Sari la conținut

Briana - 0739697140


Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Oras:România ❤
  • Oras:România ❤
Acum 1 oră, Mitica79 a spus:

Mai nou acuma toate cer 200 cu 400 tot protejat 

Oare asa mulți clienți au fetele astea toate de cer tariful asta 

Salutare Mitica79!

O să fii surprins de ceea ce o să scriu. Briana în  2017, 2018 lucra la Oradea exact cu aceste prețuri. Eu personal am fost doar pentru 200, nu o dată, dar credeți-mă îi duc dorul și astăzi și m-aș mai duce. Briana este o femeie fantastică, care merită toți banii! Din păcate Oradea nu mai este printre destinațiile ei, însă amintirea ei a rămas printre noi! Mai este la Oradea o domniță cu 400 pe oră, dar să mă pot programa la ea trebuie să încerc cu 3 sau 4 zile mai devreme, altfel nu am șansă să ajung la ea. Categoria lux, profesionalism maxim. Nu am crezut. M-am convins.

"Spor la mândre!"(citat de la Rechinii77)

Panda. 

 

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 13 minute, ursuletulpanda a spus:

Salutare Mitica79!

O să fii surprins de ceea ce o să scriu. Briana în  2017, 2018 lucra la Oradea exact cu aceste prețuri. Eu personal am fost doar pentru 200, nu o dată, dar credeți-mă îi duc dorul și astăzi și m-aș mai duce. Briana este o femeie fantastică, care merită toți banii! Din păcate Oradea nu mai este printre destinațiile ei, însă amintirea ei a rămas printre noi! Mai este la Oradea o domniță cu 400 pe oră, dar să mă pot programa la ea trebuie să încerc cu 3 sau 4 zile mai devreme, altfel nu am șansă să ajung la ea. Categoria lux, profesionalism maxim. Nu am crezut. M-am convins.

"Spor la mândre!"(citat de la Rechinii77)

Panda. 

 

Lasa Panda nu te plange ca aveti multe fete decalitate la Oradea 😉🙃

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...