Sari la conținut

VisTantric 0731670030


Postări Recomandate

  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

la Vis la lucs :)))))

 

Daa sa vezi conditii ce are auzisem si eu 

Saltea de paie 

Baie la lighean cu sapun de rufe si apa fiarta

In camera odorizant cu slanina afumata si tutun 

Abia astept...sa fug 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Locatie
  • Oras:Locatie

Ce e mai rau ?

Sa fi o femeie care face sex contra cost cu toata lumea?

Sau sa fi prost?

Poti sa fi proasta ca femeie dar in acelasi timp poti sa fi morala prin modul in care traiesti ;)  Tu nu valorezi nimic nici in ochii tai lasa vrajelile numai asa prin prisma a cea ce faci cu tine si ne reprosezi noua ca te jignim? Pai tu singura te jignesti tanti 

 

Ce-o fi mai rau? Sa "fi" prost sau sa "fi" agramat? Dar sa fii si prost, si agramat, ca tine?

 

PS Scrie, mosule, de pe contul tau, nu le mai tot jongla, ca sa pari mai multi. Prostia, ideile fixe si putine, dar si scrisul agramat, te tradeaza instant.

Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Ce-o fi mai rau? Sa "fi" prost sau sa "fi" agramat? Dar sa fii si prost, si agramat, ca tine?

 

PS Scrie, mosule, de pe contul tau, nu le mai tot jongla, ca sa pari mai multi. Prostia, ideile fixe si putine, dar si scrisul agramat, te tradeaza instant.

 

Ehh uite ca la asta nu m-am gandit =))

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Locatie
  • Oras:Locatie

Ehh uite ca la asta nu m-am gandit =))

 

Nici nu ma asteptam la asa ceva din partea ta, ganditul necesita mai mult de un singur neuron semifunctional.

 

PS Repede ai mai raspuns, traiesti si tu pe forum?

 

PPS Intra repede si pe celelalte conturi, si injura-ma si de acolo, ca sa pari mai multi.

 

Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Nici nu ma asteptam la asa ceva din partea ta, ganditul necesita mai mult de un singur neuron semifunctional.

 

PS Repede ai mai raspuns, traiesti si tu pe forum?

 

PPS Intra repede si pe celelalte conturi, si injura-ma si de acolo, ca sa pari mai multi.

 

Intra tu pe contu original sa vedem te tin izmenele ..alea curate nu alea in care te ai sparcait o luna ca nu te ai miscat de aici 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Locatie
  • Oras:Locatie

Intra tu pe contu original sa vedem te tin izmenele ..alea curate nu alea in care te ai sparcait o luna ca nu te ai miscat de aici 

 

Esti mai prost decat Viorica Vasilica Dancila.

 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Adică toți care și-au exprimat opinia despre jignirile care mi s-au facut sunt peștii mei?

Cam mulți...

Vad ca pana la ora aceasta n-ați încetat de vorbit aiurea...E chiar asa mare bai ca eu comentez la discuții generale?

  • Minus 1
Link spre comentariu
Reputație: 30698

Adică toți care și-au exprimat opinia despre jignirile care mi s-au facut sunt peștii mei?

Cam mulți...

Vad ca pana la ora aceasta n-ați încetat de vorbit aiurea...E chiar asa mare bai ca eu comentez la discuții generale?

Nu-i bai maica numa ar trebui sa faci o pauza.

 

Iti spune cineva din exterior

 

Mai stai si tu 2 saptamani apoi posteaza din nou 

 

Pana atunci trece efectul

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Ii sapa gradina gratis  =))

 

Ala parca vad ca are mustatza dar nu e naturala a ramas cu amintire de la ea de acolo si povata cum a aparut mustatza la barbati =)) 

Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Adică toți care și-au exprimat opinia despre jignirile care mi s-au facut sunt peștii mei?

Cam mulți...

Vad ca pana la ora aceasta n-ați încetat de vorbit aiurea...E chiar asa mare bai ca eu comentez la discuții generale?

 

Link spre comentariu

curva asta na mai murit ?  :laugh2  :laugh2

Cât timp ești analfabet, n-o să moară. Și cum vei fi întotdeauna analfabet, e limpede că vei muri înaintea ei.

Hai să rădem  :laugh2  :laugh2

Sau te-a luat plânsul ?

Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members and 4 guests

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...