Sari la conținut

Silvy - 0732838107 / 0721717865


Postări Recomandate

  • Telefon: 0772922822
  • Oras:Peste tot si niciunde
  • Telefon: 0772922822
  • Oras:Peste tot si niciunde

Mdaa ...

Sa zic sau sa nu zic la comunitate ,la oamenii astia minunati,la Silvy ca am fost pe la ea si am petrcecut o seara frumoasa?

Hai că vă zic .

Intr-o seara ploioasa si plictisitoare de mai nu stiam ce e de facut.Ma gandeam sa merg la un film,nimic deosebit la oferta.

Zic in mintea mea: băăă ,o distractie erotică dă aia dă pus in ramă!! Suna bine,dar cu cine,că de unu' singur nu merge?Oare cine imi vine in minte? SILVY !!! O fi ea potrivită să facem o făcătură frumoasă,de pus in ramă? Bineinteles că da !!

Pune mâna pă telefon si sună!!

Ring,ring,trilu-lilu.......Raspundeeee....

Si zic: buna,esti libera in legatura cu bla,bla,bla?(curios).Da,se poate.Nu cumva ai mai fost acu ceva timp la mine si am facut aia,aia ?

Vai dă ..ula meaa !!( ma gandeam ca am facut ceva rau,nu stiu ce ,dar ma gandeam la tot ce se putea mai nasol!

Si vin cuvintele de aur: VREI SA MAI VII LA O PARTIDA?

Fuck hell ,sa stii ca da !!

Si ma duc fratilor in gura lupului.Greu de explicat in cuvinte,eu nu sunt poet,sunt un biet muncitor "cu ziua".Domleee'ce mi-a facut Silvyca as vrea sa va faca si voua,inzecit.

Actiune de actiune !! O tin pentru mine.Nu dau nite,nu fac recomandari.Prietenii stiu de ce .

La sfarsit am mai socializat,povestit,barfit.

Sivy,multumesc pentru seara memorabila.

Pe data viitoare !!

Cele bune tuturor!!

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara

Mdaa ...

Sa zic sau sa nu zic la comunitate ,la oamenii astia minunati,la Silvy ca am fost pe la ea si am petrcecut o seara frumoasa?

Hai că vă zic .

Intr-o seara ploioasa si plictisitoare de mai nu stiam ce e de facut.Ma gandeam sa merg la un film,nimic deosebit la oferta.

Zic in mintea mea: băăă ,o distractie erotică dă aia dă pus in ramă!! Suna bine,dar cu cine,că de unu' singur nu merge?Oare cine imi vine in minte? SILVY !!! O fi ea potrivită să facem o făcătură frumoasă,de pus in ramă? Bineinteles că da !!

Pune mâna pă telefon si sună!!

Ring,ring,trilu-lilu.......Raspundeeee....

Si zic: buna,esti libera in legatura cu bla,bla,bla?(curios).Da,se poate.Nu cumva ai mai fost acu ceva timp la mine si am facut aia,aia ?

Vai dă ..ula meaa !!( ma gandeam ca am facut ceva rau,nu stiu ce ,dar ma gandeam la tot ce se putea mai nasol!

Si vin cuvintele de aur: VREI SA MAI VII LA O PARTIDA?

Fuck hell ,sa stii ca da !!

Si ma duc fratilor in gura lupului.Greu de explicat in cuvinte,eu nu sunt poet,sunt un biet muncitor "cu ziua".Domleee'ce mi-a facut Silvyca as vrea sa va faca si voua,inzecit.

Actiune de actiune !! O tin pentru mine.Nu dau nite,nu fac recomandari.Prietenii stiu de ce .

La sfarsit am mai socializat,povestit,barfit.

Sivy,multumesc pentru seara memorabila.

Pe data viitoare !!

Cele bune tuturor!!

Cu mare drag si placere oricand dragul meu. Stima,multumiri si toate respectele mele pentru un domn deosebit :hihat  :gifs_ojos  :2qm40hg O noapte linistita  :heart:

Link spre comentariu

Prea tarziu acum sa o deranjam pe rozy. Daca e de acord rozi de ce nu . Un gangbang sau vedem noi ce iese. Doar sa vorbim si sa ne punem de comun acord sa iasa ceva wow. Asteptam sa ne accepte si facem sa fie bine ðŸ˜ðŸ˜Ž

Link spre comentariu
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara

Prea tarziu acum sa o deranjam pe rozy. Daca e de acord rozi de ce nu . Un gangbang sau vedem noi ce iese. Doar sa vorbim si sa ne punem de comun acord sa iasa ceva wow. Asteptam sa ne accepte si facem sa fie bine

eu is de acord ,voi sa vreti :maninlove dar tu baby, ai zis ca vii pe la mine in seara asta :date te-ai ratacit? sau ajungi mai tarziu? :gifs_ojos

Link spre comentariu
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara

Nu m.am ratacit draga mea dar na nu am avut scapare sa pot pleca de la job. Cand vi te sun ca de obicei si facem programare rozi a mea. Unde e ca nu am mai vazuto de 2 sapt ? Te sarut

ai fericita acum obraznica :D te saruta si ea si stapana :kiss3 :maninlove

Link spre comentariu

    Silvy,sunt curios daca te-ai gandit vreodata sa iti dozezi nivelul de testosteron.Ai un apetit sexual incredibil, merge chiar dincolo de nimfomanie. Daca nu te deranjeaza, poti sa imi spui care a fost cea mai lunga perioada in care nu ai intretinut relatii sexuale?

Link spre comentariu
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara

Rozy vrea masaj cu limbuta si penetrare hard, asa de duminica

 

Nu cred ca este p..a pentru rozy,nu cred ca o satură careva,e nesatula rău.

 

 

    Silvy,sunt curios daca te-ai gandit vreodata sa iti dozezi nivelul de testosteron.Ai un apetit sexual incredibil, merge chiar dincolo de nimfomanie. Daca nu te deranjeaza, poti sa imi spui care a fost cea mai lunga perioada in care nu ai intretinut relatii sexuale?

un gang bang perfect :laugh2 vorbiti si cautati-ma domnilor :giggle:  

post-116360-0-52355700-1558294273_thumb.jpg

  • Like 4
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator gvbolovan
Reputație: 0

eu spun da :crazylove

Ca participant la un gangbang am încercat să te ajut, da' tu nu vrei să mă asculți deloc :( Degeaba spui tu da, și ei spun da și la momentul acțiunii  fac nu, c-așa-s bărbații  :angry Până nu cobori milităria din pod și nu îi disciplinezi cum știi tu foarte bine, n-ai nici o șansă :(

Link spre comentariu
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara

Ca participant la un gangbang am încercat să te ajut, da' tu nu vrei să mă asculți deloc :( Degeaba spui tu da, și ei spun da și la momentul acțiunii  fac nu, c-așa-s bărbații  :angry Până nu cobori milităria din pod și nu îi disciplinezi cum știi tu foarte bine, n-ai nici o șansă :(

n-ai cu cine domne :slap2 si tu ai dreptate... :*

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Silvy, organizeaza gen termen limita pana la inscriere, nunar participanti si gata. Aici pe taste, toti vor. Atunci vei vedea, real cine da si cine ba. Gvbolovan are dreptate.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde
  • Oras:Oriunde

Ca participant la un gangbang am încercat să te ajut, da' tu nu vrei să mă asculți deloc :( Degeaba spui tu da, și ei spun da și la momentul acțiunii  fac nu, c-așa-s bărbații  :angry Până nu cobori milităria din pod și nu îi disciplinezi cum știi tu foarte bine, n-ai nici o șansă :(

 

Total de acord. Chiar daca e campanie electorala si trendul este mai mult in directia vorbelor , in cazul asta faptele vorbesc:)))

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...