Sari la conținut

Dominare Galati


Postări Recomandate

  • Oras:Satul cu ministri
  • Oras:Satul cu ministri

Vicky

ACCEPT SI INITIEZ sclavi UMILI, DOCILI, CARE STIU DE CE SUNT SUB TALPILE MELE
SESIUNILE SUNT DE LA HARD LA SOFT….CU APROAPE TOATE FETISHURILE
LOCATIA ESTE IN BRAILA,CORESPUNZATOR PT. O SEDINTA BDSM SI CU MULTE ACCESORII
TEL. 0755575397
200 – 300 RON
 
post-18823-0-22959400-1382709382_thumb.jpgpost-18823-0-51059200-1382709390_thumb.jpg
 

ATENTIE cei ce ati vizitat-o , INFRACTOAREA sigur are inregistrarii cu voi !
Eu am patit-o INFRACTOAREA m-a santajat pana am denuntat-o , asa afland de la politie trecutul insalubru al INFRACTOAREI Tintea Valerica !
P.S. Daca scormoniti pe net o sa gasiti detalii despre caz, a fost mare tambalau cand a fost arestata cazul fiind prezentat pana si la Cronica Carcotasilor(INFRACTOAREA participase cu o luna inainte la o emisiune tv Babylonia unde se prezentase ca stripteoza) !

 

Tipa este INFRACTOAREA RECIDIVISTA Tintea Valerica ce in 2002 a fost arestata pentru proxenetism si lipsire de libertate a **spam editat**ei Neagu Georgiana Diana(a fost chiar obligata sa faca sex cu fiul **spam editat** al INFRACTOAREI, Radian) !
INFRACTOAREA a fost arestata mult timp dupa eliberare reicepand activitatea infractioala ! 

 

Sursa http://stapane.ro/stapana-vicky/

 

 

Georgiana si prietenul ei, Ionut Galasescu, de 22 de ani, abia se mutasera in casa in care tanara avea sa fie sechestrata. Acolo, in apartamentul din bulevardul Gheorghe Sincai, din Capitala, loc in care statea si Valerica Tintea, au ajuns, chipurile, pentru a plati mai putin la chirie. De fapt, Galasescu si Tintea aveau un cu totul alt plan. Sa o transforme pe Georgiana in sclava sexuala a unor sado-masochisti si sa faca astfel rost de bani. Calvarul fetei a inceput o data cu aparitia in presa bucuresteana a unui anunt dat de cei doi proxeneti:"Sclava sexuala, caut stapan". Clientii au inceput sa curga. Au urmat zile de cosmar, parca fara de sfarsit, pentru Georgiana. Batuta permanent cu biciul sau cu pumnii si cu picioarele, atat de clientii sado cat si de proxeneti, arsa cu tigara pe tot corpul, fata a fost obligata sa satisfaca poftele animalice ale celor care au dat curs anuntului din ziar. A fost legata in lanturi, i s-a pus calus in gura si a folosit, pentru placerea clientilor, vibratoare si alte obiecte erotice. Totul a luat sfarsit intr-o seara cand Georgiana a apucat sa dea un telefon. A urmat arestarea celor doi proxeneti. Acum cateva zile, in timp ce tanara era sechestrata in casa, la dispozitia maniacilor sexuali, la Antena 1, intr-o emisiune cu public, aparea Tintea. S-a prezentat ca fiind fosta stripteusa si nu s-a sfiit sa spuna ca fiul ei, de 13 ani, si-a inceput viata sexuala la zece ani. Pustiul a povestit in aceeasi emisiune cum sta el cu fetele. De fapt, **spam editat**ul s-a numarat printre cei care au intretinut relatii sexuale cu Georgiana si au umilit-o.

 
La 17 ani sechestrată pentru prostituţie şi perversiuni sexualeMiercuri, 10/16/2002 - 21:45

La 15 octombrie a.c., ora 01.30, M.G., 34 ani, domiciliat in sectorul 5, a reclamat la Sectia 14 Politie ca fiica sa vitrega N.G.D., 17 ani, se afla sechestrata intr-un apartament din cartierul «Tineretului» si este obligata sa se prostitueze. Din verificarile efectuate de cadrele Biroului Judiciar al sectiei, s-a stabilit ca adresa unde se gaseste **spam editat** se afla in bd.Gheorghe Sincai nr.6, sectorul 4, proprietatea lui MIHAILA NECULAI, in prezent plecat in Italia. In prezenta sorei acestuia, MIHAILA ANA, 59 ani, domiciliata in Bucuresti, sectorul 6, s-a procedat la intrarea in apartamentul unde a fost gasita N.G.D., care prezenta urme vizibile de violenta pe tot corpul.
Din declaratia acesteia, a rezultat ca la sfarsitul lunii august 2002 a plecat de la domiciliul parintilor impreuna cu GALASESCU IONUT-VIOREL, 22 ani, domiciliat in Bucuresti, sectorul 4, fara ocupatie si, dupa ce au locuit la mai multe adrese, la inceputul lunii octombrie a.c., respectivul a adus-o in apartamentul din bd.Gh.Sincai, unde se afla TINTEA VALERICA, 32 ani, din municipiul Braila, care-l inchiriase prin Administratia Financiara a Sectorului 4, la 18.09.2002.
In perioada cat a locuit in acest apartament, **spam editat** pretinde ca a fost tinuta sechestrata de GALASESCU IONUT-VIOREL si TINTEA VALERICA, totodata fiind obligata de cei doi sa intretina raporturi sexuale cu diversi barbati pentru sume cuprinse intre 500.000 - 1.000.000 lei. De asemenea, a fost obligata sa foloseasca, cu aceste ocazii, si obiecte de sex-schop, caracteristice practicilor sado-masochiste.
Cu ocazia cercetarii si perchezitiei domiciliare, efectuate in apartament, au fost gasite si ridicate mai multe obiecte de acest gen, precum si fotografii cu imagini specifice acelorasi practici.
Cercetarile sunt continuate cu cei doi in stare de retinere sub aspectul savarsirii infractiunilor de vatamare corporala, lipsire de libertate si proxenetism, urmand a fi prezentati Parchetului de pe langa Judecatoria Sectorului 4, cu propunere de arestare preventiva.

 

Sursa  http://www.amosnews.ro/arhiva/17-ani-sechestrata-pentru-prostitutie-perversiuni-sexuale-16-10-2002

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bistrita
  • Oras:Bistrita

stiu ce caut, caut o stapana,

am zis caut pe net si nu am gasit, la asta ma refeream, daca ma poti ajuta  ar fi super

 

Am postat si pe forumul din Braila.

VICKY2013 este INFRACTOAREA RECIDIVISTA

Valerica Tintea ce in anul 2002 a TORTURAT si

LIPSIT DE LIBERTATE pe **spam editat** Neagu Georgiana

Diana. Dupa eliberare INFRACTOAREA a revenit in Braila

continuand sa fure si sasantajeze.

INFRACTOAREA calatoreste si prin tara unde-si filmeaza sclavii ocazionali

in timpul sedintelor de dominare dupa care-i santajeaza cu postarea filmuletelor.

RECIDIVISTA nu are scrupule si eu fiind victima infractoarei !

buna     stapana  vicky  face astea?  a  fost puscariasa?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...