Sari la conținut

Alena 0756331490 / 0752970108


Postări Recomandate

  • Oras:BACAU
  • Oras:BACAU

Pai si ce e rau in asta?

Baga-te.

Cred ca la tv ar trebui sa apara transele informate care sa aduca in fata lucrurile bune ale comunități, transe care sa schimbe opiniile celor din fata TV ului Cum a fost Alexa la Teo ! Eu ce sa spun la tv ca m-am f*tut azi cu 8 persoane 😂😂😂
Link spre comentariu
  • Oras:Departe
  • Oras:Departe

Cred ca la tv ar trebui sa apara transele informate care sa aduca in fata lucrurile bune ale comunități, transe care sa schimbe opiniile celor din fata TV ului Cum a fost Alexa la Teo ! Eu ce sa spun la tv ca m-am f*tut azi cu 8 persoane

Sa inteleg ca nu esti de acord cu aparitiile Loredanei atunci?

Atunci din voi de pe forum doar Antoanella ar fi indicat sa apara din moment ce ea este implicata in aceste campanii pt transe.

Totusi nu vad de ce sexul comercial ar fi o mare problema,cred ca stim toti ca datorita diversilor factori mai toate sunteti implicate in asta.

Link spre comentariu
  • Oras:BACAU
  • Oras:BACAU

Sa inteleg ca nu esti de acord cu aparitiile Loredanei atunci?

Atunci din voi de pe forum doar Antoanella ar fi indicat sa apara din moment ce ea este implicata in aceste campanii pt transe.

Totusi nu vad de ce sexul comercial ar fi o mare problema,cred ca stim toti ca datorita diversilor factori mai toate sunteti implicate in asta.

Nu am nici o treaba cu Loredana sau alte Ts care au apărut la tv! DOAR CA DACA TOT APAREM LA TV ar trebui sa facem lumea sa ne înțeleagă asa cum suntem, si Loredana chiar a punctat bine partea cu homosexualitatea si transele
Link spre comentariu
  • Oras:BACAU
  • Oras:BACAU

Atunci cand vrei sa te promovezi la Tv macar scoate ceva bun din gura nu denigra si iti bate joc de comunitate LGBT...nu vreau sa dau numele acelei persoane dar se stie cu siguranta singura care este! Pup Alena

Nu iti bate capu nu isi merita efortul pupiki deni
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 2 guests

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...