Sari la conținut

VisTantric 0731670030


Postări Recomandate

  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Va recomand să purtati ochelari pentru a putea privi cu o mai mare atentie sau un plus de maturitate pentru a nu mai minții in față oamenii care vizitează acest topic.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Asta e din aia cu viermi

Îți faci instruirea pentru trollul anului in Vâlcea?

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Te-ai hotarat sa infectezi si alt oras cu putrigaiul tau de pizda ?

 

Ba fratemiu cand ai chef de batzaiala de ce nu te pui frumos in maxi si vi la capitala ? Avem aici pe alese ce vrei si ce nu vrei :D Si ma gandesc ca 2 ore de mers Valcea Buc nu e crima :) 

Link spre comentariu
  • Oras:Râmnicu Vâlcea
  • Oras:Râmnicu Vâlcea

Ba fratemiu cand ai chef de batzaiala de ce nu te pui frumos in maxi si vi la capitala ? Avem aici pe alese ce vrei si ce nu vrei :D Si ma gandesc ca 2 ore de mers Valcea Buc nu e crima :)

 

Eu asa am inceput sa fac de mult timp.....valcea a devenit o “ ciorba” de tiganci,nesimtite cu pesti cu anunturi false,si alte ciurucuri.....

In afara de Georgiana (care nu mai dau de ea)...... nu mai e nimic bun pe aici

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Eu asa am inceput sa fac de mult timp.....valcea a devenit o “ ciorba” de tiganci,nesimtite cu pesti cu anunturi false,si alte ciurucuri.....

In afara de Georgiana (care nu mai dau de ea)...... nu mai e nimic bun pe aici

 

Pai de ce nu continui asa 

Omule banii sunt la tine si tu decizi pe ce ii dai dar eu zic ca macar sa ii dai pe ceva bun ca peste tot platesti dar sa fie treaba de calitate nu ciurucuri ;)

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Degeaba incercati sa-i faceti imagine proasta

Bine punctat!

Tu ai fost???

A fost de doua ori, e un om închis in el, un frustrat, un copil cu varsta de 29 de ani care făcea in urma cu doi ani recenzii false la comandă...

Nu ma intereseaza toate acestea pentru ca refuz sa ma intalnesc cu el de aproape un an de zile, pentru siguranta mea si grija care o am fata de propria placere.

  • Like 1
Link spre comentariu

Numai oameni cu caracter infect poate sa faca asa ceva sa taca dracului din gura

. Iti recomand sa mai studiezi acel DEX al limbii romane . Sau tu asa ai invat la scoala - ai facut Romana cu femeia de serviciu ? “ poate sa faca “ - felicitari , ai mai putine clase ca trenul :)))
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

. Iti recomand sa mai studiezi acel DEX al limbii romane . Sau tu asa ai invat la scoala - ai facut Romana cu femeia de serviciu ? “ poate sa faca “ - felicitari , ai mai putine clase ca trenul :)))

 

Deh nu sti regula de aur in Romania ?

Ce am eu alti nu are =))

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Esti o patinata . Nu am fost de 2 ori ..nu am 29 de ani . Hai sa-ti spun eu ceva adevarat despre tine , vrei ? Te futi in pasarica , cur ...neprotejat si esti dusa cu capul pe la NR 9

Imi faci o recenzie, cu contul initial si nu mai faci alte comentarii aici pentru a-mi distrage atentia.

  • Like 2
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members and 2 guests

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...