Sari la conținut

DE PE FORUM ADUNATE !


Postări Recomandate

  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)

Curajosul :)

. Ajuns la bloc, sun la interfon, socializez cu femia de servici, la etajul domnisoarei 2 vecini mestereau chestii ce trebuiau mesterite, dau cu buna ziua ( is cam nesimtit de felu meu, nu imi e rusine daca isi dau seama pentru ce is acolo ) si ajung la usa domnitei. Aici primul lucru rau, o usa veche de aia de carton presat m-a avertizat cum e si dupa usa dar cum am spus mai sus eu sunt curajos. 

 

 

Vine domnisoara infasurata in prosop, eu intins pe pat cu fata in sus cu soldatul la vedere( is curajos dupa cum am spus ). Se aseaza langa mine incep niste mangaieri, soldatul scoate capul la vedere si poc e pleznit cu un cauciuc. Mi-a mai confirmat odata ca oralul doar protejat, n-am insistat. Domnisoara s-a indreptat spre soldatel si l-a promovat la general desul de repede. A urmat un oral surprinzator de placut. Stie ce face, chiar si cu prezervativ am reusit sa savurez cateva minute. A inceput cu funduletul sus departe de mine, am intins mana spre el si ca prin minune a fost aproape de mine ( e posibil sa am abilitati telekinetice, sunt special, sunt curajos ). Oralul a continuat iar eu am explorat. Nu pot spune ca am gasit foarte multa umezeala in locurile explorate. La intitiativa mea am purces la un misionar unde, chiar si cu lipsa de lichide gasita in urma explorarilor, a fost din nou o surpriza la fel de placuta ca si oralul. Domnisoara stramta, fierbinte placuta, probabil as fi terminat asa daca nu as fi fost asa de lenes. I-am cerut un LOT unde chiar am considerat ca si-a dat interesul. Placere a fost din partea mea, ea a facut tot felu de miscari care ar duce cu gandul la orgasm, mi-a si comunicat in prealabil cum ca ar fi aproape, dupa miscarile ei care mi-ar fi sugerat sfarsitul orgasmului ei a venit rapid si finalizarea mea. Sunt totusi curajos si tin sa cred ca a fost un teatru, bine executat dar teatru prins de mine pentru ca am vazut multe "filme". Dar am apreciat oricum.

 

pasarica, curata si primitoare, buzele placut pozitionate fara nici un monstru iesind dintre ele.

 

:laugh2 

Link spre comentariu
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)

   Am incercat aseara sa m-a intalnesc cu fatuca asta de peste Prut. Am vb cu ea la tel si imi zice sa ajung in metalurgie la nustiu ce peco si cand sunt acolo sa revin cu un tel. Zis si facut, ajung revin cu telefonul si imi spune sa mai astept 10 min si m-a suna ea. Astept si intre timp apare ,,rechinul negru cu burta mare'' langa mine si imi zice ca a ajuns altul inaintea mea si ca tre sa astept 1 ora si sa merg cu el in masina ca afara-i frig. Fac stanga imprejur si dus am fost. Ei lucreaza dupa principiul ,,primul venit, primul servit''.

 

  Din partea mea un mareee MINUS.

Link spre comentariu
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)

 

 

Buna,

Vad ca ti-am starnit interesul.

 

 

Izabela draga eu te felicit pentru poze !!! Tin sa precizez ca imi pare rau ptr cuvintele nu tocmai de lauda ale utiliz de mai sus  Eu nu sunt de acord.

Dragilor eu am ajuns sa fiu clientul ei fidel

Tipa asta chiar fute bine si e altceva fata de multe fete !!!

nu te grabeste e deschisa la mine si ffff dulce..

upsss...

 

 

cred k m-m indragostit !!!!

te pup iza si sper sa te revad ...( cand iau salariul dn nou :)))) ) ) 

Hm, client fidel in 5 zile?

Link spre comentariu
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)

Dragilor eu am ajuns sa fiu clientul ei fidel . 

Tipa asta chiar fute bine si e altceva fata de multe fete !!!

nu te grabeste e deschisa la mine si ffff dulce..

upsss...

cred k m-m indragostit !!!!

 

 

Dragule eu nu te cred!

 

 

Si cine il sau o crede? :)

 

 

:snap  pf.... mey baieti nu mai fiti atat de revoltati.

Tipul cu prima recenzie a fost la mine ca altfel nu lasa recenzie !!!!

Link spre comentariu
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)

Eu nu cred ca o sa reusesc sa-i inteleg niciodata pe cei care insala.

 

 

ca să-i înțelegi pe cei care înșeală, uită-te ce fac alea înșelate

 

 

Pai ce fac? Intra pe nimfomane sa posteze... unele sa ameninte, altele sa se planga iar unele sa-si gaseasca pe altul ca sa-i plateasca acu aceeasi moneda.

Link spre comentariu
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)

 

Hi are Andreea, 33 years old, 165 cm, 55 kg, 100% real pictures, natural, sexy, brown hair, breasts nr 5, appetizing forms, I offer you total sex or hotel, kisses. 

 
Price 200ron more time on the phone 
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)

indiferent ca am venit cu ea sau ca as fi venit singura,nu cred ca m-as fi intalnit cu cei care doresc sa ajunga la ea.Cel putin in mare parte nu.

 

 

Aici gresesti. Exista o categorie de barbati care vor sa mearga la toate  :bow .

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:all over (NU e o ironie...)
  • Oras:all over (NU e o ironie...)

Draga Cassy, ti-a venit randul sa fii citata aici:

 

Se poate mari penisul?

 

Cu operatie da.. insa pierzi dupa operatie din fermitatea erectiei.. celelalte metode.. cam dubioase :D eu daca as  fi barbat nu as avea incredere, sunt fix ca si lotiunile de crescut sani.. Daca ar fi reale efectele numai barbati cu penis de cal si femei cu pepeni ar umbla pe strada :D

 

Multzam pentru un hohot zdravan de ras, care m-a binedispus duminica dimineata!  :laugh2  :laugh2  :laugh2

(nu-mi pot scoate imaginea virtuala din cap - cannot unsee  :laugh2 )

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)

corect. insa ele se pot preface destul de usor mai ales daca se seimt bine in prezenta, chiar daca nu si sexual. insa e nevoie ca minim sa te agreeze mai mult de ca pe pula cu tariful in brate,

Stiu sotii care se prefac 20 de ani, nu e aia problema :)

Dar sa fie altfel de fete, care fac si altceva in afara de oral/ normal...

Link spre comentariu
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)

Pret pe sex normal neprotejat 450ron/h

 

 

Faci sex normal neprotejat ? Pe bune ? Cu cine ?

 

 

Iarta-ma ca intervin, dar nu e periculos sa oferi acest serviciu?

Nu iti este teama ca te-ai putea imbolnavi?

 

 

sex normal neprotejat.......!!!!!  

Nu vreau sa fac o recenzie proasta....dar ai deja sida sau o vrei?    

 

 

Aveti probleme cu totii! Sida aveti voi astiacare va bagati k chilotii in cur...intai veniti, inspectati terenu apoi sa va dati cu parerea!

 

 

Nu va este rusine sa stati acasa cu laptopul in brate si sa lasati comm-uri stupide? Sex Neprotejat e in functie de igiena, daca asta vreau asta fac, ce nu e clar?

 

 

Eu nu sunt FAKE, eu sunt REALA cine are buget vine cine nu sta acasa si o da pe laba!!! Si astia care m comm aiurea sa dea D-zeu sa va inecati cu cuvintele si sa va ramana mana intepenita cand tastati asemenea aberatii! Cum plm va dati cu parerea dak voi nu ma cunoasteti??? Sunteti retarzi?????

Link spre comentariu
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)

Prima inpresia a fost ca nu raman - o fata destul de plinuta si o locatie de maxim nota 6 , dar dupa atatea intamplari nefericitie sa plec si cu outele unflate acasa ... chiar nu se merita , sa fiu mai exact as fi fost in stare sa fut orce.

Link spre comentariu
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)

abia asezzice: nu poti sta decat o jumate de ora, am alta programare peste o jumate de ora (!!!!!!!!!)

politicos zic: ok atunci ramane pe altadata si dau sa plec

cand ma incaltam aud: stii ca deranjurile astea se platesc !!!!

tinutso draga, ai avut mare noroc ca nu m-am intors din vole sa-ti fut un dos de palma peste bot

 

 

Intoarce-te futu-ti gura aia urata sa-ti fut.

Erai programat la 12:00, ai ajuns la 12:45.

Hai vino inapoi sa iti arat eu cum sta treaba cu plata deranjului!

Noroc ai tu ca nu te-am inchis in casa!

 

Pt atitudine de 10, incercati punctualitate de 10!

 

Hai ca am facut-o si p-asta. Ziceam ca nu va voi injura vreodata dar se pare ca m-am lasat corupta. Ce sa fac, daca am fost rugata frumos sa o fac! Si mai bag o fisa daca e nevoie!

 

O zi buna!

Tuturor in afara de tine!

Link spre comentariu
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)

vrea una mica care de fapt e foarte lunga .... si tot asa.

 

 te dai mare cu masina la carciuma si, daca ai putea s-o parchezi la masa s-o vada toata lumea ce frumoasa si bengoasa este. Se aseaza la masa si comanda o apa la care atarna 2 ore...

Link spre comentariu
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)

E adevarat ca pute de mori si e si nerasa,ti e si scarba de baia aia a ei cu sapun de casa, e luata rau cu capul femeia.Cand am fost eu la ea incepuse sa mi povesteasca de vile de masini straine, vai de capul ei.Am vrut sa arunc prezervativul folosit la gunoi i l a luat ea si l a pus intr o punga pe motiv ca ea duce mai rar gunoiul =))

 

 

Poate il recicleaza prezervativul :))

 

 

protejeaja mediul.

 

 

sau poate pastreaza sperma.

cine stie ,ca e cam ţacanită,eu aş crede-o in.stare.

Link spre comentariu
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)

Draga Cassy, ti-a venit randul sa fii citata aici:

 

 

 

Multzam pentru un hohot zdravan de ras, care m-a binedispus duminica dimineata!  :laugh2  :laugh2  :laugh2

(nu-mi pot scoate imaginea virtuala din cap - cannot unsee  :laugh2 )

Hm, fain sa stii ca ai facut pe cineva sa rada :)

Link spre comentariu
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)

 ma agasezi efectiv cu diverse abordari de genul ca am avea nu stiu ce porcarie de discutat sau cand ne vedem..sau efectiv simplul tau FEL DE A FI (gen astazi: "bun jour !! inMuiem "stampila" inainte vot ?! ce zici? ;) ") care sunt departe rrrrau de a atrage o femeie de ORICE fel si crede-ma nu te fac deloc interesant... Si da, ai ghcit! Nu te-as fi primit in viata mea daca stiam cine esti, nu ti-as fi raspuns nici la apel. Nici eu nici inca vreo 3 fete pe care le stiu si ti-au dat ignore pe toate id-urile de f mult timp (lucru aflat astazi, dupa cele intamplate...nu din vina mea).

Link spre comentariu

Mie mi s-a parut ceva (sandalele raportat la corpul fetei) ciudat pe poza http://nimfomane.com/forum/topic/31667-ana-bruneta-dornica-0732612845/?do=findComment&comment=485147

Clar e ceva in neregula!In plus,mi se pare cam lata in spate,in comparatie cu restul corpului,pe langa acei papuci sau saboti,nu stiu cum sa ii numesc...

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...