Sari la conținut

A fost cineva?


eramazt

Postări Recomandate

Le vrei pe toate zise de tine în titlu? În conținut las numai întrebarea, nu?

AM PUS NUMĂRUL, E PE RÂNDUL DOI. ÎL VEZI?
0755424704 !!!
IAR MAI JOS E LINK-ul. TE-AI PRINS?
Dacă știam numele, dă-ți seama că vorbisem destul cu ea sau o futusem și nu avea rost să întreb. 
Ce element ”edificator” vrei, o macara?

Dar observ altceva, te bagi aiurea în seamă.
Simplu era să răspundă cineva care a fost. Nu mai provocai o discuție în plus.
DE CE FACI ASTA?
Dacă pricepi greu, am răbdare să-ți mai explic o dată. 

Asta e titu sugestiv? Pune numarul de telefon si numele de scena daca-l stii. Daca nu, ceva edificator: matura, etc

Link spre comentariu

Marțafoiule,
e thread-ul ”întrebări și răspunsuri”, nu recenzii,
DOBITOCULE!

Dacă nu știi răspunsul, nu deschide gura ca un pizdoi prost,
că-ți iei o muie mare.

Se pare că ești un bugetărescu frustrat rău și tare prost.
Pentru tine lucru pe text e o mare taină, la fel gramatica. Să nu mai pui virgulă înainte de etc!  

Pentru un weekend frumos îți urez #muiepsd și ție la fel!

... sau să completezi documente...

Link spre comentariu

Cretinule si analfabetule functional, dupa o recenzie, topicul se muta la testate cu tot cu titlu. Idiot crescut la coada vacii ce-si da aere de sfertodoct...

@colericul nu are rost... omu' e dus. Ar trebui sa fie pe Xanax, in camasa de forta... cum ii spui ceva mai sus de nivelul lui, face spume la gura, nefiind in stare sa poarte o discutie decenta.

Link spre comentariu

Băi, #muiepsdșiție
de când te caci, fmm, pe aici, n-ai povestit ce ai futut, doar te bagi ca muia-n seamă. 
Ești labagiu sau dublu 69?


 

Cretinule si analfabetule functional, dupa o recenzie, topicul se muta la testate cu tot cu titlu. Idiot crescut la coada vacii ce-si da aere de sfertodoct...

Link spre comentariu

Voi sunteți gay!
Ce plm nu spui așa măi dublă muie?!
Du-te și fute ceva, nu sta ca un bulangiu și lingi coaie pe aici! 
Vino cu o recenzie, nu cu bășini de pizdoi! 

Apropo, Aline, ți-ai luat vaselină?

@colericul nu are rost... omu' e dus. Ar trebui sa fie pe Xanax, in camasa de forta... cum ii spui ceva mai sus de nivelul lui, face spume la gura, nefiind in stare sa poarte o discutie decenta.

Link spre comentariu

COLERICUL e membru din 2016 si de atunci n-a futut nimic, săracu.

Un topic, măcar unul să-l fi deschis cu o recenzie, un micro futai sau ce poate să facă. Nimic. 
La comentarii a început să prindă curaj de la începutul anului. 

Deci, UN LABAGIU ÎN FORMĂ PURĂ.

Prietena lui max6969(69 între ei) idem.

Ăștia doi TROLLEAZĂ!!! clar și împing membrii spre info... fmm

Locul ăsta e pentru băieți și fete, nu pentru labagii și pizdoi. 

Faptul ia poza fetei, dă un copy-paste la anunț sau postează cele mai tâmpite comentarii, nu face decât  să scadă calitatea forumului.

Ar mai fi o variantă, a peștilor împuțiți , ar justifica reacția față de orice aluzie. E mai grav! 

În încheiere,
pentru cei doi labagii, 

vă plătesc la fiecare câte o oră la ce fată vreți voi din Galați, să nu fiți timizi, să spuneți ce pizdă vreți să lingeți că de futut, mă îndoiesc că sunteți în stare.
La birou, o să aveți cu ce vă lăuda pe următorii doi ani. 
Ați înțeles, labagiilor, sau repet?

Pentru acest minunat weekend, vă urez din suflet
#muiepsdșilaceidoilabagii





 

Link spre comentariu

Băi, muist mincinos, fmm, în creierul tău bolnav de limbist ai recenzii la fete.
Pe Galați, fmm, nu ai niciuna, iar ce ai prin alte părți e doar o prezentare, căcăciosule. 
Și de ce nu mai ești ”CAUTATORUL” de căcat?
Apropo, ce mai erai, Zorro, Bucifal, Cârnatu vesel...
De labagiu ce ești, pizdoiule!
Vezi că-ți vine ziua de salariu, sclavule, du-te și fute ceva să ai ce băga pe aici. Sau are panarama aia de nevastă-ta grasă, cardu și pinu?
Lăbar scrie pe tine.

P.S.
Băi, #ailuatmuiegroasă, să nu mai pui virgulă între subiect și predicat, că ți-se micșorează puța. Pulă nu ai, n-ai cum.
La zece greșeli îți dispare un centimetru.

Uite, așa ajungi la 9 cm în maximă erecție!

Vezi dacă ești prost? Am destule recenzii, multe la fete noi, asta de pe acest username.

Ca un prost ce ești, nu știi să cauți și crezi că toți sunt ca tine, universul lor e intre indicatoarele localității unde s-a născut.

Și vezi că sunt membru de la înființarea forumului, eram Cautatorul.

Link spre comentariu

@colericul, nu are rost... omu' e duuus rau. Are nevoie de camasa de forta si Xanax, altfel face clabuci la gura. Probabil inceput de schizofrenie... doar impresii de mare scriitor si acest gen de exprimare, care, crede el, ne afecteaza. :slap2

Atit poate. Este exact ca un ciine de ala turbat in lant, cu spume la bot. Saracu'... imi e chiar mila de el.

Zici ca e PRM-ist... ala era partid de pensionari, probabil ceea ce scrie sunt doar fantezii din mintea aia tulbure :lol:

Sa-l vezi acum...

Link spre comentariu

@colericul, nu are rost... omu' e duuus rau. Are nevoie de camasa de forta si Xanax, altfel face clabuci la gura. Probabil inceput de schizofrenie... doar impresii de mare scriitor si acest gen de exprimare, care, crede el, ne afecteaza. :slap2

Atit poate. Este exact ca un ciine de ala turbat in lant, cu spume la bot. Saracu'... imi e chiar mila de el.

Zici ca e PRM-ist... ala era partid de pensionari, probabil ceea ce scrie sunt doar fantezii din mintea aia tulbure :lol:

Sa-l vezi acum...

Link spre comentariu

PEȘTE împuțit ce ești, diacritica e o taină pentru tine, virgula între predicat și subiect e la ordinea zilei, înainte de etc, tu pui virgulă, că ești gângav, limbist și mitoman,
te califică pentru #muiepsdșiție
La câtă prostie zace în tine, te face mai periculos decât un focar de pestă porcină.

De câte ori am făcut aluzie la faptul că ești un prezumtiv(înțelegi termenul, nu?) pește, te-ai opărit ca mă-ta pizda ei grasă.
Pe scurt, ca un pizdoi. Deci, ești un guvid.

Când te-am făcut #muiepsd, ai zis că e inteligent să zici că-s prm-ist, prostul casei care ești.
Ai admis implicit că ești #muiepsdșiție; e logica inversă. Nu ți-ai dat seama, că ești labagiu, de aia. 
Treci peste ”cautatorul”, ”colericul”, treci la nick-ul care te definește ”LABĂ TRISTĂ”.

Nici gramatica nu stii, se vede ca esti analfabet!

Link spre comentariu

TARE prost mai ești dacă nu știi ce greșeli faci! 
Vezi, labă tristă de ce trebuie să #muiepsdșiție!
Să nu vă înmulțiți, fmm.

Să folosești prezervativul în orice împrejurare!
Nu pentru tine, pentru noi.

 

Pune exemple... ca sa-ti demonstrez cat esti de agramat

Link spre comentariu

Boule, arata-mi unde am pus virgula intre subiect si predicat sa-ti dau cu gramatica in cap. Te dai mare cunoscator dar esti doar un prostanac...

CÂRNATULE,

PRIVEȘTE-ȚI RĂHĂȚELUL PE CARE L-AI FĂCUT DUPĂ FELUL ȘI ASEMĂNAREA TA!

 

Din primul tău post... de prost...

 

Asta e titu sugestiv? Pune numarul de telefon si numele de scena daca-l stii. Daca nu, ceva edificator: matura, etc

Nu se pune virgulă înaintea lui ”etc”. Etc= et caetera, și altele în latină.

Diacritice lipsă, de prost ce ești.

 

Aceasta postare a fost editata de colericul: 08 November 2018 - 08:51 PM

 

Hopa! Ai editat postarea, muistule, dar greșelile au rămas. De prost ce ești.

 

Măi, căcat cu ochi, retard incurabil, plm, dacă ai supt-o, te-ai masturbat sau ce plm ai făcut la ora de română, nu e vina mea.

Să stau acum și să învăț o vită sifilitică să scrie corect în limba română...

Suge-o, dar folosește prezervativul!

 

#muienumaiție

Link spre comentariu

@pisicus
Bravo, mă sau fă!

Eu am trollat, nu imbecili ăștia doi, max6969 și colericu, plm.
Tu, marele admin, unde ai fost, te distrai, coae?

De asta se duce pulii de suflet ”nimfomane”, că îți faci prost treaba. 
Poți să-mi închizi contul, mă doare fix în pulă, forumul tău s-a bășit rău. 
N-ai cum să mai revii în top.

Fete sunt într-o mie de locuri, despre el știu să aflu câte ceva, nu am nevoie de impresii de la retardați sau ”căutători” imbecili, 
de multe ori sunt tendențioase. Peștii își ridică-n slăvi zdrențele lor, pe altora le terfelesc. 

Cât despre problema de aici, dacă tu consideri că e e troll-ajul meu... plm, mai bine plec decât să stau într-un loc înțesat de imbecili!

post-32899-0-23169600-1541938053_thumb.jpg

Link spre comentariu

Ai venit să lingi în cur, muistule! Da, e un forum futut. Atât!
Profită de timpul liber, tâmpitule, că mâine te duci ca un sclav la muncă, acolo unde pupi toate cururile bășinoase de la partidul mă-tii de prost ce ești. Și nu mai poți să te uiți la pizde.
Merci, pentru atenționarea cu t-ul scăpat!
Dar, pe T-ul ăsta, nu l-am scăpat : Te fut în cur!
 

!Lasa bo$$ 

Link spre comentariu

@pisicuts
Am o dedicație pentru tine, de la mine!

@pisicus
Bravo, mă sau fă!

Eu am trollat, nu imbecili ăștia doi, max6969 și colericu, plm.
Tu, marele admin, unde ai fost, te distrai, coae?

De asta se duce pulii de suflet ”nimfomane”, că îți faci prost treaba. 
Poți să-mi închizi contul, mă doare fix în pulă, forumul tău s-a bășit rău. 
N-ai cum să mai revii în top.

Fete sunt într-o mie de locuri, despre el știu să aflu câte ceva, nu am nevoie de impresii de la retardați sau ”căutători” imbecili, 
de multe ori sunt tendențioase. Peștii își ridică-n slăvi zdrențele lor, pe altora le terfelesc. 

Cât despre problema de aici, dacă tu consideri că e e troll-ajul meu... plm, mai bine plec decât să stau într-un loc înțesat de imbecili!

Link spre comentariu
  • Oras:is
  • Oras:is

Lasa bo$$ ia un Xanax si trece supararea, miine esti ca nou scos din camasa de forta ;)

 

Iar ca Pisicuts sa te bage in seama, ar trebui sa mai bagi un t, ca tot esti mare gramatic al unui forum de futut. :lol: Hai fugi repede la borcanasu' de Xanax... 

 

labagel 

daca la un an de cand esti pe aici dai sfaturi inseamna ca si pisicu trebuie sa te puna moderator asa cu  esti pe infomane si sa pui poze ca atat poti sugea-mi-ai pula de retardat la 60 de ani cat ai ca daca srii cum scrii si nu citesti ce trebuie pe net inseamna ca nu esti IT-st cum te propagi in neant boule     

Link spre comentariu
Vizitator gingo
Reputație: 0

:)))))

 

HEHEHE  ca pe vremuri.

 

@eramazt esti prea tanar ca sa stii despre cautatorul ... oricum sincer am citit vreo 2 recenzii scrise de tine... si sa nu te superi pe mine... dar ai un limbaj... de centurist. atitudinea vad ca e din aceesi zona.

@ alex miro ... ai aparut si tu ma ? Ti-a murit si ultimu neuron si nu mai poti face nici macar recenzii false ? 

 

@ pisicuts  :) Miau .... !

Link spre comentariu

 

 

@eramazt esti prea tanar ca sa stii despre cautatorul ... oricum sincer am citit vreo 2 recenzii scrise de tine... si sa nu te superi pe mine... dar ai un limbaj... de centurist. atitudinea vad ca e din aceesi zona.

@ alex miro ... ai aparut si tu ma ? Ti-a murit si ultimu neuron si nu mai poti face nici macar recenzii false ? 

 

@ pisicuts  :) Miau .... !

@gingo ... gringo... ginseng... gincobiloba... ciunga... -355 sau ce plm ești... 

 

Învață să scrii!

Am încercat să-ți reproduc stilul, dar e ca tine, un căcat cu puncte de suspensie. Plastic, nu?

Închide ochii și imaginează-ți scena, un rahat împrăștiat în puncte, multe. Acum ți-ai dat seama? O cufureală zdravănă. 

 

Link spre comentariu
Vizitator gingo
Reputație: 0

Asa e... ai dreptate... intre punctele mele de suspensie... si crizele tale de nervi de aici, cu postari kilometrice fara sens in toate culorile.... e si greu de ales. 

Ah... am uitat de diacritice... pff :D 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...