Sari la conținut

Chat la liber....


Vizitator ccfdtig

Postări Recomandate

  • Oras:Vest
  • Oras:Vest

pai o injurat si el un pic acolo , da fata de altii... o fost pepsi

 

aiurea oricum, gherla de 4000e, fata e supi nu te mai primeste , si fara cont....plm... s au intamplat pe timisoara in ultimle zile cat in ultimii ani :D

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator cozonacq
Reputație: 0

bajetii!!!

 

de ce l au banat pe Feri?

 

Nu știu!

Eu am cerut nu cu mult timp în urmă să fiu banat și nici măcar dorința asta nu mi-a fost îndeplinită.

Singurul motiv pentru care (cred) ar fi fost posibilă treaba asta, să fi fost limbajul...

Da' să-ți bagi toată dragostea... Dacă nici aici nu ai voie să folosești (din când în când) cuvinte obscene...

Bine că este permisă iubirea pe bani!!

 

Feri, pare rău! 

Link spre comentariu
Vizitator gvbolovan
Reputație: 0

pai o injurat si el un pic acolo , da fata de altii... o fost pepsi

 

aiurea oricum, gherla de 4000e, fata e supi nu te mai primeste , si fara cont....plm... s au intamplat pe timisoara in ultimle zile cat in ultimii ani :D

Uau, abia acum am văzut, chiar mi se pare aiurea :( Probabil că motivul va rămâne un mister. Sau poate nu, că bănuiesc că își va face alt cont și va continua cu sinceritatea lui extremă ;)

Link spre comentariu
Vizitator saskia999
Reputație: 0

Nu știu!

Eu am cerut nu cu mult timp în urmă să fiu banat și nici măcar dorința asta nu mi-a fost îndeplinită.

Singurul motiv pentru care (cred) ar fi fost posibilă treaba asta, să fi fost limbajul...

Da' să-ți bagi toată dragostea... Dacă nici aici nu ai voie să folosești (din când în când) cuvinte obscene...

Bine că este permisă iubirea pe bani!!

 

Feri, pare rău!

 

Poate te lamuresc prin a-ti spune ca la minus o groaza de minusuri cate ai trebuia deja sa fii banat :))
Link spre comentariu
Vizitator ccfdtig
Reputație: 0

pai o injurat si el un pic acolo , da fata de altii... o fost pepsi

 

aiurea oricum, gherla de 4000e, fata e supi nu te mai primeste , si fara cont....plm... s au intamplat pe timisoara in ultimle zile cat in ultimii ani :D

Acuma pe bune...

Dacă sunt băieți tineri mai naivi, nu înseamnă că ai dreptul să-l escrochezi.

Dar in ziua de azi, ai tot felul de drepturi. Ești cetățean european!

Link spre comentariu
Vizitator ccfdtig
Reputație: 0

Poate te lamuresc prin a-ti spune ca la minus o groaza de minusuri cate ai trebuia deja sa fii banat :))

Pisy?

Minusurile lui x, y, z care sunt subiective, orgolii etc nu ar trebui sa conteze...

Nu crezi?

Cozo e un băiețel minunat doar știi și tu. :D

Link spre comentariu
Vizitator saskia999
Reputație: 0

Pisy?

Minusurile lui x, y, z care sunt subiective, orgolii etc nu ar trebui sa conteze...

Nu crezi?

Cozo e un băiețel minunat doar știi și tu. :D

:))

Da, cozo e un baiat bun, dar nu despre asta vorbeam :)

Link spre comentariu
Vizitator cozonacq
Reputație: 0

Poate te lamuresc prin a-ti spune ca la minus o groaza de minusuri cate ai trebuia deja sa fii banat :))

 

Bine! 

De marea majoritate de aici mi se rupe dar cu tine chiar nu vreau să am polemici aici pe forum. 

Ești conștientă și tu că Nu m-ai lămurit dar nu ăsta este punctul tău forte :)

 

Minusurile astea multe pe care le am, le am pentru că deranjez...personalități importante de pe aici. :) 

Fiecare răspunde cum poate!

 

În fine, doream să te felicit pentru extraordinara ta decizie pe care o luași de a relua activitatea în orașul ăsta frumos de pe malul Begăi. :) 

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator saskia999
Reputație: 0

Bine!

De marea majoritate de aici mi se rupe dar cu tine chiar nu vreau să am polemici aici pe forum.

Ești conștientă și tu că Nu m-ai lămurit dar nu ăsta este punctul tău forte :)

 

Minusurile astea multe pe care le am, le am pentru că deranjez...personalități importante de pe aici. :)

Fiecare răspunde cum poate!

 

În fine, doream să te felicit pentru extraordinara ta decizie pe care o luași de a relua activitatea în orașul ăsta frumos de pe malul Begăi. :)

 

Multumesc frumos, apreciez ! :)

Cat despre polemici, nu e cazul , am vrut sa te ajut putin , nu prea mi-a iesit din moment ce nici de lamurit nu te-am lamurit :p :))

Link spre comentariu
Vizitator ccfdtig
Reputație: 0

Multumesc frumos, apreciez ! :)

Cat despre polemici, nu e cazul , am vrut sa te ajut putin , nu prea mi-a iesit din moment ce nici de lamurit nu te-am lamurit :p :))

Ce anume apreciezi?

Cu accent pe...anume.:D

Link spre comentariu
Vizitator ccfdtig
Reputație: 0

Gata pe azi...

Așa se pare!

E! E faina viața asta cu urcușuri, coborâșuri...dacă ar fi totul constant ar fi plictis.

Hai bafta!

Everybody.;)

Link spre comentariu
Vizitator cozonacq
Reputație: 0

Banarile se fac în urma unor raportări, dacă a venit din mai multe direcții sau de la cineva cunoscut de pisicuts, se acționează. Cum în Timișoara vă zbateți pe plan local, ori au fost foarte multe, ori raportările au venit de la conturi roșii sau de la unele ce ar trebui să fie roșii dar au ales să fie verzi.*

Deci ăștia de îmi tot dau mie minus înseamnă că ie ciuri-buri? :huh:

Credeam că ie persoane influente... :(

 

* Eu am peste 5000 de minusuri de la Ines :)

Eu am decât 2196. :cry2

Le-am numărat! :) 

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator cozonacq
Reputație: 0

NU. Harypoker, Shiva și alții vechi au fost afectați de pe Timișoara. Cea mai lovită secțiune a fost Constanța, acolo a acționat și un dement.

Au fost și ei banați, dar afectat decât eu am fost! 

Nimeni nu știe ce'a fost în sufletul meu! :cry2 

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator saskia999
Reputație: 0

Eu zic ca din cauza banilor!

Adică nu e normal sa cheltui atâția bani, și după sa te plângi ca nu te mai primește domnisoara era de așteptat... Zic eu..

;)
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Fete fara suflet!

Au ranit ele acest sufletel... :(

Asta da drama, nu ce a patit Feri, el a scapat ieftin cu gaura de 4000 de euro!

Ma lamureste si pe mine cineva unde a dat Ferike 4000 euro ? Multumesc

Link spre comentariu

Ma lamureste si pe mine cineva unde a dat Ferike 4000 euro ? Multumesc

I-a cumpărat Brianei cadouri de 4000 de euroi, inele, lanțuri, aur, diamante etc. După care a fost la ia de câteva ori consecutiv, și după i-a dat Briana mare muie(nu în sensul bun) pe motiv ca nu trebuia sa spună pe forum de cadouri.

Întra pe Adevărul Adevărat și o sa gasesti mai detaliat.....

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...