Sari la conținut

Silvy - 0732838107 / 0721717865


Postări Recomandate

  • Telefon: 0700000000
  • Oras:Manhattan, U.S.A.
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:Manhattan, U.S.A.

))) Mare prost (proasta) esti. Silvy nu e Stapana mea, e o femeie pe care o plac. In afara de ea nu ma cunoaste nimeni de pe sait. Deci, cine ti-a spus toate astea, Silvy?

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara
))) Mare prost (proasta) esti. Silvy nu e Stapana mea, e o femeie pe care o plac. In afara de ea nu ma cunoaste nimeni de pe sait. Deci, cine ti-a spus toate astea, Silvy? Buna seara . Te rog frumos sa nu ma mai bagi pe mine in discuția asta . Eu sunt o femeie foarte discreta ! Multumesc ! O seara buna !
Link spre comentariu
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:Manhattan, U.S.A.
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:Manhattan, U.S.A.
))) Mare prost (proasta) esti. Silvy nu e Stapana mea, e o femeie pe care o plac. In afara de ea nu ma cunoaste nimeni de pe sait. Deci, cine ti-a spus toate astea, Silvy? Buna seara . Te rog frumos sa nu ma mai bagi pe mine in discuția asta . Eu sunt o femeie foarte discreta ! Multumesc ! O seara buna !
Am batut un apropo, stiind ca esti o femeie foarte discretă si ca eu nu cunosc pe nimeni altcineva de pe aici. M-a atacat pe mine ca sa te jigneasca pe tine, de aici rezulta ca vorbeste prostii si minciuni. O seara buna la toata lumea
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:Manhattan, U.S.A.
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:Manhattan, U.S.A.

Silvy esti cea mai faina. Si foarte bine faci ca nu le mai raspunzi la cei ce vor sa te doboare, cei care te jignesc. Durerea e mai mare atunci cand vorbesc singuri. Te pup!

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...