Sari la conținut

Picatura de intelepciune


Vizitator ccfdtig

Postări Recomandate

Vizitator orpheus
Reputație: 0

Într-o zi, s-au întâlnit Minciuna şi Adevărul.

 

Minciuna i-a spus Adevărului: – Bună dimineaţa!
Ultimul a verificat dacă, într-adevăr, era o zi bună. S-a uitat către Cer, nu a văzut nori de ploaie, mai multe păsări au cântat… Era o zi bună, astfel încât i-a răspuns minciunii:

– Bună dimineaţa!

– E prea cald astăzi…
Adevărul și-a dat seama, din nou, că Minciuna spune… Adevărul.

Apoi, Minciuna a invitat Adevărul să se scalde în râu. Şi-a scos hainele, a sărit în apă şi i-a spus:
– Să știi că apa este minunată!
Cum era de așteptat, de îndată ce Adevărul a sărit în râu, Minciuna a ieşit din apă, s-a îmbrăcat în hainele Adevărului şi a plecat. În schimb, Adevărul a refuzat să se îmbrace în hainele Minciunii; întrucât nu avea de ce să-i fie ruşine, a plecat dezbrăcat pe stradă.

Așa se face că, în ochii altor oameni, este mai uşor de accepat Minciuna îmbrăcată în Adevăr, decât Adevărul Gol-Goluţ…

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator gvbolovan
Reputație: 0

https://scontent.ftce2-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/51874726_2206484462764712_4341292714470408192_n.jpg?_nc_cat=107&_nc_ht=scontent.ftce2-1.fna&oh=49e1b37a02a1fac08dca3cbfeced2482&oe=5CF6FB45

He, he, abia acum înțeleg de ce sunt mereu fericit :)

Link spre comentariu
  • Oras:Vest
  • Oras:Vest

Metoda mea de a fute ca lumea toate fast-fuck-urile.

Când încep oralul le zic ca ma pot termina din oral. Baga a mele meserie de le amorteste limba. Nu tu felatii de 1 minut sau supt numai capul.

Apoi, hai totusi sa vedem si normal. Acolo, când simt că urmeaza sa înceapa protestul, comentariile sau începe să le doara, le zic "Acuma vine". Asa cuminți stau vreo 5min :) când iar misca, trag un geamăt ca de finalizare si iar stau cuminți.

Cel mai tare e sa futi mironsitele astea figurante si puse pe fast fuck. Multe is strâmte bine. Sa vezi când dai la alea ca animalul, esti in ea până la ouă, vezi ca se chinuie, dar tac ca tu le.ai zis ca termini. :)

 

de la un coleg  :laugh2  :laugh2

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

de la un coleg  :laugh2  :laugh2

Clar, venom5 e pe stilul lui Osho. Habar n-am ce scria Osho asta, dar am inteles ca e la moda. (Aproape) Toata lumea citeaza din el. Stiu doar ca era un tip cu barba care a murit la doar 59 de ani. 

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator orpheus
Reputație: 0

Oamenii-s ca medicamantele,unele persoane te fac să îți bată cordul mai rapid,alte persoane îți produc dureri de cap și mai sunt persoane de care îți provoacă greață.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator ccfdtig
Reputație: 0

"Pe coasta de Azur exista pe parcursul anului mai multe zile frumoase decât ploioase, dar la cea mai mică aversa, toată lumea se plânge de vreme proasta; oamenii uita că a fost timp frumos de multe săptămâni"

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...