Sari la conținut

Chat la liber....


Vizitator ccfdtig

Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Vad ca nimeni nu ma felicita pentru ca m-am "albastrit". De aceea ma felicit singur. Si multumesc pe aceasta cale familiei care m-a sustinut in toata aceasta perioada, rudelor, prietenilor carea mi-au fost alaturi si fara de care nu as fi reusit si nu in ultimul rand fetelor deoarece fara ele acest demers al meu ar fi fost caduc. Cele 10-15 recenzii au facut diferenta (as fi avut doar 990 de postari) :laugh2.

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator ccfdtig
Reputație: 0

Vad ca nimeni nu ma felicita pentru ca m-am "albastrit". De aceea ma felicit singur. Si multumesc pe aceasta cale familiei care m-a sustinut in toata aceasta perioada, rudelor, prietenilor carea mi-au fost alaturi si fara de care nu as fi reusit si nu in ultimul rand fetelor deoarece fara ele acest demers al meu ar fi fost caduc. Cele 10-15 recenzii au facut diferenta (as fi avut doar 990 de postari) :laugh2.

Chiar am vrut sa te felicit...

Pe bune.

M-am luat cu altceva și am uitat.

Dar...

Pot acum.

Felicitări albastrule! :D

Cum era ăla? Fat frumos din lacrimă?

No amu tu ești Fat frumos din lacu' albastru...

Toate vor da pe spate de acum...:)

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Chiar am vrut sa te felicit...

Pe bune.

M-am luat cu altceva și am uitat.

Dar...

Pot acum.

Felicitări albastrule! :D

Cum era ăla? Fat frumos din lacrimă?

No amu tu ești Fat frumos din lacu' albastru...

Toate vor da pe spate de acum... :)

Multumesc! Chiar mi-au dat lacrimile la cat de frumos ai scris. Sunt foarte sensibil de felul meu. Legat de datu' pe spate, dupa cum ai observat poate din recenzii, prefer pozitia misionar, asa ca DA, toate vor da (sta) pe spate.

P.S. Astept si alte felicitari. Traiesc pentru a fi bagat in seama :laugh2!

P.S.1. Abia astept sa ma fac mov (in 3-4 ani). Sa vedeti atunci ce plin de mine voi fi.

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator ccfdtig
Reputație: 0

Multumesc! Chiar mi-au dat lacrimile la cat de frumos ai scris. Sunt foarte sensibil de felul meu. Legat de datu' pe spate, dupa cum ai observat poate din recenzii, prefer pozitia misionar, asa ca DA, toate vor da (sta) pe spate.

P.S. Astept si alte felicitari. Traiesc pentru a fi bagat in seama :laugh2!

P.S.1. Abia astept sa ma fac mov (in 3-4 ani). Sa vedeti atunci ce plin de mine voi fi.

Na dreaq...

Amu îmi veni una...

Vreau un ON în timp ce șofez...

Nu în oraș ci pa autostrada eventual...

Că dacă e sa calc pedala de viteza...

Sa fiu pe un tronson ce permite.:D

Link spre comentariu
Vizitator akephalos2016
Reputație: 0

Vad ca nimeni nu ma felicita pentru ca m-am "albastrit". De aceea ma felicit singur. Si multumesc pe aceasta cale familiei care m-a sustinut in toata aceasta perioada, rudelor, prietenilor carea mi-au fost alaturi si fara de care nu as fi reusit si nu in ultimul rand fetelor deoarece fara ele acest demers al meu ar fi fost caduc. Cele 10-15 recenzii au facut diferenta (as fi avut doar 990 de postari) :laugh2.

Felicitări dl Nellu 🎈ðŸ»ðŸ‘Œ

 

P.S. zici că ești la Oscar cu discursul ăsta...😂😂😂

Link spre comentariu
Vizitator akephalos2016
Reputație: 0

Na dreaq...

Amu îmi veni una...

Vreau un ON în timp ce șofez...

Nu în oraș ci pa autostrada eventual...

Că dacă e sa calc pedala de viteza...

Sa fiu pe un tronson ce permite.:D

Stai drek cuminte că la cum conduci busesti mașina 😂😂😂

Link spre comentariu
Vizitator ccfdtig
Reputație: 0

Stai drek cuminte că la cum conduci busesti mașina 😂😂😂

Am înțeles!

Sa nu mai urci la mine în mașina...

Că na...

Nu vreau sa te am pe conștiință.:D

Link spre comentariu
Vizitator akephalos2016
Reputație: 0

Am înțeles!

Sa nu mai urci la mine în mașina...

Că na...

Nu vreau sa te am pe conștiință.:D

Pe capota pot? Că nu e în mașină😂😂😂

Link spre comentariu
Vizitator gvbolovan
Reputație: 0

Multumesc! Chiar mi-au dat lacrimile la cat de frumos ai scris. Sunt foarte sensibil de felul meu. Legat de datu' pe spate, dupa cum ai observat poate din recenzii, prefer pozitia misionar, asa ca DA, toate vor da (sta) pe spate.

P.S. Astept si alte felicitari. Traiesc pentru a fi bagat in seama :laugh2!

P.S.1. Abia astept sa ma fac mov (in 3-4 ani). Sa vedeti atunci ce plin de mine voi fi.

Felicitări atunci. Am vrut și eu să te întreb cine te-a albăstrit în halul ăsta, dar n-a mai fost cazul, c-am aflat  :laugh2

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Felicitări atunci. Am vrut și eu să te întreb cine te-a albăstrit în halul ăsta, dar n-a mai fost cazul, c-am aflat  :laugh2

Iti dai seama ca ambitia mea e sa ajung ca tine si ca fumatorul (nu afumatul, sa nu fiu inteles gresit :laugh2). Pe toate topicele din tara ma bag. Nu de alta, dar aici nu prea am cu cine. Mai putin si ajung sa scriu de unul singur. Eu intreb, eu raspund. Sper sa nu ajung sa ma si cert de unul singur. Pacat ca nu-mi pot da singur puncte de reputatie ca m-as bombarda de-a dreptul. 

P.S. Apropos, cine m-a albastrit? In afara de Pisic, mai stii tu pe cineva?

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:hasta la vista
  • Oras:hasta la vista

Iti dai seama ca ambitia mea e sa ajung ca tine si ca fumatorul (nu afumatul, sa nu fiu inteles gresit :laugh2). Pe toate topicele din tara ma bag. Nu de alta, dar aici nu prea am cu cine. Mai putin si ajung sa scriu de unul singur. Eu intreb, eu raspund. Sper sa nu ajung sa ma si cert de unul singur. Pacat ca nu-mi pot da singur puncte de reputatie ca m-as bombarda de-a dreptul. 

P.S. Apropos, cine m-a albastrit? In afara de Pisic, mai stii tu pe cineva?

Acusi iti trimite iar cupa...

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

M-am speriat când te-am văzut de dimineață așa recolorat.

Să îți fie de bine !

Multumesc! Voiam la un moment dat sa ma iau dupa tine, dar am renuntat. Insa daca faci o pauza scurta (de vreo 40 de ani), te ajung din urma.

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator cozonacq
Reputație: 0

Eu nu am de gând să îl felicit pe Nellu pentru simplu fapt că și-a schimbat culoarea! 

Pe mine nu m-a felicitat nimeni pentru isprava asta. :cry2 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Acusi iti trimite iar cupa...

O am pe cea veche, imi ajunge. Apropos, stie cineva: se mai pastreaza obiceiul cu medalia acordata utilizatorului lunii? Tin minte ca mie mi-a ajuns dupa vreo doua sptamani. Ce-i drept, am si dat-o inapoi cu cateva zile intarziere :laugh2.

P.S. Pisicule, daca citesti pe aici, ne poti raspunde?

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Eu nu am de gând să îl felicit pe Nellu pentru simplu fapt că și-a schimbat culoarea! 

Pe mine nu m-a felicitat nimeni pentru isprava asta. :cry2

Eu cand am venit pe aici erai deja albastru. Altfel te felicitam. Iti dedicam si o oda (in metru antic). Dar astept cu nerabdare sa te faci mov. Iliada si Odiseea vor pali in fata a ceea ce voi scrie despre (pentru) tine.

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator cozonacq
Reputație: 0

Eu cand am venit pe aici erai deja albastru. Altfel te felicitam. Iti dedicam si o oda (in metru antic). Dar astept cu nerabdare sa te faci mov. Iliada si Odiseea vor pali in fata a ceea ce voi scrie despre (pentru) tine.

 

Poate pare greu (chiar de neconceput) de crezut dar nu vreau să apuc ziua aia.

 

Apropo, știți că Halep a fost eliminată de la Roland Garros? 

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Poate pare greu (chiar de neconceput) de crezut dar nu vreau să apuc ziua aia.

 

Apropo, știți că Halep a fost eliminată de la Roland Garros? 

In stil de mare campioana!

P.S. Mai ai 1778 de postari. Ca maine trec si ele. 3-4 recenzii plus cateva discutii pe langa subiect si te-ai scos. Ii dai cu fum in nas "fumatorului".

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator unicool
Reputație: 0

Poate pare greu (chiar de neconceput) de crezut dar nu vreau să apuc ziua aia.

 

Apropo, știți că Halep a fost eliminată de la Roland Garros? 

dupa scor pare ca a maturat pustoaica cu ea pe teren....e nasol asa cand esti pregatit sa joci azi si esti amanat pe maine si mai apare si relaxarea campioanei en-titre care joaca cu o pustoaica de 18 ani specializata pe hard.

Link spre comentariu
Vizitator cozonacq
Reputație: 0

In stil de mare campioana!

P.S. Mai ai 1778 de postari. Ca maine trec si ele. 3-4 recenzii plus cateva discutii pe langa subiect si te-ai scos. Ii dai cu fum in nas "fumatorului".

 

Oricum îl bat la orice (și la șah...când sunt în formă :D) n-am stres!

Dar recenzii nu mai scriu! 

 

Ofer informații cui întrebă... Dacă știu. :) 

  • Like 1
Link spre comentariu

Vizitator cozonacq
Reputație: 0

dupa scor pare ca a maturat pustoaica cu ea pe teren....e nasol asa cand esti pregatit sa joci azi si esti amanat pe maine si mai apare si relaxarea campioanei en-titre care joaca cu o pustoaica de 18 ani specializata pe hard.

 

Este și ea doar un om. 

Sau, poate și-a depășit puștoaica limitele. :) 

Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...