Sari la conținut

VisTantric 0731670030


Postări Recomandate

  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Atat de retardata esti incat ai pus postarea mea si pe DG, de 2 ori, sa stie si Bucurestiul! :laugh2 :laugh2 :laugh2 :pope

Hai sa fie si pe pagina asta. ;)

Păi?Se pare că imi căutați prezența acolo si stiu care va e motivul, insa prin intermediul injuriilor si acuzațiilor false va ascundeti manevra...nu tot ce zboară se mănâncă, cand ti-am zis sa nu te imprietenesti cu proxeneți mi-ai sărit in cap!
  • Like 15
  • Minus 18
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Păi?Se pare că imi căutați prezența acolo si stiu care va e motivul, insa prin intermediul injuriilor si acuzațiilor false va ascundeti manevra...nu tot ce zboară se mănâncă, cand ti-am zis sa nu te imprietenesti cu proxeneți mi-ai sărit in cap!

 

Mai dute n mm cu minusurile tale miash _)_ n ce ai mancat de 2 ani incoace =))

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Allez,allez le @ vis,allez,allez,allez.

Acu de fiecare cu fanii lui.

La cat de putini bărbați accept sa întâlnesc in fiecare luna, te si cred ca acest aspect e mai evidențiat decât o speranță in ceea ce contează!Mie imi convine asa mai ales că acestia nu-mi cunosc modul de a actiona si felul cum sunt ca om, au stabilit doar un contact de conflict si la atat sunt redusi...
  • Like 14
  • Minus 18
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Mai dute n mm cu minusurile tale miash _)_ n ce ai mancat de 2 ani incoace =))

Dispareți voi cu nesimtirile voastre de aici, rămâneți la sectiunea de discutii generale, nu aveti de ce sa va simțiți provocați la asemenea gesturi...Nu-i asa? 😈😅
  • Like 16
  • Minus 18
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Disperați voi cu nesimtirile voastre, nu aveti de ce sa va simțiți provocați la asemenea gesturi...Nu-i asa?

 

Pai poate tu nu ai de ce mai mult ca sigur esti campioana la reputatie negativa pe aici =)) 

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Păi?Se pare că imi căutați prezența acolo si stiu care va e motivul, insa prin intermediul injuriilor si acuzațiilor false va ascundeti manevra...nu tot ce zboară se mănâncă, cand ti-am zis sa nu te imprietenesti cu proxeneți mi-ai sărit in cap!

 

Eu te cautam pe DG, delir tantric? :laugh2

Cu care proxeneti sunt eu prietena? :slap2

La psihiatru, paranoico! :pope

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Pai poate tu nu ai de ce mai mult ca sigur esti campioana la reputatie negativa pe aici =))

Mii de comentarii si mii de minusuri pentru a schimba fata adevărului in minciună si a numi apoi reputatie negativă...Va trebuie mai mult de atât!Tehnologia e zero pe lângă valoarea umană si vă expune doar ignoranta, dragilor!
  • Like 15
  • Minus 18
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Eu te cautam pe DG, delir tantric? :laugh2

Cu care proxeneti sunt eu prietena? :slap2

La psihiatru, paranoico! :pope

Nu-ti mai aduci aminte de propriile afirmații?Eu da, am spus de cand mi-am facut cont...ca studiez profilurile fiecarui om care intra in interacțiune cu mine si in plus, stiu sa ma orientez prin mizeria voastră!Sunt cumva deasupra daca va puteti imagina, in rest cu aceasta va ocupați pe langa persoana mea...in a infirma orice informație relevantă care sa facă placere altor vizitatori pe acest forum.
  • Like 14
  • Minus 18
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Nu-ti mai aduci aminte de propriile afirmații?Eu da, am spus de cand mi-am facut cont...ca studiez profilurile fiecarui om care intra in interacțiune cu mine si in plus, stiu sa ma orientez prin mizeria voastră!Sunt cumva deasupra daca va puteti imagina, in rest cu aceasta va ocupați pe langa persoana mea...in a infirma orice informație relevantă care sa facă placere altor vizitatori pe acest forum.

 

Nu stai tu dedesubt tie frica sa nu ne curga muci pe tine haa ? =)) 

  • Like 4
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

De asta te plangi ca ti se dau paginile si ca nu mai ai recenzii recente? Pentru ca am eu probleme?

Ia spune cate clone am si care sunt ele, paranoico? :pope

Ai vreo trei clone si vreo cinci conturi inactive.

 

Hai ba mucles

 

Atat de retardata esti incat ai pus postarea mea si pe DG, de 2 ori, sa stie si Bucurestiul!

Hai sa fie si pe pagina asta. ;)

 

Up!

 

:iagree :iagree :iagree :iagree :iagree :bow

 

Mai dute n mm cu minusurile tale miash _)_ n ce ai mancat de 2 ani incoace =))

 

Pai poate tu nu ai de ce mai mult ca sigur esti campioana la reputatie negativa pe aici

 

Maxim! :clapp

 

DTH

Cu o completare halucinoid

 

Tot vorbeste stearpa Doamne tiash _)_ ta ce ai lasat pe lume =))))))))

 

Cauta mai bine depresie tantrica sau suicid tantric =))

Doar pe această pagină poftim ce aiurea v-ati întins, sa nu mai vorbim de pagina anterioară ei, unde am postat pozele mele si recenziile unor oameni.Disperare mare!

  • Like 16
  • Minus 18
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Nu stai tu dedesubt tie frica sa nu ne curga muci pe tine haa ? =))

 

Am dat paginaaaa !!!

Plus...niste replici aiurea asa, pentru a umple spatiul!Pfff, tampenii, acuzatii false, minciuni, jigniri si hărțuire timp de luni întregi si încă tot nu am primit vreo lămurire in mod real pentru aceste gesturi.Josnici!!
  • Like 16
  • Minus 18
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

...Si mai trebuia sa-mi si spui că ti-ai format impresia de a sta de vorba si ca ti se pare mult!Pfffai, interesant...crapă prostia in voi si nimeni nu vede, ce-o sa ne facem!

  • Like 17
  • Minus 18
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

...Si mai trebuia sa-mi si spui că ti-ai format impresia de a sta de vorba si ca ti se pare mult!Pfffai, interesant...crapă prostia in voi si nimeni nu vede, ce-o sa ne facem!

 

Lasa bre ca ne faci matale dastepti luatias fatza n _)_ =)) 

  • Like 4
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Lasa bre ca ne faci matale dastepti luatias fatza n _)_ =))

 

Du-te si linge-ti stapana, te-asteapta cu un os si-o să te mângâie usor pe creștet...dar atentie, ca ea la rândul ei are stăpân, o javră si mai mare.Sa nu te iei in gură cu el, se numeste Picon si ii place ca tine la...strapon!
  • Like 15
  • Minus 18
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Du-te si linge-ti stapana, te-asteapta cu un os si-o să te mângâie usor pe creștet...dar atentie, ca ea la rândul ei are stăpân, o javră si mai mare.Sa nu te iei in gură cu el, se numeste Picon si ii place ca tine la...strapon!

 

Jet in mm =)) si cu ala care se numeste sa ne iei in cavitatea bucala pe aman2 ;) 

Link spre comentariu

  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Du-te si linge-ti stapana, te-asteapta cu un os si-o să te mângâie usor pe creștet...dar atentie, ca ea la rândul ei are stăpân, o javră si mai mare.Sa nu te iei in gură cu el, se numeste Picon si ii place ca tine la...strapon!

 

Atata bucata esti =)) 

post-245318-0-34623700-1531600510_thumb.png

Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...