Sari la conținut

Adyna Ts


Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

ce nesimtire curata , cum puteti vorbi asea de  o ts ,( auziti si voi ca la zgariat cu barba ) alooo nenee  daca nam cunoasteo pe adyna  am mai zice si am mai crede . dar cu siguranta tu esti un nesimtit de  bulangiu  cu peruca in cap  care vrei  sa faci reputatie proasta peaici .   vedetiva  de treaba voastra si cand postati  anunturi de genul ( am fost si am facut si am dres si e  urata si .....  punetiva fratilor si o poza sa stim si noi care e  ala care a fost  la noi si lam dezamagit total ) 

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:buc
  • Oras:buc

E mare pacat ca strici topicul unei adevarate transexuale, cu mizeriile tale de 2 lei. Pana ajungi transexuala cu tot ceea ce inseamna, mai ai multi ciorapi de purtat in sutien, si sa te fortezi a vorbi pitigaiat de zici ca te strange cineva de coaie!

 

Este fix ce imi doresc de Craciunul asta, sa fiu ca tine...agramat, incult, si cu ciorapi in sutien!! O sa scriu mosului acum scrisoarea..:))

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

SALUT,pana acum v am tot urmarit offline site ul si cateodata m am si amuzat dar m am si uimit, este un site unde dupa parerea mea este bine ca intreactionati cu alti membrii ptr a afla cine este real.Pana acum nu m am inscris deoarece nu am avut nevoie de publicitate dar observ ca uni dintre voi nu faceti diferenta dintr o transexuala si un travestit tocmai de aceea va readuc la cunostiinta ca un travestit nu poate fi niciodata o transexuala.

Va multumesc!!!

  • Like 3
Link spre comentariu

  • Oras:vest
  • Oras:vest

Cu ceva luni in urma,Adina a fost in Timisoara,iar eu,ma hotarasc sa incerc experienta cu un trans si sa ii fac o vizita.Locatia,pentru timisoreni in special,era in zona Ronat,pe str Bruxelles,cartier de blocuri rezidential,la parter,apartament frumos,interfon la poarta si usa.Gagicuta ,o tipa foarte feminina,blonda,silicoane,buze tunate,si un cur tunat de brazilianca,ca te gandeai ca esti pe plaja la Copacabana.Imbracata sexi,ciorapi ,sutien,pantofi cu toc,in prima faza am crezut ca este femeie.Foarte amabila,voce feminina,am vorbit putin sa intru in atmosfera,ma tot mangaia,ma saruta pe obraji si sa aplecat usor la scula.A facut un oral de nota 10,finalizarea pe sani,dupa care un dus,vorbea cu mine de acolo si ma intreba cum sant ,daca sant ok.Pe bune asa experienta nu am mai trait.Partea a doua a fost mai degajata,eram deja obisnuit,oral neprotejat,anilingus,mia tras un balon pe scula,si sa pus capra in pat.Cum o loveam eu pe la spate,nici nu gandeam ca e trans,jurai ca e femeie cand vedeai privelistea,cur,sani,se mai intorcea si se uita,fata feminina,Superba.Finalizat in balonas ,platit ,si am plecat.experienta frumoasa dar scumpa.

100 EURO ora.Cam mult.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...