Sari la conținut

0799243023 -Andrada


Postări Recomandate

Vizitator cozonacq
Reputație: 0

Cineva de sus sa apara si sa faca ceva cu minusurile astea, rog frumos !

In ultimele zile numai cu minus evaluez pe toata lumea, cateodata si cand dorm !!!!!

Pentru a fi scutită de alte belele, eu zic să-mi acorzi mie toate punctele de reputație negativă pe care le ai la dispoziție pe parcursul zilei.

Eu nu mă supăr!! :)

 

O poți face chiar și când dormi...știu că adormi cu gândul la mine și mă visezi :D

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator bolovan fiert
Reputație: 0

Pffffooooaaaaiiiii!!!

Nu mă așteptam la una ca asta.

M-a minusat Andreea :cry2

 

O fi din cauză că este geloasă :thinking :D

Nici eu nu inteleg de ce m-a minusat,ea e singura din trioul vesel la care am fost de 2 ori,la fel si colega ei Rebeca,nici aici nu inteleg,pe ea am ales-o prima din cele 3,ar trebui sa fie fericita ca i-am acordat aceasta onoare,surprinzator singura care a fost cuminte e dracusorul ala mic si impielitzat care se urca incaltzat in pat sau pe mobilier :laugh2

Link spre comentariu
Vizitator cozonacq
Reputație: 0

Nici eu nu inteleg de ce m-a minusat,ea e singura din trioul vesel la care am fost de 2 ori,la fel si colega ei Rebeca,nici aici nu inteleg,pe ea am ales-o prima din cele 3,ar trebui sa fie fericita ca i-am acordat aceasta onoare,surprinzator singura care a fost cuminte e dracusorul ala mic si impielitzat care se urca incaltzat in pat sau pe mobilier :laugh2

Eu făceam haz de necaz pe tema asta.

Chiar nu este o tragedie că primești minus :) totuși am observat că pe unii îi afectează (destul de grav) treaba asta :)

Ce'nseamnă și reputația asta...

Reputația dă pă forum!! :laugh2 :laugh2

 

"Drăcușorul" cel mic, de urcă încălțat în pat, este cel mai inocent din ce mi-a fost mie dat să întâlnesc până acum.

Link spre comentariu

Andrada de la ce ora lucrezi in cursul saptamanii si pana la ce ora ?...

 

Buna!🤗

  Programul meu ( in cursul saptamanii) incepe de la 12:00 pana la 22:00 ( ultima programare).

  In weekend  programul poate fi prelungit...

  Ideea este ca sunt destul de flexibila, pentru cei care doresc o programare in afara intervalului orar, rog sa ma anunte cu cel putin o zi inainte!

Link spre comentariu
Vizitator cozonacq
Reputație: 0

Am revenit in oras.

Voi fi disponibila pana in data de 30.12( inclusiv), ma veti gasi disponibila in acelasi interval orar.

  Sarbatori fericite in continuare si La Multi Ani sarbatoritilor! :kiss3  :hug1

Buna seara, dragii mei!

 Incepand din seara asta voi fi cu voi pana luni ( inclusiv).

 Va pup, o seara cat mai frumoasa sa aveti!

  La Multi Ani sarbatoritilor de azi! :kiss3

La mulți ani!! :x :x

Aveți tort? :D

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...