Sari la conținut

VisTantric 0731670030


Postări Recomandate

  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Păi și a scăpat giupânu mai trăiește???.sau l-ai isprăvit de tot.....

Nu a scăpat, însă satisfacția mea este că a fost asa cum mi-am propus...adică usor si exact cum imi doream eu.După ce a văzut si el...mi-a zis că mai vrea, a fost un pic greu sa-si regăsească forța!Nu sunt rea, crede-ma...ðŸ˜
  • Like 17
  • Minus 14
Link spre comentariu
  • Oras:Târgoviște
  • Oras:Târgoviște

Bună... cand te întorci din vacanța ?.. vreau sa fac o programare și eu ....precizez ca nu sunt din VL ... dar consider ca se merita,Pt.ce am văzut și ce am citit pe aici ... O doamnă fină cu multă pasiune și dăruire Bv respect

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Si eu cred ca...bla, bla!

 

Era vorba de sex in grup...in Bucuresti! 😈

  • Like 18
  • Minus 14
Link spre comentariu

Cred ca a fost povestea acum ceva timp ca vroia gagica sa o duca la mall pe la 9 seara si sa sutit din casa cand era tipa la baie =))

. Din pacate am fost la ea si nu doar o singura data ! Cand am vazut ce wc public e...se fute neprotejat - am facut pasi !
  • Like 2
Link spre comentariu

Am o mie de poze cu frumusețea mea, însă si prostia ta e de luat in poză...te rog să primesti aprecierea mea!😈

In rest, te poți duce sa o futi pe una de doua ori si apoi stai pe capul ei...din partea mea doar refuz vei mai primi, altceva nu-i pentru tine!😊

. Nu te mai gandi tu la .... mea ! Nici in poza nu o mai vezi ! Poti sta in dildou toata ziua! Sa le multumesti celor care l-au inventat si pentru nebune singure ca tine care sufera cu capul
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

😅In concluzie pula ta e tot una cu prostia...simteam eu ca asta vrei sa-mi zici!Dar mi-era jenă sa-ti scot cuvintele din gura...asa, dintr-o dată!

E celebră expresia pe acest forum...

Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

. Din pacate am fost la ea si nu doar o singura data ! Cand am vazut ce wc public e...se fute neprotejat - am facut pasi !

 

Pai si cu mall-u cum a ramas cand ai disparut din casa si ziceai ca ti parea rau ca nu ai inchiso =))

Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

In concluzie pula ta e tot una cu prostia...simteam eu ca asta vrei sa-mi zici!Dar mi-era jenă sa-ti scot cuvintele din gura...asa, dintr-o dată!

E celebră expresia pe acest forum...

 

Dute fa dq nu vb tu de _)_ ca nu meriti asa ceva tie iti trebuie ceva acolo asa cat sa simti ca nu esti goala pe dinauntru da _)_ adevarata nu meriti 

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Eu practic...nu mai inteleg ce vorbiți voi aici!

Sau doar mi-e lene, nu stiu...nu m-am hotărât încă!

...Simt ca altceva imi distrage atentia si sunteți...insignifianti!

Oare ce să fie...vremea frumoasa de afară, muzica, alți oameni, viața, etc!

Pff, agitati-vă măi fără rost daca ce spun eu va deranjează...asta face adevărul si eu nu mă pun in calea lui!

Voi stiti mai bine ce vă frământă, eu nici nu indraznesc in astfel de "conditii" să mă gândesc că...iarăsi nu mai pot de ras după aceea.

Oare e vreunu' p-aicea care stie cum râd cand se fac insistențe de...neprotejat?Măi, e extraordinar...chiar nu inteleg ce ma apucă!E super smecher momentu'...

Pff, dar nu stiti voi d-astea...

PS.Brett, nu te mai oftica ca te-am prins de dimineață cu...rața-n sac!

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Eu practic...nu mai inteleg ce vorbiți voi aici!

Sau doar mi-e lene, nu stiu...nu m-am hotărât încă!

...Simt ca altceva imi distrage atentia si sunteți...insignifianti!

Oare ce să fie...vremea frumoasa de afară, muzica, alți oameni, viața, etc!

Pff, agitati-vă măi fără rost daca ce spun eu va deranjează...asta face adevărul si eu nu mă pun in calea lui!

Voi stiti mai bine ce vă frământă, eu nici nu indraznesc in astfel de "conditii" să mă gândesc că...iarăsi nu mai pot de ras după aceea.

Oare e vreunu' p-aicea care stie cum râd cand se fac insistențe de...neprotejat?Măi, e extraordinar...chiar nu inteleg ce ma apucă!E super smecher momentu'...

Pff, dar nu stiti voi d-astea...

PS.Brett, nu te mai oftica ca te-am prins de dimineață cu...rața-n sac!

 

ei,hai,e miJto nepro,io stiu cum e :))))

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

ei,hai,e miJto nepro,io stiu cum e :))))

Ai avut dreptate, dar nu-mi imaginam ca poa' să facă asa de urât pt. o păsărică...in poze! ðŸ˜

post-143417-0-31491500-1534684280_thumb.jpg

  • Like 28
  • Minus 14
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members and 7 guests

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...