Sari la conținut

Adyna Ts


Postări Recomandate

     Ieri m-am intalnit cu  Adina. 500 ora. Am inceput cu FK, dupa care i-am oferit un blowjob si 69. Am finalizat sesiunea prin mutual fucking, ea deasupra mea si eu la final prin doggy style. Am mai discutat diverse timp de 10 minute. Per total o experienta placuta. Merita vizita, daca sunteti dispusi sa platiti onorariul. 

Link spre comentariu

Am fost la ea cand era in Tm,pot sa zic ca arata de 3ori mai bine ca in poze, am ambitionat o putin, venind seara tarziu, am intrebat o daca este in forma!fapt pt care m a nenorocit si la oral si la anal.nota 10 pe linie! Pentru curiosi poate fii foarte hardcore! Te pup sa mai treci prin Tm

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

Numai ineptii.pe mine vreo 3 ani ,la 2-3 luni eram la buc la oftamolog si mereu imi luam pula de la adina.chiar ma futea cu placere pot sa zic.si a ajuns si la galati,nu imi venea sa cred.mi.a dat si la galati.nu are o pula sa te cocoseze dar jucausa foc.ptr.mine o adevarata dama si cu pula la ea.imi pare rau ca nu am reusit sa o conving sa o futa pe cumnata mea care isi dorea sa o futa adina ca ii arayasem poze eu.si voia sa o fut eu cu adina.adina ma refuzat elegant dar oferindu.mi varianta sa vina cu un mascul sa o futa pe cumnata si adina pe mine.nu am vrut caci cumnata voia fututa de adina.te pup adina si sigur stii cine sant.am plecat fara ochelari de la tine😘😘

Link spre comentariu
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

Adina sper sa te razgandesti in privinta cumnatei si sa o futi.am vrut sa iau pe altcineva dar ea e fixata pe tine cand ti.a vasut pozele.sant sigur ca poti face fata situatiei.si cum ai zis sa mai adaugam un mascul dar macar putin sa te bagi si tu in ea.vine in noiembrie in tata.e stabilita de 20 de ani in italai si stie ce sa faca cu pula😉

Link spre comentariu
  • Telefon: 0733355971
  • Oras:Bulevardul Ferdinand I, Iulia Hașdeu
  • Telefon: 0733355971
  • Oras:Bulevardul Ferdinand I, Iulia Hașdeu

Dai un ban dar stai in față ðŸ’â€â™€ï¸ macar ești sigur ca nu iti deschide ușa "mătușunchiu" 🤣â¤ï¸

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...