Sari la conținut

DE PE FORUM ADUNATE !


Postări Recomandate

-Ancutzu, ne jucam cu putza, dar nu in nisip, ca ne intra la preputz si facem buba :))))

-E si greu sa va asocieze lumea cand la fiecare postare aza iti pronunta numele.

PS- aza, te-a scos ancutza de la favoriti, incarca cardul si fa-i o vizita, doua sa-i treaca :)))

Am zis si eu :))

 

Eu de ceva vreme incetez sa mai scriu denumirea fetei, dar voi, mereu, daca se intampla sa comentam amandoi la un topic, din cea mai pura concidenta, unul dupa celalalt sau inainte, imediat se  trezeste careva sa faca o cuplare

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti-Periferie
  • Oras:Bucuresti-Periferie

Eu de ceva vreme incetez sa mai scriu denumirea fetei, dar voi, mereu, daca se intampla sa comentam amandoi la un topic, din cea mai pura concidenta, unul dupa celalalt sau inainte, imediat se  trezeste careva sa faca o cuplare

Posibil sa fie asa, am incetat sa citesc ce scriai de acum vreo luna cand stiai doar un cuvant :)

O sa treaca ceva timp pana cand lumea o sa te perceapa ca pe o singura persoana :))) Ai si tu rabdare cu noi ! :P

Link spre comentariu

daca am sustinut-o in diverse dispute, ceea ce recunosc, cum puteam s-o denumesc, in rest .... voi o sa ajungeti sa periclitati colaborarea mea si a lui Leo cu ea, pentru ca ea o sa-si imagineze cine stie ce scorneli scoateti voi, si apoi sa vedeti voi belea pe capetele voastre

Link spre comentariu
  • Telefon: harrypoker77
  • Oras:Lalaland
  • Telefon: harrypoker77
  • Oras:Lalaland

... voi o sa ajungeti sa periclitati colaborarea mea si a lui Leo cu ea, pentru ca ea o sa-si imagineze cine stie ce scorneli scoateti voi, si apoi sa vedeti voi belea pe capetele voastre

 

http://www.avioesemusicas.com/wp-content/uploads/2014/08/06b0279034_oh_really_.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:all over (NU e o ironie...)
  • Oras:all over (NU e o ironie...)

ce mă psihologilor, n-aveți loc unu de altu? hai mă că imbecili sunteți toți, fătați de-o mamă, ați supt la aceeași scroafă  :laugh2

 

 

La tine a fost vier? :)

 

Frate "de ce?", ai avut si tu derapajele tale, da' cand iti iese, iti iese...

De data asta... impecabil!  :laugh2

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Ba, prost Xoxo :) asta, da' macar e un prost hazliu! :)

manca-i-ai pula prostului =))

sa pui niste sare pe ea! :)

n-am stiut ca-ti place sarat.

Ieri am mancat saratele, plm, mai sarat asa! Vezi sa o si tai putin, pula aia, deabia dupa pui sarea! :)

boss, pula se suge nu se mananca

Am inteles boss...nu stiam! Pai ce sa zic...spor! :)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ciorogârla
  • Oras:Ciorogârla

Frate "de ce?", ai avut si tu derapajele tale, da' cand iti iese, iti iese...

De data asta... impecabil!  :laugh2

Poate ti-era dor :)

Gata s-a maritat fata, asta este, dar nu pot sa accept.Daca ea nu a vrut sa ma asculte o sa se convinga daca e bine sau nu.Daca ar veni sa stea la mine tind sa cred ca a luat-o din interes si nu vreau sa accept asta. Vreau sa vad ce-i ofera el ei, sentimental si material pentru ca dragostea trece prin stomac. Ea a terminat cu scoala, este o rusine sa mearga si la scoala si la barbati, nu mai exista scoala. Scoala ei costa 10-15.000 pe trimestru... Eu o platesc cand esti un copil cu respect fata de noi si ma doare ca are doar 16 ani si jumatate, d-asta sunt trist. Si voiam sa faca 18 ani si apoi sa spun uite ma Franco luati casa asta, masina asta, ca asa se face.[/size]

  

Drogat nebun! :)))[/size]

  

ce sa-ti fac ma daca traiesti in pestera =))

  

In Pestera Muierii? =))

attachicon.gifpestera-muierilor13.jpg

  

n-a auzit si el de franco si carmen si nu intelege despre ce e vorba

  

Franco `fumeaza`, e imposibil sa nu se fi cunoscut :laugh2

  

http://24.media.tumblr.com/tumblr_maoklrWsC11rh7s7go1_500.gif

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:In a Bubble
  • Oras:In a Bubble

dupa cum spune si titlul as vrea o escurta din hd sau vecinatati care sa ofere sex total si sa nu fie grasane sau urate de fugi pe usa cand iti deschide :)).

Mersi mult si astept propuneri. 

Oare cum poti fugi pe o usa care de abia ti s-a deschis? :thinking

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Paris Spagnia
  • Oras:Paris Spagnia

The Godfather, on 09 Sept 2014 - 01:01, said:snapback.png

E margarete boss.... :))

 

 

BARBUGIU°, on 09 Sept 2014 - 00:55, said:snapback.png

Mușețel???

Subtire investitia,e plin la mine in spatele blocului :)

 

 

 

un fel de musetel mai mare =)) =)) =))

 

 

Musetele siliconat\botoxat?!?... ma fut in el =))

 

Link spre comentariu
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)

 iti pot spune eu da sint indragostit de doamna respectiva dar din pacate dinsa nu e de acord cu relatia noastra vrei sa mai afli ceva////? itistau la dispozitie dinsa ma rugat sa postez acest anunt am facut o din stima si respect  pentru ca e totus o doamna respectabila

 

 

Deci ești îndrăgostit și încerci să convingi lumea să o fută... Love is great.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Inainte de intalnirea cu Eliza (pustoaica "virgina"), am trecut pe la madam.

Locatie: Eroii Revolutiei, la 2 pasi de gura de metroul.

Nu are nici o legatura cu fotografia (singura disponibila). La telefon mi-a spus ca are 1.70-50, are maxim 1.65-55, cu sanii "lasati" (tip PET), se vedeau prin bluza. "Aripioare" si picioare grosiere, ceva burtica. Chipul nu era respingator, dar nu am ramas pentru ca asteptam sa vad ceva apropiat de poza postata de madam. Nu e de etnie. are pielea alba, buze subtiri.

Am cerut colega (mi-a spus la telefon ca sunt doua), dar am fost refuzat, cica e "pe treaba" (intra-adevar se auzea "plesnit de buci" dincolo) .

Nu recomand.

Link spre comentariu
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)

. in jobul asta lucrezi cu barbatul si la barbat tre sa i se scoale si daca arati intr-un hal ,,juniorul,, se ascunde de frica in nici un caz nu se ridica. In meseria asta tre sa arati intr-un fel, nu intr-un hal, aviz amatoarelor care arata intr-un hal...se fac angajari la REBU.  :laugh2

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 12 guests

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...