danyel02 Reputație: 0 Postat Februarie 6, 2019 Oras:Suceava Oras:Suceava Postat Februarie 6, 2019 Găsesc și eu prin Suceava vreo escorta care sa facă oral neprotejat cu finalizare orala?
myshu_ Reputație: 71 Postat Februarie 6, 2019 Postat Februarie 6, 2019 Salut, Sfatul meu este sa consulti bine forumul(sectiunea principala pe Suceava), citeste recenziile, nu te lua dupa o singura recomandare si sigur vei gasi ceea ce cauti. In miez de noapte, e mai dificil cu ele, dar sunt fete care fac ON + CIM. Spor!
calatoru42 Reputație: 653 Postat Februarie 9, 2019 Oras:Peste tot Oras:Peste tot Postat Februarie 9, 2019 Una ar fi Alice https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/escorte/anunt/total/539e1fe4019075hge9f8e997f08523i7.html 0758380626
alicesexy Reputație: 519 Postat Februarie 9, 2019 Oras:Suceava Oras:Suceava Postat Februarie 9, 2019 Desigur , dacă igiena corespunde ! Altfel nu ma bag! 💋💋💋 1
indimenticabil Reputație: 274 Postat Februarie 11, 2019 Oras:🤨 Oras:🤨 Postat Februarie 11, 2019 În urma întrebării de mai sus,... curios de fire cum sunt, dau click pe anunțul cu trimitere către publi...de aici postat de calatoru42.Curios că se eschivează la întrebarea cu fotografiile dacă îi aparțin (în topicul pe care îl are dedicat), iar unii s-ar jura cu mâna pe pulă că fotografiile "seamănă".. și o susțin, eu personal nu aș agrea părerea lor.exemplu...:
moshucu Reputație: 119 Postat Februarie 12, 2019 Oras:Ici si colo Oras:Ici si colo Postat Februarie 12, 2019 😂😂😂Ai niste comentarii criminale..
calatoru42 Reputație: 653 Postat Februarie 12, 2019 Oras:Peste tot Oras:Peste tot Postat Februarie 12, 2019 indimenticabil.Am văzut că ai arătat o grămadă de anunțuri cu poze false bravo pot spune Dar în legătură cu alice într-adevăr poza mai sus arătată nu este a ei.Despre ea pot spune că are un corp foarte frumos,aduce cu pozele ei care le are în anunțuriAvea și anunțuri cu poze ei strecurate printre toate pozele .Stima.Poate la asta se refereau ceilalți colegii care au vizitato.
bigdaddycool79 Reputație: 43 Postat Februarie 12, 2019 Oras:Undeva departe Oras:Undeva departe Postat Februarie 12, 2019 Dar în legătură cu alice într-adevăr poza mai sus arătată nu este a ei.NU, nu este. Despre ea pot spune că are un corp foarte frumos,aduce cu pozele ei care le are în anunțuriDA si NU :laugh2 Avea și anunțuri cu poze ei strecurate printre toate pozele.Esti tu sigur? :laugh2 Dar, ca si in alte cazuri aici pe forum -cazuri recente gen Adelina-, unii colegi se pare ca vor sa futa doar "poze". :slap2Nu mai conteaza recenzii, nu mai conteaza zeci de colegi care au fost la fata locului sa vada serviciile. Nu frate, POZA conteaza! Cum vad eu lucrurile e de inteles ca unele fete nu se expun, mai ales cele native din Suceava. Aici traiesc si aici sunt vazute pe strada de toata lumea. Nu zic ca nu sunt altele cu poze false gen tiganci traseiste sau grase obosite care induc lumea in eroare cu poze de fotomodele. Dar, si aici un mare dar - cand ai pe de o parte o gramada de recenzii pozitive de la diferiti colegi si pe de alta parte niste poze in anunt care "doar aduc" inseamna ca realitatea e undeva la mijloc. Just my 2 cents.
alicesexy Reputație: 519 Postat Februarie 12, 2019 Oras:Suceava Oras:Suceava Postat Februarie 12, 2019 Călătorul și bigdaddycool79 mulțumesc , da într-adevăr prin atâtea anunțuri am și câteva poze care îmi aparțin , nu am avut probleme pana acum cu astfel de discuții nefolosind acest site foarte mult , eu mi-am făcut propria mea clientela și dacă este cazul îmi voi putea șterge toate anunțurile , doar ca sunt unii care nu au numărul salvat in telefon 1
alicesexy Reputație: 519 Postat Februarie 12, 2019 Oras:Suceava Oras:Suceava Postat Februarie 12, 2019 💋💋💋😆
nimphomanul1 Reputație: 27 Postat Februarie 12, 2019 Postat Februarie 12, 2019 Are dreptate alicesexy,are clienții ei eu am nr ei salvat de 3 ani in tel
calatoru42 Reputație: 653 Postat Februarie 12, 2019 Oras:Peste tot Oras:Peste tot Postat Februarie 12, 2019 Adevărat ce-i care am trecut pe la Alice am memorat numărul de telefon.Stima !
indimenticabil Reputație: 274 Postat Februarie 12, 2019 Oras:🤨 Oras:🤨 Postat Februarie 12, 2019 Dar, ca si in alte cazuri aici pe forum -cazuri recente gen Adelina-, unii colegi se pare ca vor sa futa doar "poze". :slap2Nu mai conteaza recenzii, nu mai conteaza zeci de colegi care au fost la fata locului sa vada serviciile. Nu frate, POZA conteaza! Cum vad eu lucrurile e de inteles ca unele fete nu se expun, mai ales cele native din Suceava. Aici traiesc si aici sunt vazute pe strada .... .Cu respect,...(dacă făceai referire la mine, poate indirectă), ai dreptate oarecum: contează recenziile foarte mult, dar nu pentru mine ;) pentru ca nu asta urmăresc eu.. Am fost determinat sa îți răspund postării; tocmai pentru ultima frază din citat “unele fete nu se expun, mai ales cele native din Suceava. Aici traiesc si aici sunt vazute pe strada...†😉 Pai din moment ce ce prestează un serviciu ti-ai asumat faptele care urmează sa le întreprinzi,... și dacă insista atât de mult la intimitatea ei de “escortaâ€, nimeni nu o obliga sa posteze in anunțul respectiv fotografii, anunțul poate fi și fără fotografii.. fii sigur ca “fraierii nu mor niciodată, ci doar se schimba între eiâ€... clienți au ele fata sa le ducem noi grija. Nu ar trebui sa se simtă ofensata persoana in cauza, ca avertizam o neregula asupra ei.. Spor ðŸ‘ðŸ‘ðŸ‘
marius1213 Reputație: 18 Postat Februarie 12, 2019 Oras:din zona Oras:din zona Postat Februarie 12, 2019 Salutare, As mentiona si eu un aspect. Decat sa ai poze reale si prestatie de zero barat, cum sunt, din pacate, multe traseiste care ne-au vizitat, mai bine sa ai si poze "imprumutate", dar cu servicii de top-cazul lui Alice. Inteleg foarte bine de ce nu vrea sa se expuna si din punctul asta de vedere. Ma intreb cati au fost cei care au ajuns la ea si cand au vazut-o (si si-au dat seama ca pozele nu sunt ale ei), au facut cale intoarsa. Sunt convins ca niciunul. Iar dupa prestatia primita, mai mult ca sigur au revenit. Asadar, nu am decat o singura concluzie. Am mai zis-o. Sa ne bucuram de faptul ca avem in Suceava o escorta precum Alice. Fata asta "respira sex". Si sper sa ne bucuram de ea, mult timp de-acum incolo. S-aveti spor!
alicesexy Reputație: 519 Postat Februarie 12, 2019 Oras:Suceava Oras:Suceava Postat Februarie 12, 2019 Marius mulțumesc ! Nu am primit reproșuri legate de poze niciodată într-adevăr ! 💋💋💋💋 sa ne revedem curând ! 🥰 te pup
wtx Reputație: 140 Postat Februarie 26, 2019 Oras:ici-colo Oras:ici-colo Postat Februarie 26, 2019 Iar scandal cu pozele astea, de multe ori sunt alte poze, de multe ori sunt poze modificate, de multe ori sunt poze care avantajeaza escorta...asa ca eu am invatat sa pun pret mai mare pe recenzii.
Postări Recomandate
Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu
Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.
Creează un cont
Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!
Înregistrează un nou contAutentificare
Ai deja un cont? Autentifică-te aici.
Autentifică-te acum