Sari la conținut

Maria LUX 0727192878


Postări Recomandate

Buna ! Sunt cristina am 20 de ani, sunt din București, am 50kg, 1,68 înălțime, ochii căprui!

Servicii:

 

150 lei / 30 minute ( oral protejat,normal , masaj )

 

 

 

250lei/1 ora (oral,normal , masaj)

 

 

 

300 lei /1 ora ( oral ,normal , diferite pozitii , masaj ,69 )

 

 

 

 

 

 

 

EXTRA:

 

FK - 50LEI

 

 

 

 

DEPLASARE - 400 / ORA sex oral și normal

 

 

 

LOCATIE : rond alba Iulia. Unii credit banck

 

 

AM DREPTUL DE A-MI SELECTA CLIENTII

 

 

 

 

 

PROGRAMARILE SE FAC TELEFONIC , PRIN MESAJ SAU PE WAPP : 0739423917

post-284727-0-61226900-1552326501_thumb.jpg

post-284727-0-15392500-1552326517_thumb.jpg

post-284727-0-24617000-1552326551_thumb.jpg

post-284727-0-97081800-1552326572_thumb.jpg

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator cyberex
Reputație: 0

Normal. Dar asta e mult mai ok. Dar acolo deja s au făcut prea multe comentarii urate

 

Ai avut partea ta de vina pe celalalt topic, dar poate aici nu mai repeti greselile acelea. 

Uite o melodie pana una alta, sa imi spui daca iti place.

 

  • Like 1
Link spre comentariu

Am fost testata. Și este munca pe care o practic eu și am dreptul sa îmi pun preturile pe care le consider. În momentul când ma vei cunoaște personal atunci vei știi de ce am preturile acestea

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ai avut partea ta de vina pe celalalt topic, dar poate aici nu mai repeti greselile acelea. 

Uite o melodie pana una alta, sa imi spui daca iti place.

 

 

stai linistit, daca nu sunt manele sau tiganesti asa cum se afiseaza in video-urile ei de pe whatsapp nu o sa ii placa 

 

daca nu ma crezi, baga o tiganeasca dinaia sa vezi cum danseaza  :laugh2

Link spre comentariu
Vizitator cyberex
Reputație: 0

stai linistit, daca nu sunt manele sau tiganesti asa cum se afiseaza in video-urile ei de pe whatsapp nu o sa ii placa 

 

daca nu ma crezi, baga o tiganeasca dinaia sa vezi cum danseaza  :laugh2

 

Eu de buna voie si nesilit de nimeni nu ascult manele / tiganeasca, nici la mine in familie nu se asculta. 

  • Like 1
Link spre comentariu

Hello!

 

In primul rand nu am sa precizez faptul ca nu prea fac recenzi, dar in cazul de fata am facut o exceptie.

Trecand la subiect, duminica din lipsa de ocupatie si ceva chef de companie fara sa mi bat capul prea mult am luat decizia sa intru pe https://nimfomane.com/forum/ unde am dat de Cristina, am observat ceva discutii negative dar mi am luat inima in dinti si am zis sa incerc.

Mi-a raspuns Cristina, am discutat putin despre ce optiuni am, ba chiar mi a oferit posibilitatea de a merge ea si sa o vad si pe colega ei in ideea ca poate o sa mi placa mai mult si o sa vreau sa raman cu ea. Zis si facut m-am deplasat la locatie, undeva in rondul de la Alba Iulia, am facut cunostinta cu domnisoarele si am ales sa merg cu Cristina. Legat de locatia lor, nu am fost foarte atent si nu pot spune decat ca era un ap destul de mare.

 

Cristina e o pustoaica de 20 de ani, slim, 1.68, sani fermi, marime medie spre micuti (mie mi au placut sau mai bine zis, fix pe placul meu).

 

Mi-am pus un pahar de vin, ea a optat pentru o cola, am mai stat la povesti dupa care a fugit la dus, timp in care trebuie sa recunosc ca ma gandeam cum si ce sa-i fac  :hug1 :69 :feet. A reventin in prosop, ne am alintat putin pe canapea unde am inceput cu ceva mangaieri si sarutari dupa care ne-am mutat in pat unde am inceput cu un FK si dupa a trecut la oral. Nu poate deep, dar in rest o suge bine, neprotejat, cu limbi pe coaie.

La normal, am descoperit o pasarica stramta bine epilata, fara mirosuri sau alte aspecte suspecte,  Terminat pe spatele ei, facut dus dupa care am revenit in leaving si am mai stat la povesti eu am mai baut ceva pahare de vin, timp in care m-am activat din nou. La aldoilea numar nu am reusit sa finalizez, s a si plans putin ca o ustura dupa prima actiune.

 

Note, amenda si poze

Cristina: 8 (denul de fara petite, slim sani frumos si cu o atitudine prietenoasa ), Oral: 7, Normal: 8, Anal: -- (nu face),

Mi-a cerut 250 lei pentru 1 ora. V-o recomand si personal o sa revin la ea.

Link spre comentariu

Puteți sa faceți ce vreți chiar nu ma interesează de viata voastră, sincer. Din punctul meu de vedere voi ăștia care comentați fără rost ar trebuii sa va găsiți o ocupație, sincer. Pentru ca eu nu stau sa ascult aberațiile voastre

Link spre comentariu

Hello!

 

In primul rand am sa precizez faptul ca nu prea fac recenzi, insa experienta fiind una pozitiva si la rugamintea domnisoarei, ia mentionant comentariile rautacioase si la cum o afecteaza profesional vorbind, am decis sa fac o exceptie.

Trecand la subiect, duminica din lipsa de ocupatie si ceva chef de companie fara sa mi bat capul prea mult am luat decizia sa intru pe https://nimfomane.com/forum/unde am dat de Cristina, am observat ceva discutii negative dar mi am luat inima in dinti si am zis sa incerc. 

Mi-a raspuns Cristina, am discutat putin despre ce optiuni am, ba chiar mi a oferit posibilitatea de a merge ea si sa o vad si pe colega ei in ideea ca poate o sa mi placa mai mult si o sa vreau sa raman cu ea. Zis si facut m-am deplasat la locatie, undeva in rondul de la Alba Iulia, am facut cunostinta cu domnisoarele si am ales sa merg cu Cristina. Legat de locatia lor, nu am fost foarte atent si nu pot spune decat ca era un ap destul de mare.

 

Cristina e o pustoaica de 20 de ani, slim, 1.68, sani fermi, marime medie spre micuti (mie mi au placut sau mai bine zis, fix pe placul meu).

 

Mi-am pus un pahar de vin, ea a optat pentru o cola, am mai stat la povesti dupa care a fugit la dus, timp in care trebuie sa recunosc ca ma gandeam cum si ce sa-i fac   :hug1 :69 :feet. A reventin in prosop, ne am alintat putin pe canapea unde am inceput cu ceva mangaieri si sarutari, dupa care ne-am mutat in pat unde am inceput cu un FK si dupa a trecut la oral. Nu poate deep, dar in rest o suge bine, neprotejat, cu limbi pe coaie.

La normal, am descoperit o pasarica stramta bine epilata, fara mirosuri sau alte aspecte suspecte,  Terminat pe spatele ei, facut dus dupa care am revenit in leaving si am mai stat la povesti eu am mai baut ceva pahare de vin, timp in care m-am activat din nou. La aldoilea numar nu am reusit sa finalizez, s a si plans putin ca o ustura dupa prima actiune.

 

Note, amenda si poze

Cristina: 8 (denul de fara petite, slim sani frumos si cu o atitudine prietenoasa ), Oral: 7, Normal: 8, Anal: -- (nu face),

 

Mi-a cerut 250 lei pentru 1 ora. V-o recomand si personal o sa revin la ea.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:.
  • Oras:.

 

 

Daca o sa-si deschida 10 topice o sa copiezi recenzia ta peste tot ?!?

 

P.S -Am si eu o curiozitate . Nu contest vizita  dar ce te-a determinat sa faci prima recenzie dupa 7 ani de privit ?

 

Spor la futut !

 

 

MOTANE , MAI TAIE-i IN PULA MEA DIN TOPICE , UNUL AJUNGE

  • Like 3
  • Minus 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...