Sari la conținut

Jessica - sectorul 1 - 0725115812


gelugun

Postări Recomandate

Vizitator batranul george
Reputație: 0

si daca promite ca le poarta si ne asteapta incaltata cu ele si cu o costumatie sexoasa cu portjartiere, eventual o rochie ceva, ma bag si eu la cheta sa ii completam garderoba :)

 

cum zicea Toparceanu  ca vrea "...femei cochete si cu fete, incaltate cel putin"

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

  Ce ar mai fi de adaugat despre Jessica? Nu ""statul paralel"",sau orice alta influenta externa, a facut ca intalnirea de azi cu EA sa fie la aceleasi cote inalte de actiune, erotism, candoare, implicare si atitudine. Piele alba si catifelata, in rest ..what happens in Vegas stays in Vegas.

Destinsa, relaxata si foarte hotarata sa te ""stoarca"" de toate puterile. O combinatie perfecta,de atingeri, teasing, gemete, sarutari.

  Yo nunca me olvidarde de ti....

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

si daca promite ca le poarta si ne asteapta incaltata cu ele si cu o costumatie sexoasa cu portjartiere, eventual o rochie ceva, ma bag si eu la cheta sa ii completam garderoba :)

ia chilotei M ... eu sunt slaba de S dar am fundul Mare (Ass is Big) poti alege M de sus in jos

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

  Ce ar mai fi de adaugat despre Jessica? Nu ""statul paralel"",sau orice alta influenta externa, a facut ca intalnirea de azi cu EA sa fie la aceleasi cote inalte de actiune, erotism, candoare, implicare si atitudine. Piele alba si catifelata, in rest ..what happens in Vegas stays in Vegas.

Destinsa, relaxata si foarte hotarata sa te ""stoarca"" de toate puterile. O combinatie perfecta,de atingeri, teasing, gemete, sarutari.

  Yo nunca me olvidarde de ti....

nici eu de ti 

 

multumesc besos besos besos 

 

te mai astept

 

boys ne auzim maine dupa 11 00 AM besos

Link spre comentariu
Vizitator xoxo ts
Reputație: 0

sa taca ma ta aia da pa malu dunarii cand i o bag adanc in gat :X

poate mata' aia care te-a cacat si ai ajuns un orfan

Link spre comentariu

am ajuns sclavu curvelor

imi iau parfum da 15 sute din vitan targ dar le mint ca am dat 10 milioane pa ele ca sa ma lase sa intru in casa

odata intrat tre sa decartez minim 500 ca sa stea de vorba cu mine =)))

 

IN REST SUNT BINE, FUT 14 NUMERE PA NOAPTE

IMI DA CURVELE BANII INAPOI CA LE FUT PREA BINE CA SUNT MACHO IN PULA MEA

LASAM LA O PARTE FAPTU CA SUNT CLIENTU IDEAL, PROST SI CU BANI, NAIV SI TOATE ALEA

toate calitatile le am

 

AM SCRIS PE SUCEAVA LA DG CUM FUT EU 13 NUMERE PE NOAPTE

mananc magiun turcesc pe paine in fiecare dimineata

mai iau maca tribulus b52 ylang ylang teroare in boston, sunca sissy si alte bunataturi

 

Ps dala : pt cine nu stie, am vorbit despre catel :x

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...