) și zicea că vrea să mergem la lăutari, să sărbătorim :laugh2

La finalul meciului, mi-a fost rău!

Nu știu cum să explic, chiar mi-a fost rău...aveam palpitații nu mai intelegeam nimic, stiu că îmi suna telefonul dar nu știu ce am vorbit și nici cu cine...am aflat abia următoarea zi de luni.

Am mai trăit senzația asta la încă un meci, și de atunci am încercat să fiu cât mai detașat posibil.

Acuma nici nu mai urmăresc toate meciurile Stelei, oricum nu pierd mare lucru, campionatul nostru e de râsul curcilor.

Eram foarte fanatic, mergeam cu galeria lui Poli în deplasare la meciurile cu Steaua :) acum m-am potolit, e mai bine, mult mai bine.

 

Rămân totuși la convingerea că dragostea față de echipa favorită rămâne una dintre cele mai pure iubiri posibile!

Este o iubire ce îți aduce satisfacții sufletești gratuite dar de neprețuit, dar în același timp aduce și dezamăgiri profunde!

  • Like 1
Link spre comentariu
Reputație: 3061
  • Oras:Tm
  • Oras:Tm

Si eu am suferit enorm .. pana in minutul 89 cand a picat golul calificarii. :laugh2

Chiar ma gandeam cum pana mea dupa o istorie de meciuri aranjate de partid, de furturi cu arbitrii si alte cacaturi pe care le-au mai facut pisatii astia, fix ei sa fie rasplatiti cu o finala europeana.

Decat sa fiu reprezentat de steaua si dinamo mai bine imi schimb dracu nationalitatea. 

Ai inteles gresit Gvbolovan, Jiji ii o binecuvantare la steaua, ii doresc sanatate si sa fie acolo la echipa cat mai mult timp. :laugh2

 

Cozonac, n-am inteles prea bine ce ai zis, mergeai cu galeria lui Poli la meciurile cu Steaua??? ca suporter stelist undercover? 

Urat, foarte urat!

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator gvbolovan
Reputație: 0

Si eu am suferit enorm .. pana in minutul 89 cand a picat golul calificarii. :laugh2 - Sadicule :P

Chiar ma gandeam cum pana mea dupa o istorie de meciuri aranjate de partid, de furturi cu arbitrii si alte cacaturi pe care le-au mai facut pisatii astia, fix ei sa fie rasplatiti cu o finala europeana - Pe plan intern, de acord cu tine, dar să nu-mi spui că PCR-ul sau urmașul său PSD au reprezant pe plan extern altceva decât JiJi în fața lui Olăroiu  :slap2

Decat sa fiu reprezentat de steaua si dinamo mai bine imi schimb dracu nationalitatea. - Devii ripensist? Trecutul și viitorul fotbalului românesc? :P :giggle:

Ai inteles gresit Gvbolovan, Jiji ii o binecuvantare la steaua, ii doresc sanatate si sa fie acolo la echipa cat mai mult timp. :laugh2 - Am înțeles ideea, de acord cu tine ;)

 

Cozonac, n-am inteles prea bine ce ai zis, mergeai cu galeria lui Poli la meciurile cu Steaua??? ca suporter stelist undercover? 

Urat, foarte urat! - Dacă așa e, de acord cu tine :)

Link spre comentariu
Vizitator cozonacq
Reputație: 0

Nu PretenaȘ, aici te-a trădat puțin logica ta destul de bună, și ai înțeles tu greșit!

Fă distincție între ce se întâmpla în urmă cu multă vreme în campionatul intern și ce s-a întâmplat în cupele europene!

Nu are legătură una cu cealaltă!

Nu te reprezinta pe tine personal, ci ne reprezinta pe noi, ca națiune!

La fel cum nici dacă sezonul ăsta în caz de o să câștige Barcelona Champions League, nu reprezintă un succes catalan, ci unul în dreptul Spaniei. Sper că pricepi aluzia.

 

Nu ar fi fost o răsplată (servită pe tavă nemeritat), ar fi fost mai degrabă rodul unei munci depuse pe parcursul unui sezon competițional, unul foarte bun în Europa!

Oricum (poate știi sau poate chiar ai trăit, eu unul da) nu suntem văzuți prea bine pe afară, singurul domeniul în care mai scoteam și noi capul era sportul, s-a cam dus și ăsta din păcate. [Votați PSD!! :)]

Eu zic că meritau să ajungă atunci în finală, chiar fusesem la meciul tur de la București, dar așa e în viață, nu mereu este dreaptă soarta!

 

Cât despre deplasările pe care le făceam cu galeria lui Poli, eu mereu am fost un băiat sincer, știau destui că sunt stelist. Nu țipam în gura mare dar oricum eram destui care aplicam tactica asta.

La ultimul meci de campionat, când a câștigat Steaua cu 2-1 și implicit titlul (2004-2005), au fost 6 autocare la București și unul sau 2 vagoane de tren. :)

Eu am mers cu autocarul și m-am întors cu trenul atunci, tot vagonul de la'ntoarcere era plin de steliști.

A fost frumos, foarte frumos!

 

Amintiri ce nu se uită niciodată! :)

Link spre comentariu
Reputație: 3061
  • Oras:Tm
  • Oras:Tm

Deci vrei sa imi spui ca suporterii lui Real se vor bucura daca castiga anul asta Barcelona? pentru ca pana mea is spanioli si ei.  :laugh2

Despre ce ai zis cu vagonul de stelisti vreau sa iti zic doar ca ma incearca un sentiment de scarba si nu are sens sa continui discutia.

Link spre comentariu
Vizitator cozonacq
Reputație: 0

N'ai înțeles :) oricum nu aveam de gând să continui în vreun fel pentru a încerca să conving pe cineva de ceva.

Fiecare trăiește și gândește în felul său.

 

Seară bună!

Link spre comentariu
Vizitator craiovaucv
Reputație: 0

Nu PretenaȘ, aici te-a trădat puțin logica ta destul de bună, și ai înțeles tu greșit!

Fă distincție între ce se întâmpla în urmă cu multă vreme în campionatul intern și ce s-a întâmplat în cupele europene!

Nu are legătură una cu cealaltă!

Nu te reprezinta pe tine personal, ci ne reprezinta pe noi, ca națiune!

La fel cum nici dacă sezonul ăsta în caz de o să câștige Barcelona Champions League, nu reprezintă un succes catalan, ci unul în dreptul Spaniei. Sper că pricepi aluzia.

 

Nu ar fi fost o răsplată (servită pe tavă nemeritat), ar fi fost mai degrabă rodul unei munci depuse pe parcursul unui sezon competițional, unul foarte bun în Europa!

Oricum (poate știi sau poate chiar ai trăit, eu unul da) nu suntem văzuți prea bine pe afară, singurul domeniul în care mai scoteam și noi capul era sportul, s-a cam dus și ăsta din păcate. [Votați PSD!! :)]

Eu zic că meritau să ajungă atunci în finală, chiar fusesem la meciul tur de la București, dar așa e în viață, nu mereu este dreaptă soarta!

 

Cât despre deplasările pe care le făceam cu galeria lui Poli, eu mereu am fost un băiat sincer, știau destui că sunt stelist. Nu țipam în gura mare dar oricum eram destui care aplicam tactica asta.

La ultimul meci de campionat, când a câștigat Steaua cu 2-1 și implicit titlul (2004-2005), au fost 6 autocare la București și unul sau 2 vagoane de tren. :)

Eu am mers cu autocarul și m-am întors cu trenul atunci, tot vagonul de la'ntoarcere era plin de steliști.

A fost frumos, foarte frumos!

 

Amintiri ce nu se uită niciodată! :)

 

 

 

 

 

 

Amintiri din tinerete  :D

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...