Sari la conținut

blonda senzuala---0735463980


Postări Recomandate

Salutare la toata lumea..am vazut anuntul de mai jos cu pozele reale (zice ea) atasate. am sunat-o acum o saptamana si ceva si mi-a zis sa vin pe la ora 15:00(statea in zona Traian pe langa Eve fashion lounge,ajuns acolo nu mi-a mai raspuns la telefon .are o voce placuta.zice ca accepta sarut doar pe corp,face sex oral neprotejat+sex normal la 100 ron..azi am sunat-o sa vad daca sta tot acolo si imi zice ca s-a mutat pe strada labirint.sa vad cum stau cu timpul astazi si poate ii trag o vizita.as fute o blonda naturala:-)daca a fost cineva pe la ea il rog sa faca o recenzie sa imi fac o parere ..

 

SENZUALA Blonda sexi si finuta ofer clipe de neuitat domnilor generosi la locul meu de refugiu.:! ROG discretie si seriozitate maxima tel 0735463980

post-44133-0-41961400-1367332939_thumb.jpg

post-44133-0-90782400-1367332944_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:In tara tuturor posibilitatilor
  • Oras:In tara tuturor posibilitatilor

Jaguar, sa stii ca o fi ea blonda naturala, insa pozele cu siguranta nu sunt ale ei. E plin netul de ele. Asa ca sa nu te astepti sa te intampine fata din poze. Daca ar fi ea si eu i-as face o vizita. Pana una alta, iata care e originalul:

post-50122-0-39206500-1367334474_thumb.jpg

post-50122-0-86399700-1367334488_thumb.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

E o blonda de evitat, zic eu, din grupul negoiu. E ca si cum si plati o gonflabila. Fata nu e noua!

 

Aia e din pacate, la telefon vorbeste foarte ok si am crezut ca e una noua cu poze false. Am fost acolo in apropiere de piata Traian, pe langa terasa aia de fite, si cand am vazut-o am facut cale intoarsa. Se pare ca lucreaza singura acum, dar serviciile cred ca sunt tot aceleasi.

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...