Sari la conținut

Caut pula personala


Postări Recomandate

Exclus!!! Dar tu poti visa inca la asta......

Tot prin zona Cismelei stai?

 

mey, petrica-putzamica, dupa modul in care esti cu ochiul geana pe mine nu s-ar spune ca nu te intereseaza floaca mea.... m-am mutat pe strada cu putze ;)

Link spre comentariu
  • Telefon: 0769999999
  • Oras:all
  • Telefon: 0769999999
  • Oras:all

Asa cum spune titlul topicului, am decis ca e timpul sa-mi gasesc o pula personala :D dar nu oricum, ci una care sa intruneasca anumite conditii:

 

Sa fie apta de munca la orice ora din zi si din noapte, cand i se scoala ghiocului meu

Sa nu comenteze la conditiile de munca la care este supusa zilnic

Sa nu comenteze cand este pusa pe standby

Sa produca suficient cat sa acopere cheltuielile lunare

 

 

Astea sunt conditiile de inceput :D

Si celelalte conditii?

Link spre comentariu
Vizitator freeway1
Reputație: 0

Si celelalte conditii?

Bănuiesc că "fără numar". Din cate vad eu Anonna cea o pula care are numai obligații, drepturi nexam,denehi,niente,nema,loc....!

  • Like 2
Link spre comentariu

Baieti, baieti, stati cuminti!!!!

 

 

Am omis sa spun ca pula trebuie sa plateasca? :thinking  nu cred ca am uitat un asemenea mic amanunt  :blushing2 

 

pula :crazylove , bani :crazylove , bani :crazylove  , pula :crazylove :crazylove :crazylove :crazylove :crazylove

Link spre comentariu
Vizitator freeway1
Reputație: 0

Baieti, baieti, stati cuminti!!!!

 

 

Am omis sa spun ca pula trebuie sa plateasca? :thinking  nu cred ca am uitat un asemenea mic amanunt  :blushing2

 

pula :crazylove , bani :crazylove , bani :crazylove  , pula :crazylove :crazylove :crazylove :crazylove :crazylove

Pai...daca este a ta, personala, nu acorzi si tu un discount, ceva acolo..!

Link spre comentariu
Vizitator freeway1
Reputație: 0

da, ii dau voi din cand in cand sa ... tuseasca :D

Nu-i frumos din partea ta! Trebuie s-o bagi la caldurica, nu de alta dar daca tuseste prea mult pot aparea complicatii!

Link spre comentariu
  • Oras:buc
  • Oras:buc

Baieti, baieti, stati cuminti!!!!

 

 

Am omis sa spun ca pula trebuie sa plateasca? :thinking  nu cred ca am uitat un asemenea mic amanunt  :blushing2

 

pula :crazylove , bani :crazylove , bani :crazylove  , pula :crazylove :crazylove :crazylove :crazylove :crazylove

pai hai in prv sa vedem ce iese ;) 

Link spre comentariu
  • Oras:Neverland
  • Oras:Neverland

cam micutza ...

Daca ar intra o din asta in tine, cred ca dai ochii peste cap si faci infarct, ai înnebunit la creierii capului? :))

 

Ps: caz ca esti femeie intr adevar, i ai pupa si degetele de la picioare băiatului de a postat pozele de mai sus.

post-287377-0-53590400-1554834867_thumb.jpg

Link spre comentariu

Daca ar intra o din asta in tine, cred ca dai ochii peste cap si faci infarct, ai înnebunit la creierii capului? :))

 

Ps: caz ca esti femeie intr adevar, i ai pupa si degetele de la picioare băiatului de a postat pozele de mai sus.

 

 

sa mori tu ?!

 

pupa-i tu picioarele

 

 

 

Acum ca veni vorba, o alta conditie.. trebuie sa ai si creier pe langa pula ori ala nu se gaseste pe toate drumurile

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...