Sari la conținut

VisTantric 0731670030


Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

Off, acolo ma cunoaste prea multă lume si e culmea să mă întâlnesc cu vreun cunoscut...plus că eu nu fac călătorii de acest gen, mersi la fel!

 

Atunci, pentru mine vei ramâne, un vis.... tantric !!

 

 

Happy Hanting !!

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

. Eu ti-am zis ce ma excita doar . E scumpa o astfel de intalnire ?

Nu stiu, nu mi-am încercat norocul de a negocia asa ceva cu cineva, iar cu tine nici gând!Ai fost prea lung in vorba la ultima negociere si cu insistentele tale imi piere cheful...

 

Atunci, pentru mine vei ramâne, un vis.... tantric !!

 

Happy Hanting !!

Un vis nu "ramane" ci avansează cu pasi repezi spre o experienta...tantrica, nu prea cred ca in acest cadru al desfășurării faptelor pentru ca stau altii la pândă si m-ar "salta" imediat din aceste evenimente.Eu incerc sa aman pe cat posibil...
  • Minus 1
Link spre comentariu

Nu stiu, nu mi-am încercat norocul de a negocia asa ceva cu cineva, iar cu tine nici gând!Ai fost prea lung in vorba la ultima negociere si cu insistentele tale imi piere cheful...

 

Un vis nu "ramane" ci avansează cu pasi repezi spre o experienta...tantrica, nu prea cred ca in acest cadru al desfășurării faptelor pentru ca stau altii la pândă si m-ar "salta" imediat din aceste evenimente.Eu incerc sa aman pe cat posibil...

. Negocierile sunt aprige dar merita ai vaxut asta ! E si cu finalizarea ta !
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

. Negocierile sunt aprige dar merita ai vaxut asta ! E si cu finalizarea ta !

Da, dar nu esti doar tu...si nu-ti inteleg promisiunea!Stai prea mult acum la vorbe aici pe topic, cand nu e indicat dacă e clar ca ti-ai arătat înclinația spre barfa si puteai foarte bine sa-ti închei problema printr-o recenzie.De ce tre' sa existe pe acest forum cate-un insistent in fiecare oras?

  • Minus 1
Link spre comentariu

Da, dar nu esti doar tu...si nu-ti inteleg promisiunea!Stai prea mult acum la vorbe aici pe topic, cand nu e indicat dacă e clar ca ti-ai arătat înclinația spre barfa si puteai foarte bine sa-ti închei problema printr-o recenzie.De ce tre' sa existe pe acest forum cate-un insistent in fiecare oras?

. Am cu ce !!! Tu ai zis-o ! Si ti-a placut oriunde ti-a facut o vizita ...
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

. Am cu ce !!! Tu ai zis-o ! Si ti-a placut oriunde ti-a facut o vizita ...

Eu cred totusi ca mai ai de experimentat, dar cu altele...Nici nu cred ca va vrea cineva pe acest topic sa-ti explice despre plăcerea unei femei, cei care ii stiu eu si ar putea sa-ti spună ceva...cu siguranță n-o vor face, sunt egoiști! ðŸ˜
  • Minus 1
Link spre comentariu

Eu cred totusi ca mai ai de experimentat, dar cu altele...Nici nu cred ca va vrea cineva pe acest topic sa-ti explice despre plăcerea unei femei, cei care ii stiu eu si ar putea sa-ti spună ceva...cu siguranță n-o vor face, sunt egoiști! ðŸ˜

. Toate viata ai timp de experiente . Eu zic ca mai ai multe de trait si experimentat si tu desi te freci de ani de zile dar niciodata nu stii de ajuns ! Pentru un sex ma descurc cu 2 degete si o limba insa pentru o laba iti trebuie PULA ( iar asta e la mine ) sâc !
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Cred ca n-ai citit ce am subliniat in răspunsul meu celui anterior tie, care zicea ceva de o putere care sa-l propulseze dincolo de dealul negru...Tu la ce putere faci referire cand eu vorbesc de plăcerea mea?Ti-am zis, cu altele...

O mai mare jignire nu există pentru o femeie în "intimul" ei, iar in acest caz chiar laud egoismul altora.Vei pricepe ce zic după ani in care singur vei vrea din răsputeri sa găsesti o forță in tine pentru a da de capătul propriei sexualitati, fara nici un ajutor...nici măcar din partea prostituatelor.

  • Minus 1
Link spre comentariu

Cred ca n-ai citit ce am subliniat in răspunsul meu celui anterior tie, care zicea ceva de o putere care sa-l propulseze dincolo de dealul negru...Tu la ce putere faci referire cand eu vorbesc de plăcerea mea?Ti-am zis, cu altele...

O mai mare jignire nu există pentru o femeie în "intimul" ei, iar in acest caz chiar laud egoismul altora.Vei pricepe ce zic după ani in care singur vei vrea din răsputeri sa găsesti o forță in tine pentru a da de capătul propriei sexualitati, fara nici un ajutor...nici măcar din partea prostituatelor.

. O curva o futi cand vrei cu niste bani ! Nu mai face pe mironosita . Te futi pe bani ...nu ai nimic de a face cu ce simti , ai pilea pizdii ca pielea de pe laba piciorului - tabacita , crapata si mult mai infecta in interior ! Nu ai numai tu pizda in tot orasul sau lumea asta !
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Hei mai blocat!!

😅O perioadă, asa au pățit mulți...dar tu esti primul care-si dă seama!Pana-mi revine pofta...😜

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

. O curva o futi cand vrei cu niste bani ! Nu mai face pe mironosita . Te futi pe bani ...nu ai nimic de a face cu ce simti , ai pilea pizdii ca pielea de pe laba piciorului - tabacita , crapata si mult mai infecta in interior ! Nu ai numai tu pizda in tot orasul sau lumea asta !

Aceasta-i ideea, exact!

Bravo domne, ai tu ceva de-a face cu ce simt eu aka plăcerea mea!?

Daca nu, nu te mai erija in mascul plin de virilitate in fața mea deoarece ma pricep sa adun toate cuvintele tale din cei doi ani de cand sunt in Vâlcea si sa fac recenzia in locul tau...eu ti-am facut-o tie, e publică, tot Bucurestiul o stie si cativa din Vâlcea.Am scris-o cat de complicat am putut eu atunci, in semn de duuulce răzbunare...ti-am zis, norocul tau ca am stiut sa am controlul faptelor in prima intalnire, iar a doua a fost pentru sa-ti închid gura.

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Si cand iti revine pofta.

Nici nu ne cunoastem, ti-am auzit doar vocea si...râsul placut!

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Sa ne anunti cand iti vine pofta sa lingi pula manjita de cacat din curul tau !

Cand o gusti tu primul, e fantezia mea...dar poți da murdăria la o parte.La aceasta fantezie iti face grav concurență un alt tip din alt oras si un pic mai matur decat tine, mai e si o fata care as vrea sa mi se alature asa un pic...ca sunt eu curioasă.

  • Minus 1
Link spre comentariu

Cand o gusti tu primul, e fantezia mea...dar poți da murdăria la o parte.La aceasta fantezie iti face grav concurență un alt tip din alt oras si un pic mai matur decat tine, mai e si o fata care as vrea sa mi se alature asa un pic...ca sunt eu curioasă.

. Ce fata ?
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

. Ce fata ?

Întâi...

Am zis ceva!

Nu e treaba ta la ce fete fantasmez eu...

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am spus ca raman aici cu întâlnirile, dar cate intalniri fac in mod real...si ce fac in mare parte a timpului de care dispun, e strict treaba mea!Pentru vocea ta si promisiunea care ti-a scos-o gbvolovan aici, scris negru pe alb...ai un bonus de la mine si când o sa mai am chef de o amiaza pierduta in mod plăcut, te anunț.

... ahhh  :slap2  cum pui tu problema .... in prima parte a frazei imi tragi un "cap in gura", iar apoi "ma mangai" si imi faci promisiuni ...  :laugh2

Hmmm ... deja ma gandesc la bonus  :rax2

  • Like 3
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

... ahhh  :slap2  cum pui tu problema .... in prima parte a frazei imi tragi un "cap in gura", iar apoi "ma mangai" si imi faci promisiuni ...  :laugh2

Hmmm ... deja ma gandesc la bonus  :rax2

...Dar nu e vorba de tine neaparat, ti-am spus ca încă mai adun la oameni si sunt abia in stadiul de orientare!Să vad pe cine mai pun ochii...ðŸ˜

Vai, nu-mi place sa te gândesti la bonus îmi vine pe moment!Cum se zice la cuvantul acesta...? Nu-l gasesc in memoria mea involuntară...parca tot cu litera "i" începe.Imi vine...cum?Ah, il las...😊

  • Like 39
  • Minus 20
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

. Psihiatrie e si in Vl . Interneaza-te

E ceva ce n-ai inteles din mica noastra discutie?Nu-i bai, e bună o vorbă din cand in când in loc de...la telefon!Spune tu...

  • Like 37
  • Minus 20
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

... ahhh  :slap2  cum pui tu problema .... in prima parte a frazei imi tragi un "cap in gura", iar apoi "ma mangai" si imi faci promisiuni ...  :laugh2

Hmmm ... deja ma gandesc la bonus  :rax2

Apropos, scena acesta e un deja vu...in Bucuresti!L-am folosit o data si apoi l-am dat la altele...definitiv!N-am fost in stare sa il mângâi după...m-am blocat fix in acel moment pentru ca a ridicat prostu' privirea la mine.Dar a fost foarte încântat si mi-a multumit pentru decizia mea...@gelugun ar numi-o "greseala"! 😅
  • Like 31
  • Minus 20
Link spre comentariu

Vizitator
Reputație: 0

Aceasta-i ideea, exact!

Bravo domne, ai tu ceva de-a face cu ce simt eu aka plăcerea mea!?

Daca nu, nu te mai erija in mascul plin de virilitate in fața mea deoarece ma pricep sa adun toate cuvintele tale din cei doi ani de cand sunt in Vâlcea si sa fac recenzia in locul tau...eu ti-am facut-o tie, e publică, tot Bucurestiul o stie si cativa din Vâlcea.Am scris-o cat de complicat am putut eu atunci, in semn de duuulce răzbunare...ti-am zis, norocul tau ca am stiut sa am controlul faptelor in prima intalnire, iar a doua a fost pentru sa-ti închid gura.

@Tantrica fara limite si cu imaginatia in nori , parca erai certata cu @sorsor 7.

Plus ca te-ai impulit cu el de doua ori desi a doua a fost drept pedeapsa.

Femeie , iti repet a nu stiu cata oara :

Tu esti prinsa in lumea asta ireala dar sordida si pseudoreala....si nu poti iesi de aici. Esti dependenta.

Nu noi depindem de tine , este exact invers.

Ia spune ( lasa dildoul la o parte !) , tu ai curaj sa ma privesti fata in fata si sa spui ce vrei ? Ce simti ?

Eu te voi suna cand am chef...si inspiratie...ca altfel imi afectezi karma.

Foxy lady , esti ceea ce esti , nimic mai mult sau mai putin.

Visezi cu ochii deschisi....

Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...