Sari la conținut

Adelina 0725342222


Postări Recomandate

  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti

Salutare tuturor!

Vreau sa va anunț ca fata este o revenire a cuiva foarte apreciat la noi în oraș. Din păcate nu pot sa va spun cine este deoarece am uitat sa o întreb dacă este de acord sa spun aici. Cei care aveți vechime în Ploiești veți fi încântați sa o revedeți. Pentru ceilalți va spun ca este o fata bruneta cu ochi frumoși și o prezența agreabila. Are ca și servicii oral ne/protejat la 60 de lei, combinat 100 de lei și o ora cu doua finalizări 200 de lei. Dragi tovarăși de nebunii țin sa va anunț ca fata tine mult la igiena și veți observa curățenie exemplară la ea în garsoniera. Locația a fost deja anunțată (zona McDonalds Nord). Am optat pentru o finalizare. Oralul este unul bun cu tente de deep și accent pe zonele din vecinătate. Te întreabă cum preferi și se pliază pe cerințele tale. La normal am optat pentru doua poziții: Ea deasupra și misionar. Și acum notele:

Oral: 8,5

Normal: 8

Gfe: 8

La aspect nu dau note dar pot spune ca e o prezenta mai mult decât plăcută și ca a fost o întâlnire reușită. Îmi pare bine ca am testat ceva nou (dar consacrat în trecut) și am avut ocazia sa o cunosc. Cred ca trebuie trecuta la testate.

Sa aveți parte de momente frumoase!

  • Like 8
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Vreau sa va anunț ca fata este o revenire a cuiva foarte apreciat la noi în oraș. Din păcate nu pot sa va spun cine este deoarece am uitat sa o întreb dacă este de acord sa spun aici. Cei care aveți vechime în Ploiești veți fi încântați sa o revedeți. Pentru ceilalți va spun ca este o fata bruneta cu ochi frumoși și o prezența agreabila.

 

Superba2012 ?

  • Like 10
Link spre comentariu
  • Oras:privat
  • Oras:privat

Superba2012 ?

Dupa defalcarea tarifelor pe oral/combinat/ora, suna a "Superba".

Tarifar de genul asta..predominant la sosea. Old habits die hard  :giggle: 

Asteptam o confirmare  :thinking 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Dupa defalcarea tarifelor pe oral/combinat/ora, suna a "Superba".

Tarifar de genul asta..predominant la sosea. Old habits die hard  :giggle:

Asteptam o confirmare  :thinking

 

Da, stim ca a lucrat si la sosea. Nu este o problema. Fata asta avea atitudine si servicii foarte bune. Sa vedem daca este ea, cum mai arata acum. Pentru mine a fost de top intotdeauna.

  • Like 11
Link spre comentariu
  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti

Tu ai futut-o sau altu'?

M-am gândit puțin dacă sa îți răspund sau nu. Sincer cred ca nu este nici o rușine sa rogi pe cineva să-ți citească un text de câteva fraze dacă tu nu te descurci. Am spus ce servicii oferă fata, am spus cadoul pentru fiecare în parte, și am spus pentru ce am optat eu. Cat despre povestea cu "pestic" m-am imaginat pentru o zi în această postura la toate fetele pe care le-am vizitat și am făcut recenzii. Cred ca recuperam toți banii cheltuiți și ceva bonusðŸ˜. Revenind la ale noastre cred ca e timpul sa mai mergi și tu sa te golești ca ai numai comentarii pline de testosteroni. Iar dacă mergi pe undeva nu uita sa lași o recenzie, eu nu o sa o iau în calcul dar poate sunt alții pentru care contează.

  • Like 4
Link spre comentariu

Big like petremarin... leutul asta, urat cu spume, nu stie decat sa jigneasca. Am fost si eu azi la ea, chiar e super ok fata, face oral cu tente de deep, am si vorbit putin, baia e dotata ok...

E prima mea recenzie, probabil si ultima, asa ca sa ma scuteasca lion69plm ca nu e o recenzie completa si ca sunt peste si ca blabla...

Fata a nascut de curand, chiar am vb despre asta.. are o atitudine faina! RECOMAND!

Pret platit 60 lei pt oral NP.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Brazilia
  • Oras:Brazilia

Da, stim ca a lucrat si la sosea. Nu este o problema. Fata asta avea atitudine si servicii foarte bune. Sa vedem daca este ea, cum mai arata acum. Pentru mine a fost de top intotdeauna.

E cumva aia care statea pe centura de langa rafinaria brazi pe sensul de mers spre munte (era o pe o straduta in dreapta care ducea la un fel de cartier marginas) ?

  • Like 1
  • Minus 10
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

E cumva aia care statea pe centura de langa rafinaria brazi pe sensul de mers spre munte (era o pe o straduta in dreapta care ducea la un fel de cartier marginas) ?

 

Habar n-am. Nu am fost niciodata la centuriste. Ea a spus ca a lucrat la strada in debutul "carierei". 

  • Like 9
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...