Sari la conținut

Daniela 23 de ani : 0767190024


Postări Recomandate

  • Oras:București
  • Oras:București

Am fost si eu la domnisoara , intr-un apartament frumos de nota 10 pe la fantani la Unirii.

Note:

ON: 10 - umed, lent

NP: 8 - sta cum vrei

Acțiune suncer cam banala intalnita la toate mai indiferent de preț , poate ar fi fost frumos la anal dar 100 lei in plus e cam mult.

Treaba cu analul e foarte simpla ori îți place ori o suporti pentru bani. Sunt pe forum fete care nu cer extra la anal, am sa ma duc acolo deoarece nu imi face placere un lucru care nu place.

Sper ca nu te superi de ce am scris dar cam asta a fost. Mie mi-a plăcut mai ales ca stiam de la inceput ce platesc de aici.

Mulțumesc.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0767190024
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0767190024
  • Oras:București
  • Disponibila
Acum 4 minute, Justin1986 a spus:

Am fost si eu la domnisoara , intr-un apartament frumos de nota 10 pe la fantani la Unirii.

Note:

ON: 10 - umed, lent

NP: 8 - sta cum vrei

Acțiune suncer cam banala intalnita la toate mai indiferent de preț , poate ar fi fost frumos la anal dar 100 lei in plus e cam mult.

Treaba cu analul e foarte simpla ori îți place ori o suporti pentru bani. Sunt pe forum fete care nu cer extra la anal, am sa ma duc acolo deoarece nu imi face placere un lucru care nu place.

Sper ca nu te superi de ce am scris dar cam asta a fost. Mie mi-a plăcut mai ales ca stiam de la inceput ce platesc de aici.

Mulțumesc.

Cu drag 😘

Link spre comentariu
  • Oras:Micul Paris(Outcal)
  • Oras:Micul Paris(Outcal)
Acum 1 oră, Daniela122 a spus:

IMG-20220413-WA0005.jpg.4b176b9c3bd99455cb3c7162060ed2d4.jpg😘

Sexy lenjerie ai Danny . Nici nu mai trebuie să o dai jos, incadreaza sâni  si la problema pe direcție 🫣👅😘

Link spre comentariu
  • Telefon: 0767190024
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0767190024
  • Oras:București
  • Disponibila
Acum 20 minute, armando77 a spus:

Sexy lenjerie ai Danny . Nici nu mai trebuie să o dai jos, incadreaza sâni  si la problema pe direcție 🫣👅😘

🫣

Link spre comentariu
  • Telefon: 0767190024
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0767190024
  • Oras:București
  • Disponibila

150 finalizare oral/ normal 

Anal este în funcție de grosime și lungime 100 de lei în plus (la finalizare sau la ora ) trebuie anunțat cu cel puțin o oră înainte 

250 ora oral normal cu o singura finalizare cim inclusa în preț ,a doua finalizare dacă o dorești tot cim va fi extra 50 de lei

Deepthroat 50 de lei extra 

Cob (finalizare corporala) este inclusa in pret

FK 50 extra dacă este compatibilitate și igiena 

Pentru mai multe detalii va aștept în privatIMG_20220404_150103.jpg.aca78fe844a7742341db5cefa02df2b4.jpg

Link spre comentariu

  • Telefon: 0767190024
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0767190024
  • Oras:București
  • Disponibila

150 finalizare oral/ normal 

Anal este în funcție de grosime și lungime 100 de lei în plus (la finalizare sau la ora ) trebuie anunțat cu cel puțin o oră înainte 

250 ora oral normal cu o singura finalizare cim inclusa în preț ,a doua finalizare dacă o dorești tot cim va fi extra 50 de lei

Deepthroat 50 de lei extra 

Cob (finalizare corporala) este inclusa in pret

FK 50 extra dacă este compatibilitate și igiena 

Pentru mai multe detalii va aștept în privat

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...