Sari la conținut

!!!!!! TOPIC MUTAT LA DE EVITAT PENTRU CLONE SI RECENZII FALSE DE LA PROXENET !!! Cristina


Postări Recomandate

Buna seara ! Fac rar recenzii dar asta chiar merita, pozele sunt false , lucrează cu Andeeeabubu între Unirii și Alba Iulia,când mi a deschis usa , am crezut ca e o gluma proasta , o tipica blondina , foarte pitica, și urâta rău, am văzut multe femei urate , dar fata asta e memorabila !

Link spre comentariu

Buna seara ! Fac rar recenzii dar asta chiar merita, pozele sunt false , lucrează cu Andeeeabubu între Unirii și Alba Iulia,când mi a deschis usa , am crezut ca e o gluma proasta , o tipica blondina , foarte pitica, și urâta rău, am văzut multe femei urate , dar fata asta e memorabila !

Link spre comentariu

Buna seara ! Fac rar recenzii dar asta chiar merita, pozele sunt false , lucrează cu Andeeeabubu între Unirii și Alba Iulia,când mi a deschis usa , am crezut ca e o gluma proasta , o tipica blondina , foarte pitica, și urâta rău, am văzut multe femei urate , dar fata asta e memorabila !

Eu nu știu unde ai fost tu dragul meu dar la mine cu siguranță nu,Sunt recenzii în care se specifica destul de clar ca sunt poze reale și blonda nu sunt și nici nu am fost vreodată,dacă ai nimerit tu în alta parte ăsta numai este problema mea

Link spre comentariu

Ieri am trecut pe la domnisoara Cristina.Locatie frumoasa in Rond,usor de gasit la indicatiile ei.Este colega cu Andreeabubu cu care face si treeesome pentru doritorii de asa ceva.Dupa dusurile de igienizare ne-am reintalnit in pat unde am inceput razboiul cu sarutari din partea ei pe corp pana a ajuns l-a soldatel pe care l-a scuipat si pupat pana a reusit sa-l trezeasca.Una peste alta un oral bun cu incercari de deep.Dupa montarea caciulitei am trecut la dat la rame schimband mai multe pozitii.Este foarte docila,nu comenteaza la schimbatul pozitiei sau sa zica hai mai repede ca iti expira timpul.Finalizartea a fost facuta in missionar pozitie in care ma simt eu cel mai bine

Locatie 9,baia dotata cu tot ce-ti trebuie,dormitorul cu un pat pe masura mea

Gfe 9. vorbareata,te simti bine cu ea,nu se uita la ceas

Oral 9

Normal 9,nu comenteaza la pozitii 

Anal nu am facut,nu sunt adeptul analului

Per total ,m-am simtit bine pentru 100 finalizarea.Celor carora le plac femeile mai micute de statura le-o recomand

  • Like 1
Link spre comentariu

https://scontent.fotp3-2.fna.fbcdn.net/v/t35.18174-12/29894319_591115844557621_1891771440_o.jpg?_nc_cat=106&_nc_oc=AQlq6imbM5qaqkTq8wg-8eamTsFwTVlS55APw8kicp7sTlrtzbdsnAaGyWCArOAlbio&_nc_ht=scontent.fotp3-2.fna&oh=91a970ac2da24434285e75c8271b8588&oe=5D4787A5

 

 

https://scontent.fotp3-3.fna.fbcdn.net/v/t35.18174-12/29894211_591115801224292_543388212_o.jpg?_nc_cat=103&_nc_oc=AQl0O4r26iRiur7NmYYjDztKobK0B-Rt26nN7C_8lufDtI2BEgkB_h52hiHPuN5YspU&_nc_ht=scontent.fotp3-3.fna&oh=0336c8a029f5caa85f8b698d975b5f84&oe=5D47AB35

Disponibila 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...