Sari la conținut

Alena 0756331490


Postări Recomandate

Buna, dragi colegi, am fost astazi la Alena TS, a fost ceea mai frumoasa experienta din cele pe care le-am avut cu o transsexuala, o fata calda, o prezenta frumoasa... am sunat, am stabilit intalnirea LA ORA 12.30, am ajuns la locatie, undeva in zona Titan... o locatie frumoasa. Am sunat cand am ajuns acolo, mi-a raspuns frumos la telefon si am urcat la ea.

Am batut la usa, mi s-a deschis usa, dupa usa m-a asteptat frumoasa Alena, o prezenta frumoasa. Eu de-a dreptul excitat, am spus sa trecem la treaba, ca m-am si grabit putin. Intre timp am fost deranjat de un telefon, eu platisem pentru o ora, dar nu am putut sa stau. La final, ea a vrut sa imi returneze banii, iar eu am spus ca este ok asa.

(Mai rar se intampla asa)

Sincer recomand cu drag si o sa revin de cate ori am ocazia.

P.S.... Este 100% reala :)

Link spre comentariu
  • Oras:BACAU
  • Oras:BACAU

Buna, dragi colegi, am fost astazi la Alena TS, a fost ceea mai frumoasa experienta din cele pe care le-am avut cu o transsexuala, o fata calda, o prezenta frumoasa... am sunat, am stabilit intalnirea LA ORA 12.30, am ajuns la locatie, undeva in zona Titan... o locatie frumoasa. Am sunat cand am ajuns acolo, mi-a raspuns frumos la telefon si am urcat la ea.

Am batut la usa, mi s-a deschis usa, dupa usa m-a asteptat frumoasa Alena, o prezenta frumoasa. Eu de-a dreptul excitat, am spus sa trecem la treaba, ca m-am si grabit putin. Intre timp am fost deranjat de un telefon, eu platisem pentru o ora, dar nu am putut sa stau. La final, ea a vrut sa imi returneze banii, iar eu am spus ca este ok asa.

(Mai rar se intampla asa)

Sincer recomand cu drag si o sa revin de cate ori am ocazia.

P.S.... Este 100% reala :)

Iti multumesc frumos pentru vizita, a fost o placere pentru mine,o zi minunata iti doresc si te re-astept cu drag :*

Link spre comentariu
  • Oras:BACAU
  • Oras:BACAU

Dragii mei, Alena a venit in orasul vostru . Sunt o transexuala de lux , calitati de V.I.P si tot ce e mai frumos . Daca te ai saturat sa vezi barbati cu peruci in cap, ei bine la mine vei gasi un par suta la suta natural , niste buze carnoase , un fund brazilian si o piele de bebelus. Pozele sunt suta la suta reale , ofer si o scurta confirmare pe whtasapp. Daca vrei sa ai parte de niste clipe fierbinti , si o experienta de neuitat , ne mai desparte doar un telefon. Te astept in locatia mea de lux ,ma adresez barbatilor cu potent financiar care stiu ce inseamna o transexuala V.I.P . Nu raspund la numar privat sau sms-uri. Kisssss <3 <3 <3

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   1 member and 1 guest

×
×
  • Creează nouă...