Sari la conținut

ALEXIA 0785805587 slim inalta


Postări Recomandate

  • Oras:California Sacramento
  • Oras:California Sacramento

RECENZIE:
Locatie: 9 (reper strada Brailita)
Aspect: 8.5 (chip:8 / corp 9, domnisoara frumusica undeva la 1.75cm , ochi caprui, par negru lung, sani medii frumosi, fund rotund, slim, tatuaj discret)
Oral: 7 (protejat, bunicel, fara atentie la sateliti, fara deep, cat sa scoale soldatul)
Normal: 8.5 (protejat, se implica, accepta pozitii)
Gfe: 8 (saruta pe corp, pe buze discret, fara FK)
Atitudine: 10 (placuta, deschisa la discutii)
Igiena: 10 (piele fina, nimic suspect)
Halat: 250 RON (pentru o ora)

Naratiunea:
Am luat legatura telefonic cu domnisoara si am stabilit intalnirea in aceasta perioada, urmand sa confirm cu 30 minute inainte de actiune. Locatia este usor de gasit, reper strada Brailita, detaliile fiind furnizate ulterior.

In locatie am fost intampinat de o domnisoara frumusica undeva la 1.75cm , ochi caprui, par negru lung, sani medii frumosi, fund rotund, slim, tatuaj discret.
Oralul a fost protejat, bunicel, fara atentie la sateliti, fara deep, cat sa scoale soldatul + meniul zilei 69. La normal (protejat) lucrurile au stat mai bine, este foarte energica in LOT, foarte stramta, nu refuza nici o pozitie, am incercat mai multe pozitii. Te saruta discret pe buze, pe gat, pe corp, te trage in ea, geme natural. Singura finalizare posibila in caciulita :) . Cred ca ar avea mai multe de castigat daca ar introduce FK-ul. Alexia este o fata placuta, putin caterincoasa in sensul bun.
 
Notite
1)Pentru iubititorii de fete slim este vis
2)Arata foarte bine, desi zice ca nu face sala
3)Este pe stilul soft

M-am simtit bine cu Alexia

  • Like 22
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

RECENZIE:

Locatie: 9 (reper strada Brailita)

Aspect: 8.5 (chip:8 / corp 9, domnisoara frumusica undeva la 1.75cm , ochi caprui, par negru lung, sani medii frumosi, fund rotund, slim, tatuaj discret)

Oral: 7 (protejat, bunicel, fara atentie la sateliti, fara deep, cat sa scoale soldatul)

Normal: 8.5 (protejat, se implica, accepta pozitii)

Gfe: 8 (saruta pe corp, pe buze discret, fara FK)

Atitudine: 10 (placuta, deschisa la discutii)

Igiena: 10 (piele fina, nimic suspect)

Halat: 250 RON (pentru o ora)

 

Naratiunea:

Am luat legatura telefonic cu domnisoara si am stabilit intalnirea in aceasta perioada, urmand sa confirm cu 30 minute inainte de actiune. Locatia este usor de gasit, reper strada Brailita, detaliile fiind furnizate ulterior.

 

In locatie am fost intampinat de o domnisoara frumusica undeva la 1.75cm , ochi caprui, par negru lung, sani medii frumosi, fund rotund, slim, tatuaj discret.

Oralul a fost protejat, bunicel, fara atentie la sateliti, fara deep, cat sa scoale soldatul + meniul zilei 69. La normal (protejat) lucrurile au stat mai bine, este foarte energica in LOT, foarte stramta, nu refuza nici o pozitie, am incercat mai multe pozitii. Te saruta discret pe buze, pe gat, pe corp, te trage in ea, geme natural. Singura finalizare posibila in caciulita :) . Cred ca ar avea mai multe de castigat daca ar introduce FK-ul. Alexia este o fata placuta, putin caterincoasa in sensul bun.

 

Notite

1)Pentru iubititorii de fete slim este vis

2)Arata foarte bine, desi zice ca nu face sala

3)Este pe stilul soft

 

M-am simtit bine cu Alexia

ma bucur ca ti a placut te pup merci frumos😚
  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...