Sari la conținut

VisTantric 0731670030


Postări Recomandate

  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

care sunt serviciile ?

La finalizare

Plans simplu 30 de euro 

Plans si tavalita pe jos 100 de euro 

Plans tavalita pe jos si aruncata de la etaj 300 de euro 

La ora 

Plans tavalita pe jos aruncata de la etaj si batuta 650 de euro 

Bafta Ioane 

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

:)))))))))

 

Eu zic ca de 650 de euro iti iei a mai mare tzeapa din viata ta daca te complici aici ca sa fac o recenzie plansu e cam simulat la bataie nu prea ai ce sa bati din 2 palme ii ajunge cu aruncatu de la etaj nici nu simti ca ai cara o femeie pe umeri e ca o sipca de gard si tavalitu pe jos e cat de cat bun avand in vedere ca in locatie nu prea a sters praful desi te murdaresti si tu 

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Voi anunta aici cand voi începe activitatea...daca e necesar să mai spun ceva!La telefon, ramane să va informez, la fel...daca este cazul.O zi buna!

 

Lasa nu mai anunta nimic stai pe tusa nu e nevoie  aia de la megafon de la gara ce mai face ? Ii iei painea de la gura 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Super rețetă "păsărică în iaurt cu sos de mentă" a la Vis Tantric de la mine ai un DA .

Mulțumesc o zi bună

Ai intrecut limita penibilului.

Chiar tu ai zis ca nu ajungi la ea, dar tot dai limbi virtuale si cereri pentru poze, dai si tu o laba macar, nu?

Pasarica nu se spala cu iaurt sau ceai de menta, asta face o dementa.

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu

Da ce te frământă pe dumneata dacă ajung sau nu la ea si cre dacă mai pune si ea o poză două la 1200 de pagini de proză. Iar de labă are cine se ocupa mai sunt si alte fete cu mai multă disponibilitate ,la @ vis as fi mers doar din curiositate.

Îmi pare rău că ți-am provocat insomnie cu postările mele dar le poți ignora dacă vrei .

O zi bună tuturor.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Da ce te frământă pe dumneata dacă ajung sau nu la ea si cre dacă mai pune si ea o poză două la 1200 de pagini de proză. Iar de labă are cine se ocupa mai sunt si alte fete cu mai multă disponibilitate ,la @ vis as fi mers doar din curiositate.

Îmi pare rău că ți-am provocat insomnie cu postările mele dar le poți ignora dacă vrei .

O zi bună tuturor.

M-am culcat devreme, m-am trezit devreme, am mai dormit putin dupa.

Nu mi-a provocat nimic, decat poate scarba.

Doar din cateva randuri mi-ai spus prea mult, daca intru pe profil... Nu mai bine iti vezi tu de treaba ta?

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Ai intrecut limita penibilului.

Chiar tu ai zis ca nu ajungi la ea, dar tot dai limbi virtuale si cereri pentru poze, dai si tu o laba macar, nu?

Pasarica nu se spala cu iaurt sau ceai de menta, asta face o dementa.

pe scurt: limburic anal modificat genetic :))

Link spre comentariu

Tare @Vis super mișto si de caterincă treaba cu iaurtu a crezut toate frairli dă la Bolentin pân la Pantelemon numa e pic dă iaurt la capetala și-a luat toate dă sa spălat în cadă șiacu le puță pisda de le mai fuța dăcat muștili.

Treaba e ca pus si unii botu dă le-ai datără iar clasă vorbim în PM.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Tare @Vis super mișto si de caterincă treaba cu iaurtu a crezut toate frairli dă la Bolentin pân la Pantelemon numa e pic dă iaurt la capetala și-a luat toate dă sa spălat în cadă șiacu le puță pisda de le mai fuța dăcat muștili.

Treaba e ca pus si unii botu dă le-ai datără iar clasă vorbim în PM.

Mai stai putin sa-mi revina punctele, am avut mai multi de pedepsit.

Ai grija ce mai aberezi... :)

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

ii dai viol :))))

I-am dat lui @rainoverme dupa ce m-a terorizat... acum sta cu frica sa-mi raspunda...  :laugh2

A zis ca sunt buna de manipulat, stai sa vezi ce-i fac acum, i-am promis, iar eu ma tin de cuvant. ;)

Pizda ala o sa fie pe minus cand imi revin punctele. 

Fratili meu, asa cum tin la tine, dau in ei sa ma pomeneasca!  :laugh2

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Ce copii rai ai făcut cu minus si acu no să mai mă primească @Vis la ea.

O zi bună.

Vrei scarpinat neaparat.

Nu o sa ajungi la ea, tu esti o baliverna, scrii baliverne... Daca, prin absurd, eram prietena cu ea ii spuneam sa-ti traga un mare sut in cur, dar nu sunt.

Continua cu vrajeala de pana acum, dar evita sa-mi aduci nume sau supozitii ca am supozitoare destul de mari...

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Dacă vă era dor...O seară plăcută să aveți! ☺

post-143417-0-12874200-1529603566_thumb.jpgpost-143417-0-79988200-1529603576_thumb.jpgpost-143417-0-18197100-1529603586_thumb.jpg

  • Like 21
  • Minus 17
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

@ Vistantric, aud  ca  te porti  neprincipial  cu unii  barbati care  sunt pe  placul tau.Si  totusi.... :rax2

Duplicitara si  neserioasa.....halal  stil si maniere !

Link spre comentariu

va salut pe toti aici in topicul ei .. am urmarit mereu forumul ptr recenzii bune .. sa stiu si eu incotro ma indrept .. sincer mi a atras atentia foarte mult aceasta doamna .. si prin recenzii (spectaculoase uneori) si prin felul ei de a raspunde comurilor (uneori placut alteori acid) dar in principal ptr caracterul ei puternic .. intradevar o leoaica dupa parerea mea .. o asfel de femeie te face sa te simti cum trebuie doar prin felul ei de a fi .. acum ca si-a luat putine "cornite" ca sa zic asa si isi selecteaza poate prea dur uneori clientii .. este strict problema ei dupa parerea mea faptul ca ne dorim sa ajungem acolo spune tot .. va spun sincer ca mi am facut user doar sa pot da un reply in acest topic al ei .. eu unul (chiar daca nu o pot aproba de fiecare data cu ceea ce mai spune.. recunosc) o doresc si o sustin sa fie la fel de leoaica ca si pana acum chiar daca neefind pe placul tuturor pierde multi clienti .. bravo ei .. isi tine steagul sus indiferent de consecinte.

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members and 4 guests

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...