Sari la conținut

Off-topic De La Cristina (rahela) (drumul Taberei)


Postări Recomandate

Vizitator euflo96
Reputație: 0

..si eu incerc de ieri sa dau de ea,suna tel si nu raspunde...ufff si dupa relatarile celor de aici e un "must have"

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
..si eu incerc de ieri sa dau de ea' date='suna tel si nu raspunde...ufff si dupa relatarile celor de aici e un "must have"[/quote']Cu putina rabdare si cateva telefoane tot o sa reusesti si chiar merita o intalnire cu ea. Faza cea mai tare este cu urcatul la etajul 10 si coborat la 9. In rest butoneaza telefonul pt ca merita.:rolleyes:
Link spre comentariu
Vizitator euflo96
Reputație: 0
Cu putina rabdare si cateva telefoane tot o sa reusesti si chiar merita o intalnire cu ea. Faza cea mai tare este cu urcatul la etajul 10 si coborat la 9. In rest butoneaza telefonul pt ca merita.:rolleyes:
a raspuns domnisoara la telefon,a fost ocupata,este foarte amabila,dupa ce ziceti voi eu de abia astept sa o cunosc :P
Link spre comentariu
Vizitator euflo96
Reputație: 0
nu a mai fost nimeni la don'soara ?? mai presteaza ?
citeste si tu toate posturile...ai vedea,de exemplu,ca eu am dat un pic mai greu de ea.la fel,cineva de pe acest forum ma sfatuia sa insist sa dau de ea ca se merita.acelasi sfat il am si eu pentru tine....Bafta!
Link spre comentariu

am fost acum 3-4 zile (cred ca vineri daca memoria ni-mi joaca feste)pt a 2 oara de cand a inceput activitateaacum parca a fost mai mecanic, fara "afectiune" si "patos" dar la fel de deep !in plus multe f multe pete pe pielezice ca de la marecred ca nici la solar excesiv nu avea asa cevamai degraba era crema autobronzanta ca sa ascunda altceva...eu nu mai am curajul sa revin:idea:recenzia fara detalii = umplutura = ban

Link spre comentariu

Draga mea Cristina...Se pare ca am avut mana buna, vad ca esti in top 10.Am mai incercat sa ajung ca si client la tine, dar din pacate nu reusesc sa te prind la telefon... mi-as dori sa te revad si sa repet experientele placute.In rest numai de bine!!!

Link spre comentariu
Draga mea Cristina...Se pare ca am avut mana buna, vad ca esti in top 10.Am mai incercat sa ajung ca si client la tine, dar din pacate nu reusesc sa te prind la telefon... mi-as dori sa te revad si sa repet experientele placute.In rest numai de bine!!!buna dragule,sincera sa fiu nici nu stiu despre ce este vb cu "top 10" pt ca nu am analizat,dar am auzit ca e de bine.Iti multumesc mult,inca o data binenteles:D,si,daca vrei sa ne revedem,sunt sigura ca vom reusi.te pup si numai de bine tuturor:P
Link spre comentariu
Salutare tuturor' date='si eu am avut o super experienta cu Rahela (Cristina), dar din pacate de vreo 2 saptamani tot incerc sa dau de ea....la fel intra mesageria....stie cineva ceva de ea? E plecata in vacanta? S-a retras? Poate ne da cineva o veste....[/quote'] nu sunt plecata,am lucrat mai putin saptamana asta.atata tot:d
Link spre comentariu
Este cat se poate de reala ! Am cunoscut-o acum vreun an cand tocmai venise de undeva din Moldova...are 19 ani fata si se pricepe la ceea ce face...recomand deepthrout si pozitia pe la spate in picioare...este destul de selecta' date=' merge si prin cluburi unde agata italieni ofiliti care o platesc regeste ! Parerea mea este ca merita sa o incercati ![/quote']nu tocmai Moldova:P multumesc coment.
Link spre comentariu
Vizitator euflo96
Reputație: 0
Este cat se poate de reala ! Am cunoscut-o acum vreun an cand tocmai venise de undeva din Moldova...are 19 ani fata si se pricepe la ceea ce face...recomand deepthrout si pozitia pe la spate in picioare...este destul de selecta' date=' merge si prin cluburi unde agata italieni ofiliti care o platesc regeste ! Parerea mea este ca merita sa o incercati ![/quote']@Aclamantu-le,ai dreptate cand zici ca se pricepe la ce face .Asa e,o stim cu totii care am fost la ea!Intrebarea mea pentru tine :esti albina de ai constatat ca italienii aia erau ofiliti?
Link spre comentariu
@Aclamantu-le' date='ai dreptate cand zici ca se pricepe la ce face .Asa e,o stim cu totii care am fost la ea!Intrebarea mea pentru tine :esti albina de ai constatat ca italienii aia erau ofiliti?[/quote'] multumes multumesc,mereu ma lauzi u:D probabil se referea la varsta,cand a spus ofiliti:D dar de mult nu am mai iesit asa in cluburi la agatzat:P
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...