Sari la conținut

DE PE FORUM ADUNATE !


Postări Recomandate

  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)

Nu vreau sa jignesc pe nimeni, dar abtinetiva va rog mai ales cand postati pentru prima oara, e clar ca se intelege ca e reclama

 

 

As vrea totusi sa posteze la mine si nu numai, numai barbati cu o igiena impecabila, atunci sa aibe. Pretentia de oral neprotejat

Link spre comentariu
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)

Continuare.. dupa ce ultimul comentariu pe topicul ei a fost facuta in februarie

 

 

Dragii mei fiti mai selectivi, nu alegeti oral neprotejat cu finalizare, e riscan

 

 

Eu iai stiu pe ai mei, va pup

 

 

Am vazut ca nu sunt postate comenturile melele

 

 

A Dragii mei, o sa mai comentam daca vreti

 

 

As vrea totusi sa stiu de ce dreacui nu ai postat ce trebuia

Voi intelegeti?

Link spre comentariu

Continuare.. dupa ce ultimul comentariu pe topicul ei a fost facuta in februarie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Voi intelegeti?

 

 

Fata are un prieten imaginar :(( deh, simtim nevoia din cand in cand sa apelam la prietenul imaginar :D

 

Sunt incantata de forum :D... ma salveaza sa-mi tin prietenul imaginar departe de mine :D 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Fata are un prieten imaginar :(( deh, simtim nevoia din cand in cand sa apelam la prietenul imaginar :D

 

Sunt incantata de forum :D... ma salveaza sa-mi tin prietenul imaginar departe de mine :D 

Si mai ziceai ca forumul nu e relaxare

Link spre comentariu
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)

Tu chiar esti dragut asa... in prostia ta :) . Sper sa gasesti ceva sa futi, totusi(desi... la cat esti de cretin, ar trebui sa te bagi in banci sa poti plati pe cineva care sa te accepte). Dai pe dinafara de atata barbatie. Ce pizdosi sunteti voi aici, cand scrieti... Barbati adevarati, ce pana mea! :*  Hai,  pune mana si mai scrie aici, ca inca nu ai reusit sa impresionezi.

 

 

Idioata ce esti . Nu ai nr tel. Nu răspunzi la messenger. Ce pula mai vrei?

Noi cautam femei pentru sex, nu copii care se joaca deascunselea.

Link spre comentariu
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)

off dc va certa-ti intre voi

 

 

asta asteptam va multumesc frumos pt intelegere va pup si abea astept sa va F...M  daca este posibil PUPICI 

 

 

pai trebuie sa inteleaga ca nu vin la slujba de duminica vin sa ai futem

 

 

am uitat sa vb romana?

baieti rai ce sunte-ti, va pup

Link spre comentariu
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)

PS: Alexandra, cei care te viziteaza vin sa se simta bine si tu reusesti f bine acest lucru, recomand sa nu le mai povestesti motivele pt care faci aceasta meserie, eu unul eram cat pe ce sa ma imbrac sinsa plec....noroc ca esti fff frumoasa si am ramas pt nr 2

Link spre comentariu
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)

. La telefon discutat frumos 150 finalizarea, ON in functie de igiena, NP, sarutari , 69 .... Ajuns la fata locului, facut dus si inceput aventura. FK ? poi sti... tocmai am mancat ceapa ... !!!??? ...asa e mi-am zis... inceput ON circa 30 secunde pana ce Gigel s-o trezit cat de cat , hop prezervativ repede pe el....intre timp de abia am avut timp sa ii admir pasarica ....am intrebat-o unde se grabeste si ca as mai prefera sa continue cu oralul.... eu am spus eu am auzit .... ea poi am facut destul ....wtf...s-o suit pe mine si da-i calare....al meu nu mai stia sa se bucure sau sa mearga la culcare... ne-am adunat amandoi , ne-am concentrat si na am reusit sa finalizam dupa vreo 10 minute asa  ca vai de mama noastra.... cred ca mai bine era o laba ca ma simteam mai bine.....

Deci baieti totusi NU RECOMAND datorita atitudinii de la fata locului.... altfel ea e draguta la vorba , simpatica , dar FAST FAST FAST ! Si asta i se pare normal !!!!????

Link spre comentariu
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)

Buna Sorina,iti pot da un numar de telefon sa ma suni si iti confirm..numai retin parola si am fost nevoita sa-mi fac un alt cont!!!!

 

 

Buna Randunica,eu sunt.

In urmatoarele zile toata lumea se va convinge ca numai prestez.

Am scris in graba.Taximetristul este cel care l-am iubit ca viata mea si m-a distrus..vulpoiul avea partea lui de vina ca nu a putut renunta la mine!!

Imi pare rau pentru tot raul primit din partea mea..nu meritam sa ma iubeasca atat de mult.

 

 

Buna. Am nevoie urgent de ajutor. Este adevarat ca m am retras. Contul mony 2 e facut de secretara mea. Fostul ma ameninta ca imi da link pe Facebook catre topic. De asemenea ma ameninta ca isi face cont si imi publica identitatea si cu ce ma ocup in viata personala.

Rog din tot sufletul ca acesta sa fie inchis si ascuns la sectiunea moderatotilor.

Link spre comentariu

  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)

Da este adevarat, al am si acum ,asta tine de afacere e un siretlic de al nostru,sun foarte multe fete care fac ciestia asta,e ca si cum ai cumpara acelasi produs dar cu ambalaj diferit de la furnizori diferiti si cu un pret diferit...deciasa facem si noi poze diferite aceiasi fata si preturi diferite ,,,ati putea sa imi multumiti ca va invat anumite chiesti asa puteti fi mai atenti pe viitor.. :snap

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 2 guests

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...