Sari la conținut

blonda sexy 0784979475


Vizitator

Postări Recomandate

Vizitator stefanel1923
Reputație: 0

Sunat acum, Oral și normal, oralul se poate și np în functie de igiena. 150-30min/250-H. Nu are program fix, de sunat cu 30 min înainte. Încerc sa ii fac o vizită în seara asta.

Link spre comentariu
Vizitator stefanel1923
Reputație: 0

Sunat domnișoara și făcut programare, ajuns în zona rond Alba Iulia, blocul este cel cu Cec Bank la parter. Ajuns la etajul comunicat, beznă totală👻, puțin sinistru dar fie... Deschide ușa și surpriza, este domnișoara din poze, nu cred ca sunt retușate pozele, așa era îmbrăcată, așa arată.

La față este foarte drăguță(eu asa am văzut, euforic deoarece nu mă așteptam să găsesc fata din poze.

Ma invită în camera cu pricina, ma întreabă cât doresc sa stau, plătesc înainte și ma fac comod.

Nu am fost întrebat dacă doresc sa merg la duș(oricum făcusem înainte), nu am fost întrebat dacă doresc OP.

ACÈšIUNEA:

 

A început domnișoara cu pupături în jurul gâtului, pe la ureche... La un moment dat coboară spre instrument, îl ia frumos în gură, la început se ajuta ușurel de mână, după ce sa întărit fraierul, schimbă poziția de supt, se pune cu buzele ei cărnoase și începe sa deseneze, fără sa exagerez dar mai mult de 10 min nu am rezistat la oral(scor de neprezentare) . Are buzele foarte cărnoase și o ajută mult.

Locatie: 8,5(apartament ok,curat, fără un scaun unde sa îți pui hainele... Deși a spus ca lucrează cu o colegă dar nu mai este acum, în apartament se auzea gălăgie, se tranteau ușile.

Fata: Nu dau notă, este cea din poze, spune că lucrează de 2 sapt... Este frumoasă, arată bine, eram obosit pt numărul 2( îmi pare rău că nu am rezistat să o iau pe la spate)

Nu știu dacă oferă Fk(am uitat sa întreb), nu cred că face finalizare orală(nu a spus și a scăpat puțin în guriță :)))

 

150 fin ; 250 ora.

 

Se poate muta la testate, O recomand(merită fututa).

Link spre comentariu
Vizitator stefanel1923
Reputație: 0

nu are whatsapp...sunt reticent fatza de cele care nu au wharsapp...mare grija la calitatea serviciilor!

Mulțumesc pentru descoperire, rămân dator cu o bereðŸºðŸ».

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare. Am vizitat.o si eu pe "Ema" (asa a zic ca o cheama), acum 3 saptamani...este tipa din poze...am intrat in casa si am ramas umpic blocat, este inalta sanii mari fund bombat...fix ce trebuie. am discutat umpic si dupa ce am fumat o tigare am trecut la actiune...ma sarutat incet pe piept...a coborat jos la "nebunica" si sa apucat de cantat...partea misto este ca are cercel in limba...a coborat si pe la oua umpic si le.a lins incet...dupa 10-15 min de ON am trecut la NP in picioare pe la spate....de visss.

Locatie - 8 (era sa cad din cauza ca are parchetul umflat ) in rest curatenie

Fata - 10

Oral - 9

Normal - 9

GFE - 10

FK- 10

150/fin

De revenit!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Militari
  • Oras:Militari

Ieri am vrut sa merg la frumoasa Andreeabubu,dar pentru ca avea programarile facute pana noaptea ,am ajuns la domnisoara Ema daca tot sunt vecine.Initial eram reticent la pozele ei si anuntul foarte scurt pe care il are.Locatia imi este cunoscuta pentru ca am mai fost in ea de cateva ori in trecut.Fata bine proportionata, inalta,tate marimea 3/4,frumoasa la fata,una peste alta la prima vedere isi merita banii.Dupa dusul de rigoare actiunea am initiato in picioare langa pat cu sarutari din partea ei pe gat,pe la urechi,pe piept pana a ajuns la pla si a initiat un oral din genunchi pupandu-l ,scuipandu-l ,lundu-l din toate partile si prvindu-ma in ochi ma intreba daca ma simt bine.A montat prezervativul si s-a asezat in pat cu fata in sus asteptand sa o penetrez si sa o pun in missionar unde este maestra dupa spusele ei.Am dat in ea ca surdu.Gemea ,dadea contre se misca bine in pula semn ca-i placea ,am terminat dupa 15 minute.

locatie 9

gfe 9

oral 9

normal 10

cadou 150

Am sa o mai vizitez ca merita fututa

  • Like 4
Link spre comentariu

Salutare

Am vizitat pe domnisoara ,poze reale,si nu am prinso in cea mai buna dispozitie...

 

Arata bine fund frumos sani unpic lasati dar nu deranjant ....

 

Atitudinea a fost un pic mai pe gluma caterinca am luat o ora si dupa primul numar am stat de forba prea mult si sa terminat ora ...:))

 

Oral slabut nu sa straduit prea tare ..lent si prea banal

Normal .....sa traduit putin dar nimic spectaculos

 

De la inceput sa creat o atmosfera de glume ,caterinca si poate din cauza asta nu am simtit ca se inplica prea mult ne intepam reciproc si vorbeste mult....

 

Nu a fost cea mai reusita experienta dar arata bine si am reusit sa mi fac treaba ,.......poate nu a fost chimia necesata si din cauza asta am simtit ca nu sa inplicat suficient de mult ....

 

Bafta

O experienta acceptabila cu o fata draguta ....nu stiu daca o sa mai revin ..

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Ieri am vrut sa merg la frumoasa Andreeabubu,dar pentru ca avea programarile facute pana noaptea ,am ajuns la domnisoara Ema daca tot sunt vecine.Initial eram reticent la pozele ei si anuntul foarte scurt pe care il are.Locatia imi este cunoscuta pentru ca am mai fost in ea de cateva ori in trecut.Fata bine proportionata, inalta,tate marimea 3/4,frumoasa la fata,una peste alta la prima vedere isi merita banii.Dupa dusul de rigoare actiunea am initiato in picioare langa pat cu sarutari din partea ei pe gat,pe la urechi,pe piept pana a ajuns la pla si a initiat un oral din genunchi pupandu-l ,scuipandu-l ,lundu-l din toate partile si prvindu-ma in ochi ma intreba daca ma simt bine.A montat prezervativul si s-a asezat in pat cu fata in sus asteptand sa o penetrez si sa o pun in missionar unde este maestra dupa spusele ei.Am dat in ea ca surdu.Gemea ,dadea contre se misca bine in pula semn ca-i placea ,am terminat dupa 15 minute.

locatie 9

gfe 9

oral 9

normal 10

cadou 150

Am sa o mai vizitez ca merita fututa

 

ai umplut-o si pe asta de orgasme =))

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bragadiru
  • Oras:bragadiru

Salut,

 

Am văzut anuntul pe public si am hotarat să-mi fac o programare. Sunat ,facut programare in 30 minute ,respectate de ambele părți.

Locația in rond la alba iulia , deasupra la cec . Apartamentul e ok dar fata nu tine curătenie deloc.

Am cerut să fac un duș după care am revenit in camera unde domnișoara ma astepta in chilotei si sutien.

Problema a fost ca mai făcea putin oral mai vorbea 2 minute la telefon și cand am zis ca nu e normal asa ceva mi a zis ca si asa mi a facut oralul neprotejat , nici macar nu stie sa profite de corpul pe care îl are.

Una peste alta mi a stricat tot cheful si am plecat.

 

Note

Fata 7 (e chiar uratica)

Corp 8

Oral 6 (ajutat cu mana la greu)

 

Tarif 150 ron finalizarea

  • Like 7
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...