Sari la conținut

#Teleormanleaks


Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

Este a doua oara cand crezi ca vreau sa te aduc la minus... Nu. Ti-am spus ca nu stii cum gandesc.

O sa vezi ce vreau sa spun...

Multi isi pierd mintile pe acest site, unii au fost ajutati de mine...

Esti sigur ca nu am si alt cont de pe care te minusez? :)

  • Minus 1
Link spre comentariu

mamaie nu imi mai pune cuvintele tale in gura, unde am zis eu ca vreau sa ma aduci pe minus ? ma uimeste prostia ta. Pe contul asta intra mai multe persoane, dar aparent esti prea proasta sa realizezi asta.

 

atunci sa va iau mortii si familiile in pula la toti pe rand si dupa aia va iau copiii =))

si cand ma plictisesc imi dau drumu pa ochii la neveste/prietene/copii/parinti in viata sau morti

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

mamaie nu imi mai pune cuvintele tale in gura, unde am zis eu ca vreau sa ma aduci pe minus ? ma uimeste prostia ta. Pe contul asta intra mai multe persoane, dar aparent esti prea proasta sa realizezi asta.

Pe contul asta al tau intra doar un travestit, fara personalitate, cu multa tiganie la activ, dar prost ca bata! :)

Personalitatile tale au acelasi IQ sub numarul meu de pantof!  :laugh2

Daca te referi la curvele in subordine... daca tu gandesti asa...  :laugh2  Ai zis pe alt topic ca te lasi de meserie daca... Care? Proxenet? 

Ai mai fost acuzat de asta, ne cunoastem demult, dar acum ca-ti si lipseste ceva fizic, imprastii cu frustrari si unde ai putea inghiti mai mult de atat...

Nu incerc eu sa-ti pun cuvintele in gura, nici straponul nu ti-l bagam, nu-l stric pe cei ca tine. :)

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

atunci sa va iau mortii si familiile in pula la toti pe rand si dupa aia va iau copiii =))

si cand ma plictisesc imi dau drumu pa ochii la neveste/prietene/copii/parinti in viata sau morti

 

Breeee, las-o naibii!

Cand esti beat nu mai stii ce vorbesti!  :slap2

  • Minus 1
Link spre comentariu

  • Telefon: Intrucat nu mai exista... :)
  • Oras:Spania. Barcelona. Sau pe langa...
  • Telefon: Intrucat nu mai exista... :)
  • Oras:Spania. Barcelona. Sau pe langa...

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...