Sari la conținut

Postări Recomandate

Supusa si umila,micuta si inocenta doresc sa te satisfac prin orice mijloc posibil...vreau sa fiu jucaria ta...inca nu mi am atins limitele si accept orice in functie de recompensa primita...astept un Stapan demn sa ma domine si capabil sa ma chinuie pana voi ajunge aa eefuz recompensa sa ma imbrac si sa plec spasita acasa...viitorul meu Stapan poate avea parte de urmatoarele interactiuni:

-beating

-belt

-blindfold

-biting

-canining

-face slaping

-fantasy rape

-foot worship

-cunnilingus

-orgasm control

-riding crap

-water torture

-uro

-fisting vaginal/anal

Daca imi arata corectitudine si seriozitate contactandu ma doar pe WHATSAPP,specificand clar si concret care sunt interactiunile dorite,fara sa fie penibil prin a ma intreba lucruri deja scrise si obligatoriu ma va lua si ma va aduce chiar si cu uber...

P.S la fel ca si mine Stapanul isi va asuma consecintele nerespectari intelegeri stabilite.

Nr 0749304369

post-261640-0-99710300-1524365496_thumb.jpg

post-261640-0-33669100-1524365551_thumb.jpg

post-261640-0-24756800-1524365566_thumb.jpg

post-261640-0-62540600-1524365581_thumb.jpg

post-261640-0-35821000-1524365600_thumb.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu

Va anunt ca sa nu m ai fiu pusa in situatia de a va refuza ca fisting vaginal nu pot face....sunt nevoita sa fac o pauza....deci imposibilitatea lui e temporara....pauza e datorita unei fortari....o anumita persoana a incercat sa realizeze interactiunea necunoscand tehnica....fortand intinderea vaginului...pauza imi este foarte necesara pentru a evita o operatie de urgenta...sexul normal nu e o problema...nu necesita un efort al vaginului...Sper sa ma intelegeti

  • Like 1
Link spre comentariu

buna, sa ne spui unde se desfășoară acțiunea si cum, nu scrie nimic pe nicăieri despre asta, ai locație sau mergem la hotel?

Iarta ma te rog...nu am crezut ca trebuie sa scriu...credeam ca aici gasesc un nivel de inteligenta...obligatoriu ma va lua si ma va aduce chiar si cu uber.....daca asta nu inseamna ca nu am locatie...ca singurul mod de a ne vedea este sa ma iei personal....nu stiu de ce am m ai scris....
  • Like 1
Link spre comentariu

buna, sa ne spui unde se desfășoară acțiunea si cum, nu scrie nimic pe nicăieri despre asta, ai locație sau mergem la hotel?

intelegeam sa ma intrebi daca accept si la Stapan acasa...sau doar la hotel...raspunsul ar fi fost...e irelevant unde...acolo unde iti convine tie...unde te simti in largul tau...e cu totul alt mod de abordare...
  • Like 2
Link spre comentariu

Si sa stii ca nu e vorba de inteligenta aici, este vorba ca lucrurile trebuie sa fie cat mai clare si simple, nu trebuie sa te agiti prea tare daca cineva te intreaba ceva :)

contactandu ma doar pe WHATSAPP,!!! Uite motivul oentru care nu neintelegem....te rog sa recifesti...sa te gandesti de 2. 3 ori inainte sa ma m ai intrbi ceva....altfel te voi ignora....
Link spre comentariu
Vizitator adidelavalcea
Reputație: 0

Buna, sclava mea secreta!

Vreau sa iti propun aici programul, dupa care vorbim pe whatsapp pentru confirmare.

Te voi lua din locatia ta si te voi si aduce inapoi, cu Uber. Locul meu este in Militari, si intalnirea poate avea loc doar in zilele lucratoare din timpul saptamanii, oricand esti libera in intervalul 12:00 - 17:00.

Totul va fi in fata unei oglinzi mari, legata cu mainile la spate, vreau sa scriu cu markerul pe tine "SCLAVA", ca si cum tocmai te-am cumparat de la piata de sclave sexuale, sa fii sclava mea umila si speriata, care insa va cunoaste generozitatea, si sa incepem o dominare verbala, sa te plesnesc cu penisul peste gura, sex oral adanc alternat cu umilire verbala, am sa te leg la ochi si o sa iti fac un fuck finger (cu degetele, nu fisting) in timp ce imi faci sex oral cu gemete. O sa te pun doggy style pe o saltea de yoga, plesnita peste fese cu cureaua, trasa de par, dupa care sa te privesti in oglinda, dupa ce primesti o ejaculare pe gat si sani.

Spune-mi aici daca esti deschisa la acest scenariu, urmand sa te contactez pe whatsapp in caz afirmativ.

 

Stapanul tau.

Link spre comentariu

Buna, sclava mea secreta!

Vreau sa iti propun aici programul, dupa care vorbim pe whatsapp pentru confirmare.

Te voi lua din locatia ta si te voi si aduce inapoi, cu Uber. Locul meu este in Militari, si intalnirea poate avea loc doar in zilele lucratoare din timpul saptamanii, oricand esti libera in intervalul 12:00 - 17:00.

Totul va fi in fata unei oglinzi mari, legata cu mainile la spate, vreau sa scriu cu markerul pe tine "SCLAVA", ca si cum tocmai te-am cumparat de la piata de sclave sexuale, sa fii sclava mea umila si speriata, care insa va cunoaste generozitatea, si sa incepem o dominare verbala, sa te plesnesc cu penisul peste gura, sex oral adanc alternat cu umilire verbala, am sa te leg la ochi si o sa iti fac un fuck finger (cu degetele, nu fisting) in timp ce imi faci sex oral cu gemete. O sa te pun doggy style pe o saltea de yoga, plesnita peste fese cu cureaua, trasa de par, dupa care sa te privesti in oglinda, dupa ce primesti o ejaculare pe gat si sani.

Spune-mi aici daca esti deschisa la acest scenariu, urmand sa te contactez pe whatsapp in caz afirmativ.

 

Stapanul tau.

Ma bucur enorm esti printre putini care a inteles si stie sa ma abo3deze corect....vom discuta m ai pe larg pe whatsapp...maine....vreau sa ti fiu sclava...umila sa ingenuchez in fata ta....sa ti admir si idolatrizez pula...sa ti ofer corpul meu...ca ofranda...insasi libertatea mea...supusa iti accept jugul
  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator falcosul
Reputație: 0

E cat se poate de reala. 700 RON, cam 3 ore. Nu o sa intru in detalii despre servicii. 

 

Eu m-am simtit bine. 

 

E foarte micuta ca fizionomie, dar foarte obedienta.

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator adidelavalcea
Reputație: 0

Intr-adevar, comunica foarte greu, cel putin pe whatsapp. 

Aici, pe forum, a raspuns bucuroasa si obedienta la mesajul postat de mine mai sus, in care ii detaliam ce vreau sa facem. La acelasi mesaj copy-paste, pe whatsapp, primesc un raspuns dupa o zi: "k. rasplata mea va fi de 500 lei"

Atat a zis, iar de atunci nu a mai raspuns solicitarilor mele.

Cred ca trebuie o tona de rabdare cu domnisoara, fiindca pare ca are un stil de viata super fucked up, cine stie in ce stari dubioase si apatice se afla, fiind trezita doar de cate un tratament de genul. Pacat.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Intr-adevar, comunica foarte greu, cel putin pe whatsapp. 

Aici, pe forum, a raspuns bucuroasa si obedienta la mesajul postat de mine mai sus, in care ii detaliam ce vreau sa facem. La acelasi mesaj copy-paste, pe whatsapp, primesc un raspuns dupa o zi: "k. rasplata mea va fi de 500 lei"

Atat a zis, iar de atunci nu a mai raspuns solicitarilor mele.

Cred ca trebuie o tona de rabdare cu domnisoara, fiindca pare ca are un stil de viata super fucked up, cine stie in ce stari dubioase si apatice se afla, fiind trezita doar de cate un tratament de genul. Pacat.

 

A specificat ca nu face asta mereu si ca are viata personala.

Ti se pare.

Astepti sa-si faca timp sau renunti. Oferte de genul nu prea gasesti pe aici.

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...