Sari la conținut

0736577839


Postări Recomandate

  • Oras:dobrogea
  • Oras:dobrogea

În Tomis nord lângă fosta Ozana.

Apartament super OK, Baia dotata m-am cerut la duș, am primit prosop.

Am fost invitat la o țigară în bucătărie înainte de ostilitățile.

Gagica arata chiar mișto cu tatuaje pe care le ascunde în. Poze. M-a primit în costumația din poze. Arata chiar mai bine zic eu, dar pozele o fac sa para mica. În realitate are cam 1.70.Acum are patul făcut creț.

Oral super ok, cu niște artificii interesante. Pus prez trecut ea deasupra, dar se mișcă bine și apoi clasic caprita și finalizat în balon.

Mie unul mi-a plăcut și în plus arata bine. Am Ceva carne pe ea, dar cu buci adevărate, dar tate mari care au pierdut lupta cu gravitația și cam lăsate e drept(tatele arata ca și cum ar avea celulita), dar sunt mari și grele.

Scorul 150 nr. Mai e varianta 250 ora și cere încă 50 pt. finalizare orala.

Uitasem sa spun fata mirosea frumos, totuși nu a făcut dus după ce am venit eu și nici nu mirosea ca după dus.

Cred ca poate fi un câștig dacă e educata un pic spre GFE. (comunicarea a fost subțirica și era mereu cu ochii în telefon)

Dacă ar fi sa dau note

Locație 10

Ea 9 (e animal bine)

Oral 9-10 , cu atenție la adiacente și niște artificii pe care nu le-am mai vazut

Normal 8(a obosit repede)

  • Like 6
Link spre comentariu

doamna e la testate de vreo 4 ani . si de cite ori ne-am intilnit prin apartamente nu am reusit deloc sa- ne-o punem, sint convins ca merita deranjul cu virf si indesat.

 

e normal sa nu poti sa o pui unei doamne , pentru ca tie iti sta pula dreapta numai cand stai in pozitia capra

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 07 noi doi
  • Oras:constanta
  • Telefon: 07 noi doi
  • Oras:constanta

aoleu , pai fata are vreo 10 topice deschise , cum sa o tin la blat? cam toti baietii activi au fost la ea .

E posibil sa mai aiba si alt numar de telefon? Ca asta 0736577839 e inchis
Link spre comentariu
  • Oras:dobrogea
  • Oras:dobrogea

aoleu , pai fata are vreo 10 topice deschise , cum sa o tin la blat? cam toti baietii activi au fost la ea .

Baga niște linkuri, dar ca sunt Lache și nu gasesc

Zici ca toți băieții au fost activi la ea, dar dar toți întreabă acum după ce am deschis topicul.

Aparent ești singurul care o recunoști.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Am fost eu la ea acum 2-3 saptamani , locatie in turn langa extragrill , apartamentul arata okei , curat.

Ea in schimb este foarte vorbareata se implica la actiune dar este umpic cam plinuta pentru gusturile mele , sanii umpic lasati ..

Per total pentru cine prefera femeile mai solide asa este oke , eu sunt mai mult pe slim...

Oral -7

Normal-8

Gfe-8

Spor!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Am fost eu la ea acum 2-3 saptamani , locatie in turn langa extragrill , apartamentul arata okei , curat.

Ea in schimb este foarte vorbareata se implica la actiune dar este umpic cam plinuta pentru gusturile mele , sanii umpic lasati ..

Per total pentru cine prefera femeile mai solide asa este oke , eu sunt mai mult pe slim...

Oral -7

Normal-8

Gfe-8

Spor!

Halatul?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...