Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Si niste stripper shoes masura 45, sa ma travestesc? 

 

http://33.media.tumblr.com/5fe34df8b43c2c9b0494a47477ea8515/tumblr_n4vb89Vs2i1s7mgnxo1_500.gif

 

Aici ce facem ne taiem sau o dam la prezentari de moda =)) 

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:?
  • Oras:?

Daca s-a rebranduit si a crecut tarifele,  probabil ca acum nu-i mai trec acum pragul decat oameni de calitate care dau  de aceeasi calitate ca inainte,  la un pret mai mare ca inainte.

 

Prost te mai făcu mă-ta, obsedatule! 

Și, ca orice hărțuitor viteaz doar cu femeile, nu te lași până ce nu se convinge tot forumul de prostia ta abisală. :slap2

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:?
  • Oras:?

As critica-o pe ma-ta ca a crescut  un louser ca tine.

 

Cat despre d-ra, e clar ca nu vrea sa raspunda pentru ca nu stie cum sa justifice doar in baza inflatiei de ce a crescut tarifele, ma indoiesc de faptul ca a intinerit intre timp sau incepe sa semene cu vreun manechin,  de vreme ce unii spun ceva legat de un abdomen ceva mai putin plat, fix ce imi aduc si eu aminte.

Daca ma insel, sa puna si  100 euro/numarul, cat exista platitori.

 

Mie de ce nu-mi răspunzi, flaușatule? Și ce e ăla louser, bă prostu' satului? Pișa-m-as pe mă-ta de obsedat analfabet, mai ai de gând să faci mult offtopic și să hărțuiești fetele de la Iași?

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Șezi blând, **spam editat**ule, că nu vrei să te caut și să-mi pun mintea cu tine.

Rozkendro, lupul isi schimba parul, dar naravul ba ! Pana si motanul stia ca intri pe contul asta.

Link spre comentariu

  • Oras:?
  • Oras:?

Rozkendro, lupul isi schimba parul, dar naravul ba ! Pana si motanul stia ca intri pe contul asta.

 

**spam editat**ule, motanul are aproximativ același IQ ca tine, din două cifre, evident.

Îți mai zic o dată să nu întizi coarda, pur și simplu nu are cum să se termine bine pentru tine.

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...