Sari la conținut

#Teleormanleaks


Postări Recomandate

  • Oras:Arkham
  • Oras:Arkham

Deci nu imi vine sa cred cat de retardata este Amada =)))))

 

PUBLICITÁTE s. f. Faptul de a face cunoscut un lucru publicului; difuzare de informații în public; caracterul a ceea ce este public. ♦ Agenție (sau birou) de publicitate = birou unde se pot da, pentru a fi publicate în ziare sau difuzate prin radio și televiziune, anunțuri (cu caracter particular). Mica publicitate = rubrică a unui cotidian în care se publică anunțuri cu
caracter particular. Agent de publicitate = persoană angajată de o firmă comercială pentru a face reclamă mărfurilor ei. ◊ Loc. vb. A da publicității = a publica. – Din fr. publicité.
 
JURNALÍSM s. n. Ziaristică, gazetărie, publicistică. – Din fr. journalisme.
 
post-249951-0-08931300-1541342519_thumb.jpg
 
 
  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Arkham
  • Oras:Arkham

Te las sa-ti mai chinui neuronul ala, poate vine cineva sa-l ajute, eu nu, petardo!  :laugh2

eu zic sa te lasi pagubasa ca ai picat de proasta, incearca sa ma agati cu altceva. Hai ca am ras bine acum  :laugh2 . Asa da, cand te faci de cacat devii interesanta si nu ma plictisesti =)))

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

 

Deci nu imi vine sa cred cat de retardata este Amada =)))))

 

PUBLICITÁTE s. f. Faptul de a face cunoscut un lucru publicului; difuzare de informații în public; caracterul a ceea ce este public. ♦ Agenție (sau birou) de publicitate = birou unde se pot da, pentru a fi publicate în ziare sau difuzate prin radio și televiziune, anunțuri (cu caracter particular). Mica publicitate = rubrică a unui cotidian în care se publică anunțuri cu
caracter particular. Agent de publicitate = persoană angajată de o firmă comercială pentru a face reclamă mărfurilor ei. ◊ Loc. vb. A da publicității = a publica. – Din fr. publicité.
 
JURNALÍSM s. n. Ziaristică, gazetărie, publicistică. – Din fr. journalisme.
 

 

 

 

eu zic sa te lasi pagubasa ca ai picat de proasta, incearca sa ma agati cu altceva. Hai ca am ras bine acum  :laugh2 . Asa da, cand te faci de cacat devii interesanta si nu ma plictisesti =)))

 

Mi-ai pus si dovezi!  :slap2  :laugh2

"Publicitate" inseamna si datul publicului, dar la noi e un termen pentru reclama de obicei, iar ce se mai da publicului este reclama politica, fie pozitiva sau negativa.

Repet, unde scrie ca este un post TV?! Ai vazut jurnalisti si asta ai inteles?!

Vai de capul tau, mai si razi ca muta la pula!  :slap2

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Arkham
  • Oras:Arkham

"Ei" stiau ca acele probe vor fi scoate cumva ilegal sau distruse de catre Tudorel/Dragnea & co si atunci cel mai sigur a fost sa fie date publicitatii, RiseProject a fost cea mai buna alegere, nu A3, nu B1, nu Realitatea,Romania,etc.

 

 

Mi-ai pus si dovezi!  :slap2  :laugh2

"Publicitate" inseamna si datul publicului, dar la noi e un termen pentru reclama de obicei, iar ce se mai da publicului este reclama politica, fie pozitiva sau negativa.

Repet, unde scrie ca este un post TV?! Ai vazut jurnalisti si asta ai inteles?!

Vai de capul tau, mai si razi ca muta la pula!  :slap2

Ia citeste inca o data ce am scris. Tu esti chiar proasta. Unde am zis eu ca este POST TV ??? =)))))))))))))

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Ia citeste inca o data ce am scris. Tu esti chiar proasta. Unde am zis eu ca este POST TV ??? =)))))))))))))

 

Ti-o repet pentru ultima oara, lasa naibii bautura si gandeste oleaca inainte sa scrii aberatii.

 

Ai comparat organizatia cu A3, B1, Realitatea, bla, bla... Ce legatura aveau?

Nu mai am rabdare pentru idioti azi, da din coada la alta masa!

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Arkham
  • Oras:Arkham

"Ei" stiau ca acele probe vor fi scoate cumva ilegal sau distruse de catre Tudorel/Dragnea & co si atunci cel mai sigur a fost sa fie date publicitatii, RiseProject a fost cea mai buna alegere, nu A3, nu B1, nu Realitatea,Romania,etc.

 

 

Ai comparat organizatia cu A3, B1, Realitatea, bla, bla... Ce legatura aveau?

Nu mai am rabdare pentru idioti azi, da din coada la alta masa!

1. unde plm este termenul de comparatie ???? esti incredibil de proasta, m-ai convins. Ai de plm ce baba senila esti si al naibii de rea.

2. La b1tv, A3,etc sunt jurnalisti toanto

 

Continua sa te faci de cacat sa vada lumea ce eminenta cenusie esti.

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

1. unde plm este termenul de comparatie ???? esti incredibil de proasta, m-ai convins. Ai de plm ce baba senila esti si al naibii de rea.

2. La b1tv, A3,etc sunt jurnalisti toanto

 

Continua sa te faci de cacat sa vada lumea ce eminenta cenusie esti.

 

1. Poftim:

 

"Ei" stiau ca acele probe vor fi scoate cumva ilegal sau distruse de catre Tudorel/Dragnea & co si atunci cel mai sigur a fost sa fie date publicitatii, RiseProject a fost cea mai buna alegere, nu A3, nu B1, nu Realitatea,Romania,etc.

 

2. Si la ziare sunt jurnalisti, reviste, publicatii pentru copii... Ti-am spus esti petarda!

Continua, eu am vazut mai caposi ca tine, tot in batista o sa-mi plangi... :)

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Arkham
  • Oras:Arkham

1. Poftim:

 

 

2. Si la ziare sunt jurnalisti, reviste, publicatii pentru copii... Ti-am spus esti petarda!

Continua, eu am vazut mai caposi ca tine, tot in batista o sa-mi plangi... :)

 

tu tii mortis sa arati lumii ca esti proasta de bubui. Ai reusit deja asta, chiar nu intelegi ?

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

tu tii mortis sa arati lumii ca esti proasta de bubui. Ai reusit deja asta, chiar nu intelegi ?

 

Nu mai ai cuvinte? Ai ajuns deja la panzele albe sau vrei sa mai continui?

Pai, explica-mi, ca nu inteleg se pare, de ce ai comparat Organizatia de investigare cu un Post TV?

Arata-mi cat de destept esti! :)

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

bun sfat ! dementa nu intelege notiuni elementare de jurnalism

 

Deci jurnalistii lucreaza numai la televiziuni?  :laugh2  Oare lucreaza si la radio, pe langa ziare, reviste, etc...?  :hmmm

Te-ai uitat pe goagl care sunt notiunile jurnalismului? Imparte parerile tale geniale si cu noi! :)

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Am vazut eu ce ai explicat.  :laugh2  :slap2

 

se stie cine a plasat-o ;)

 

 

dna-ul

 

 

"Ei" stiau ca acele probe vor fi scoate cumva ilegal sau distruse de catre Tudorel/Dragnea & co si atunci cel mai sigur a fost sa fie date publicitatii, RiseProject a fost cea mai buna alegere, nu A3, nu B1, nu Realitatea,Romania,etc.

 

In concluzie, in afara de DNA nu mai este nimic in tara asta! Iar jurnalistii lucreaza numai la TV!  :laugh2

Repet, petarda!  :laugh2

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

E clar pentru toti, fara dubii, petardo, pana si pentru tine, dar iti sta orgoliul in gat sa recunosti ca te-ai facut de rahat!

Asa de sila ti-a fost ca ai alergat dupa fiecare postare a mea de cateva zile... ;)

Abia astept sa vad ce-ti mai bese mintea aia geniala!  :laugh2

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Arkham
  • Oras:Arkham

ia numara babo de cate ori mi-ai dat reply la postari, nu te mai saturi de atata alcool. Mai sus de 3 ori ai bagat postarile mele, esti dementa nu gluma. Pana acum am crezut ca e o gluma cand zicea lumea ca nu esti sanatoasa la cap. Acum m-ai convins ca asa e ! Baba senila sifilitica. :slap2

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

ia numara babo de cate ori mi-ai dat reply la postari, nu te mai saturi de atata alcool. Mai sus de 3 ori ai bagat postarile mele, esti dementa nu gluma. Pana acum am crezut ca e o gluma cand zicea lumea ca nu esti sanatoasa la cap. Acum m-ai convins ca asa e ! Baba senila sifilitica. :slap2

 

Si tu ai zis ca o sa alergi dupa mine, iar eu o sa incerc sa ma ascund?  :laugh2

Cauta-ma in continuare si o sa gasesti postari de la mine adresate tie, condimentate cu minusuri ca tare iti sunt valoroase punctele...  :laugh2

Ti-am mai spus, eu nu te caut, dar mi te tot bagi in notificari la fiecare logare. Ai grija ce-ti doresti. :)

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...