Sari la conținut

ieftin ceva caut?


Postări Recomandate

  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti
Postat

Ce intelegi tu prin ieftin?preturile pleaca de la 50 lei la anunturule din curierul si nu poti avea pretentii mari la cel mai mic pret.Centuristele nu stiu ce tarife au,n-am fost curios sa aflu.

  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti
Postat

Mai baieti,...,acest topic nu are ce cauta la sectiunea Intrebari si Raspunsuri.O sa rog un moderator sa-l mute la D.G...,si acolo ne vom expune si alte pareri.

Postat

Ce intelegi tu prin ieftin?preturile pleaca de la 50 lei la anunturule din curierul si nu poti avea pretentii mari la cel mai mic pret.Centuristele nu stiu ce tarife au,n-am fost curios sa aflu.

   Ieftin inseamna ca eu sant barbat si nu pot ajunge la escorte deoarece sant somer,daca aveam bani ma duceam si la cele de 200 lei.asa caut ceva ce imi pot permite.la centuriste nu am fost,ca nu stiu pe unde sant.in afara de cea de pe craiovei cu ochelari de soare,de la pod.


Postat

Oana 0741910286 / 0756491592

Tarif : 40 ron /fin , dar cred ca mai e loc de negociere

Locatie:Stefanesti

http://nimfomane.com/forum/topic/11016-oana-07419102860756491592/

sau tot ea

http://nimfomane.com/forum/topic/4756-una-noua-in-stefanesti-0752675144-0748868688-0752675155/

       Multumesc,astept si alte recomandari din partea ta....

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.