Sari la conținut

Alena 0756331490 / 0752970108


Postări Recomandate

  • Oras:BACAU
  • Oras:BACAU

Buna,

 

Am tot cautat prin topicul tau, si nu am gasit informatii, si la telefon nu te-am prins. Partea amuzantă este ca acelasi text l-ai postat pe inca 4 tipice 😂😂😂 Fi mai original domnul marius 😉 mult noroc in ce cauti si o zi buna

 

Un mic sumar pentru serviciile pe care le oferi, si de asemenea, si tarife?

 

Multumesc

Link spre comentariu
  • Oras:BACAU
  • Oras:BACAU

 

Buna,

 

Am tot cautat prin topicul tau, si nu am gasit informatii, si la telefon nu te-am prins.

 

Un mic sumar pentru serviciile pe care le oferi, si de asemenea, si tarife?

 

Multumesc

Partea amuzantă este ca acelasi text l-ai postat pe inca 4 topice 😂😂😂 Fi mai original domnul marius 😉 mult noroc in ce cauti si o zi buna
Link spre comentariu
  • Oras:BACAU
  • Oras:BACAU

Pai normal, am dat copy-paste ca nici una nu scrieti aceste informatii si nu raspundeti la telefon...

O fi greu sa pui servicii/tarife in semnatura, si poate sa iti iei WhatsApp si sa raspunzi cand ai chef?

Pari agitat dragule! Treci peste mai sunt încă 150 de anunțuri pe publi24 ! Poate găsesti acolo o transa pe gustul tau care o sa iti răspundă cand o suni! O zi buna
Link spre comentariu
  • Oras:Acasa, vii si tu?
  • Oras:Acasa, vii si tu?

Nu sunt agitat, draga mea. Mai calm si linistit ca acum nu o sa fiu, pana fac cinste cu coliva. Si mersi de pont, dar prefer fetele de pe acest forum care sunt, mai mult sau mai putin, 'de incredere'.

Acestea fiind spuse, vazand ca nu colaborezi, iti urez o zi buna!

Link spre comentariu
  • Oras:BACAU
  • Oras:BACAU

Nu sunt agitat, draga mea. Mai calm si linistit ca acum nu o sa fiu, pana fac cinste cu coliva. Si mersi de pont, dar prefer fetele de pe acest forum care sunt, mai mult sau mai putin, 'de incredere'.

Acestea fiind spuse, vazand ca nu colaborezi, iti urez o zi buna!

Eu practic meseria asta part-time 😉 eu pot sa imi selectez clienti cu care lucrez iar tu nu pari genul meu de client având în vedere că ma tragi la răspundere ca dc nu postez anumite informatii .Dacă te uitai mai bine chiar sunt precizate câteva pagini mai in spate numarul si cateva recenzii! O ZI BUNA
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...