Sari la conținut

TOP:Blonda Micalaca 22ani 0755471728


andreiyi

Postări Recomandate

  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Hello,

Proaspat iesit si incep asa: clar cea mai top de pe Arad sau poate chiar din vestul tarii.

Programare facuta la ora 10 pentru aceeasi zi la ora 18.

Am intrat si m a asteptat o tipa  bomba. Exact genul acela de tipa potrivit de vulgara si tunata. Tatuaje destul de multe dar ii stau bine, nu sunt exagerate. Piercinguri in diferite zone.

Actiunea un ON protejat si un NP protejat de zile mari. ON perfect lua jucausu in buze si gura. NP a fost o singura pozitie deoarece am cedat si a fost exagerat de bine.

Aspect: 10 e frumoasa tare, buze tunate, corp demential sta pielea pe ea nebunie. Sanii forma si dimensiune perfecta, fund aiaiaiai.

Servicii: isi merita toate recenzile de top

De incercat pentru cei noi clar, de revenit clar

  • Like 3
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Reputație: 1694
  • Oras:Ar
  • Oras:Ar
Acum 2 ore, GhostInWire a spus:

Hello,

Proaspat iesit si incep asa: clar cea mai top de pe Arad sau poate chiar din vestul tarii.

Programare facuta la ora 10 pentru aceeasi zi la ora 18.

Am intrat si m a asteptat o tipa  bomba. Exact genul acela de tipa potrivit de vulgara si tunata. Tatuaje destul de multe dar ii stau bine, nu sunt exagerate. Piercinguri in diferite zone.

Actiunea un ON protejat si un NP protejat de zile mari. ON perfect lua jucausu in buze si gura. NP a fost o singura pozitie deoarece am cedat si a fost exagerat de bine.

Aspect: 10 e frumoasa tare, buze tunate, corp demential sta pielea pe ea nebunie. Sanii forma si dimensiune perfecta, fund aiaiaiai.

Servicii: isi merita toate recenzile de top

De incercat pentru cei noi clar, de revenit clar

Mă bucur pt experiența ta, felicitări, doar pe viitor sa ai grija cu abrevierile

ON inseamnâ oral neprotejat. 

Ce ți-a făcut ție și nouă tuturor, cred, este OP ( oral protejat).

La fel si la NN sau NP.

Link spre comentariu

  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 45 minute, unsuflet a spus:

Mă bucur pt experiența ta, felicitări, doar pe viitor sa ai grija cu abrevierile

ON inseamnâ oral neprotejat. 

Ce ți-a făcut ție și nouă tuturor, cred, este OP ( oral protejat).

La fel si la NN sau NP.

Ai dreptate, eram euforic dupa ce am iesit. Scuzele de rigoare din partea mea :)

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...