Sari la conținut

TSANDREEA -0760083373


Postări Recomandate

  • Oras:OTOPENI .
  • Oras:OTOPENI .

De unde le-ai găsit că eu nici nu le mai am . Sunt poze de aproximativ 4 ani ( sa te cert asa putin . atat timp cat eu nu am vrut sa pun poze cu stiloul . de ce ai luat tu decizia asta ? ) atat timp cat eu am decis sa imi acopar fata de ce nu ai acoperito macar ?

Link spre comentariu
  • Oras:Vestul Tarii
  • Oras:Vestul Tarii

De unde le-ai găsit că eu nici nu le mai am . Sunt poze de aproximativ 4 ani ( sa te cert asa putin . atat timp cat eu nu am vrut sa pun poze cu stiloul . de ce ai luat tu decizia asta ? ) atat timp cat eu am decis sa imi acopar fata de ce nu ai acoperito macar ?

Pozele sunt afisate pe forum aici chiar de tine asa ca odata ce le faci publice, am tot dreptul

Link spre comentariu
  • Oras:OTOPENI .
  • Oras:OTOPENI .

Așa că atât timp cât vezi că eu nu am mai postat acolo . Și atât timp cât vezi că pozele recente sunt cu fata acoperita . Oare nu trebuia să te întrebi așa puțin că vreau discreție pe strada ai fi putut pur și simplu să astupi fata .

Link spre comentariu
  • Oras:Vestul Tarii
  • Oras:Vestul Tarii

Așa că atât timp cât vezi că eu nu am mai postat acolo . Și atât timp cât vezi că pozele recente sunt cu fata acoperita . Oare nu trebuia să te întrebi așa puțin că vreau discreție pe strada ai fi putut pur și simplu să astupi fata .

Esti mai sexi asa, scuzeee..

Link spre comentariu
  • Oras:OTOPENI .
  • Oras:OTOPENI .

Ba tu ești prost . Ce nu se înțelege atât timp cât eu am luat decizia de a nu posta acolo atât timp cât mă rog de acest moderator a șterge pozele vechi și se pare că nu le șterge . De ce le iei tu sa le postezi ? Ce drept ai de a posta pozele altora ? Așa că hai scuteste-ma

Link spre comentariu
  • Oras:Vestul Tarii
  • Oras:Vestul Tarii

Ba tu ești prost . Ce nu se înțelege atât timp cât eu am luat decizia de a nu posta acolo atât timp cât mă rog de acest moderator a șterge pozele vechi și se pare că nu le șterge . De ce le iei tu sa le postezi ? Ce drept ai de a posta pozele altora ? Așa că hai scuteste-ma

Nu am jignit, pozele raman nu ti le sterge nimeni :))

Link spre comentariu

  • Oras:Vestul Tarii
  • Oras:Vestul Tarii

Pai și dacă rămân și eu am luat decizia de a nu mai posta acolo . Daca eu am luat decizia să îmi astup fata .tu de ce îmi pui poze de acum 4 ani ?

De unde sa stiu de ce ti-o acoperi trebuia sa faci si la pozele alea si era in regula, greseala ta

Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...