Sari la conținut

Virgin Constanța


Postări Recomandate

Asta asa e dar acum e un alt avantaj experienta uneori isi spune cuvantul ;)

 

=))) =))

aici nu pot decat sa rad =)))

 

hai, omule! experienta?! orice femeie si barbat care DORESTE sa faca sex, nu are nevoie de experienta sa-si dea frau liber dorintelor, senzatiilor... mai ales cand sunt trecuti de pubertate :D

Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

=))) =))

aici nu pot decat sa rad =)))

 

hai, omule! experienta?! orice femeie si barbat care DORESTE sa faca sex, nu are nevoie de experienta sa-si dea frau liber dorintelor, senzatiilor... mai ales cand sunt trecuti de pubertate :D

 

Depinde si  de chimia dintre parteneri daca se doreste a fi ceva reusit :) 

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:F
  • Oras:F

=))) =))

aici nu pot decat sa rad =)))

 

hai, omule! experienta?! orice femeie si barbat care DORESTE sa faca sex, nu are nevoie de experienta sa-si dea frau liber dorintelor, senzatiilor... mai ales cand sunt trecuti de pubertate :D

Una e sa doresti, alta e sa poti.  :laugh2

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:F
  • Oras:F

Depinde si  de chimia dintre parteneri daca se doreste a fi ceva reusit :)

Care parteneri?! Cand vrea unu', nu vrea altu'. Pentru saraci, fascinatia e in jocul exploatarii reciproce, nu in "sex". Sexul e o complicatie tolerabila, e "bleah", e murdarie, duhoare, sacrificiu si supliciu. Interesul e sa capturezi sclav, sa-i manipulezi mintea intru confortul tau.... si reducerea tensiunilor sociale (la cersit cu plodu', se stie: de intelegere, de loc in mijloacele de transport in comun, de atentie in clan etc.). Saracia distruge tot. Iar bogatii sunt intr-o lume contaminata de miasmele prostiei care emana din straturile inferioare ale societatii, de la saraci. 

Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Care parteneri?! Cand vrea unu', nu vrea altu'. Pentru saraci, fascinatia e in jocul exploatarii reciproce, nu in "sex". Sexul e o complicatie tolerabila, e "bleah", e murdarie, duhoare, sacrificiu si supliciu. Interesul e sa capturezi sclav, sa-i manipulezi mintea intru confortul tau.... si reducerea tensiunilor sociale (la cersit cu plodu', se stie: de intelegere, de loc in mijloacele de transport in comun, de atentie in clan etc.). Saracia distruge tot. Iar bogatii sunt intr-o lume contaminata de miasmele prostiei care emana din straturile inferioare ale societatii, de la saraci. 

 

Tu zi ce te faci cu gb ala ai gasit pretendenta :D

Link spre comentariu
  • Oras:F
  • Oras:F

=)) la femei se simte neputinta =)))

 

=))La barbati se vede, la femei se simte neputinta.  =)))

 

De cate ori ti s-a spus ca esti GENIALA? Esti singura doamna de aici care este onesta si prin postarile tale chiar faci educatie.  :hug1 O sa te citez de acum inainte. 

Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

De cate ori ti s-a spus ca esti GENIALA? Esti singura doamna de aici care este onesta si prin postarile tale chiar faci educatie.  :hug1 O sa te citez de acum inainte. 

 

Barbatul merge in viata pe logica 

Femeia pe intuitie ;) 

  • Like 4
Link spre comentariu

De cate ori ti s-a spus ca esti GENIALA? Esti singura doamna de aici care este onesta si prin postarile tale chiar faci educatie.  :hug1 O sa te citez de acum inainte. 

 

multumesc, Laurentiu, nu e cazul

lasa-ma asa cum sunt ... cinica, rautacioasa, scarboasa(uneori) :D

  • Like 3
  • Minus 11
Link spre comentariu
  • Oras:F
  • Oras:F

Barbatul merge in viata pe logica 

Femeia pe intuitie ;)

Din pacate, nu am intalnit demult barbati... Cred ca ultimul a fost... tov. Stalin!?  :laugh2 

Cu intuitia, in sec. XXI, o dai din gard in gard si mori in sant. Intuitia e calibrata pentru lumea naturala, in care maximum de performanta a unei antropoide era sa faca focul, sa caleasca un varf de lemn si sa faca rost de proteine, grasime si o blana de animal mort pentru noptile reci, traind in grupuri restranse din generatie in generatie, in care toti se cunosc si s-au adaptat tuturor... inclusiv grupurilor vecine, care se afla la zeci si sute de km distanta. Poate asta explica "succesul" in viata al femeilor, in general, desi au absolut toate avantajele acum. 

 

Anonna merge pe logica. Inseamna ce Anonna e mai barbat ca toti? 

 

 

multumesc, Laurentiu, nu e cazul

lasa-ma asa cum sunt ... cinica, rautacioasa, scarboasa(uneori) :D

Pentru mine, esti o DULCE tocmai ca esti asa!  :girly Bine ca nu ne-am intalnit live, ca vorbeam 3 zile fara pauza. Si la sfarsit ne certam  :laugh2  

 

Tu zi ce te faci cu gb ala ai gasit pretendenta :D

Cine? Cine?  :eek

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Din pacate, nu am intalnit demult barbati... Cred ca ultimul a fost... tov. Stalin!?  :laugh2 

 

 

 

Pentru mine, esti o DULCE tocmai ca esti asa!  :girly Bine ca nu ne-am intalnit live, ca vorbeam 3 zile fara pauza. Si la sfarsit ne certam  :laugh2  

 

Cine? Cine?  :eek

 

Pai zi tu ai gasit punga sa incapem toti sau inca mai asteptam :)) 

Link spre comentariu
  • Oras:F
  • Oras:F

Pai zi tu ai gasit punga sa incapem toti sau inca mai asteptam :)) 

N-am gasit, mai, nimic! 

O faceam eu, da' n-am resursele necesare. Conform teoriei libertariene, acestea pot fi apropiate fie in mod direct din natura (nu mai e cazul), fie prin mostenire (iar nu e cazul la mine), fie prin cadou/donatie (nu sunt simpatic, nu-mi face nimeni cadouri. "Sunt urat, nimeni nu ma vrea/Nici mama nu ma place asa.")

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

N-am gasit, mai, nimic! 

O faceam eu, da' n-am resursele necesare. Conform teoriei libertariene, acestea pot fi apropiate fie in mod direct din natura (nu mai e cazul), fie prin mostenire (iar nu e cazul la mine), fie prin cadou/donatie (nu sunt simpatic, nu-mi face nimeni cadouri. "Sunt urat, nimeni nu ma vrea/Nici mama nu ma place asa.")

 

Pai ia vezi tu cat costa si punem toti 3 banii  :laugh2 

Si acum serios desi imi dau seama ca e o ironie...Daca tu nu ai o parere buna despre persoana ta cine vrei sa aiba?

Link spre comentariu
  • Oras:F
  • Oras:F

Pai ia vezi tu cat costa si punem toti 3 banii  :laugh2

Si acum serios desi imi dau seama ca e o ironie...Daca tu nu ai o parere buna despre persoana ta cine vrei sa aiba?

Eu am o parere EXCELENTA despre persoana mea. 

Comparativ cu tot ce am intalnit in realitate, sunt un ZEU. 

 

https://media.tenor.com/images/089b233992a95892ca82edcb98417deb/tenor.gif

 

https://thumbs.gfycat.com/FemaleNeedyBunting-max-1mb.gif

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Eu am o parere EXCELENTA despre persoana mea. 

Comparativ cu tot ce am intalnit in realitate, sunt un ZEU. 

 

https://media.tenor.com/images/089b233992a95892ca82edcb98417deb/tenor.gif

 

Cred si eu din moment ce spui ca esti urat si nimeni nu te vrea  :laugh2 

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Din pacate, nu am intalnit demult barbati... Cred ca ultimul a fost... tov. Stalin!?  :laugh2 

Cu intuitia, in sec. XXI, o dai din gard in gard si mori in sant. Intuitia e calibrata pentru lumea naturala, in care maximum de performanta a unei antropoide era sa faca focul, sa caleasca un varf de lemn si sa faca rost de proteine, grasime si o blana de animal mort pentru noptile reci, traind in grupuri restranse din generatie in generatie, in care toti se cunosc si s-au adaptat tuturor... inclusiv grupurilor vecine, care se afla la zeci si sute de km distanta. Poate asta explica "succesul" in viata al femeilor, in general, desi au absolut toate avantajele acum. 

 

Anonna merge pe logica. Inseamna ce Anonna e mai barbat ca toti? 

 

 

Pentru mine, esti o DULCE tocmai ca esti asa!  :girly Bine ca nu ne-am intalnit live, ca vorbeam 3 zile fara pauza. Si la sfarsit ne certam  :laugh2  

 

Cine? Cine?  :eek

 

Cunosc eu 2 surori fete de gasca si devreme acasa doar sa am timp sa dau de ele ;) 

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:F
  • Oras:F

Cred si eu din moment ce spui ca esti urat si nimeni nu te vrea  :laugh2

Daca toata lumea fuge... or avea motivele lor. 

 

You are what you are ;)

What I am is changing all the time. It's called personal development: bigger, stronger, faster, wider cultural and scientific view ...  

 

Link spre comentariu

  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Daca toata lumea fuge... or avea motivele lor. 

 

What I am is changing all the time. It's called personal development: bigger, stronger, faster, better informed...  

 

 

Listen this 

:bow 
  • Like 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...