Sari la conținut

Stapana noua? Sau vreo rebranduire...


Postări Recomandate

Pozele sunt la fel ca și atitudinea așa intitulatei “stăpâne” Niște mizerii...dar poate cu limbajul asta și cu jegurile alea de poze consideri tu ca o sa ne atragi spre o ședința de dominare...Nu pot sa-ți doresc decât mult succes!

 

@cereallxxx eu i-as fi cerut adminului @pisicutz sa-i stearga contul pentru ca te-a jignit gratis.

 

In plus si-a pus si pestele si prietena sa i scrie review in acest post ca au fost ei domnule cei mai multumiti clienti de pe pamant chipurile.

 

Mi se face scarba de minciunile ei si din realitate si de aici. 

 

Vai de capul ei, nici nu era nascuta cand mergeam la sedinte de dominare.

 

Asa multa dominare stie pe cat cunoaste sa scrie in limba romana si mai e si mincinoasa si aroganta.

 

De retinut este ca a recunoscut si ea ca a inchis sedinta in 15 minute in loc de o ora.

 

Sa va asteptati si voi daca mergeti sa nu respecte intelegerea unei ore nici cu voi desi poate o respecta! 

Link spre comentariu
  • Oras:De peste tot !
  • Oras:De peste tot !

Anonimul nu ai stofa de sclav mai degraba un fustrant care are ceva la treaba si nu are succes

Am recunoscut si recunosc orice alta eroare

 

Cand e adevarat o zic .cand nu la fel daca ceva nu mia convenit la un fustrant ca tine da am pus in practica si lam pedepsit ca doar detin rolul de stapana

 

Daca te consideri un sclav o zdreanta o tarfa un nimik vino la mine sa te linistesc ca esti cam agitat

 

Daca nu esti un sclav marsh in p. Mea afara dupa topic

  • Like 1
Link spre comentariu

parca la un moment dat era prin Brasov - recenziile nu erau stralucite

 

recenziile nu sunt asa stralucite nici din Bucuresti, iar acum din 04.04.2019 se muta in Timisoara

 

personal o sa o punctez pe forum de fiecare data cand o prind in orice oras se deplaseaza cu carutza ei :) 

 

chiar daca va avea un nou numar de telefon, ca nah asa este la escrocherii, schimbi numarul sa nu te recunoasca lumea ca inseli...

Link spre comentariu
  • Oras:Ardeal
  • Oras:Ardeal

Indemnat de recenziile lasate despre aceasta domnisoara, parerile sunt impartite, m-am hotarat sa o sun sa-mi fac o programare.

Sun si primesc ton de ocupat. Am revenit dupa 30 min, raspunde o voce faina, imi fac programarea imi spune zona (Unirrii) usor de gasit si ajung la ea. Cand deschide usa o sculptura de femeie sexy pe bune (pozele de mai sus din recenzii sunt reale 100%). Prezentari, alea, alea, ne punem in living ne facem comozi, fumam 2 tigari discutam de pret si toate celelalte (am optat pentru anni, cunni, soft dom, penetrare, umilire, Np, nu finalizare orala si nu degete in pizda) si binenteles ca la cum arata am optat pt combo, 600 toti banii, dominare + np. Fac un dus si...motor si incepem cu.....aici va las imaginatia sa creeze scena, mi a fost de ajuns sa o traiesc nu si sa o descriu (fac precizarea ca igiena ei este la superlativ) trec pe la baie si hai la tigara din nou si incep sa povestesc mai mult cu ea. Foarte sociabila, stie sa discute si sa nu grabeasca timpul, mergem mai apoi in camera si mai stam si pe acolo vreo 10 min de povesti timp in care....la fel si mai bine ca mai sus.

Una peste alta am stat in jur de 1h si ceva poate chiar mai mult si m-am simtit fantastic.

Locatie: 9

Aspect: 10, Like

GFE: 9!!!

 

De recomandat: Da, eu o recomand, in cazul in care vrei sa ai parte de...ce am avut eu.

 

Eu am sunat la 0748485472, ca zicea cineva de nr. de tel.

  • Like 1
Link spre comentariu

Indemnat de recenziile lasate despre aceasta domnisoara, parerile sunt impartite, m-am hotarat sa o sun sa-mi fac o programare.

Sun si primesc ton de ocupat. Am revenit dupa 30 min, raspunde o voce faina, imi fac programarea imi spune zona (Unirrii) usor de gasit si ajung la ea. Cand deschide usa o sculptura de femeie sexy pe bune (pozele de mai sus din recenzii sunt reale 100%). Prezentari, alea, alea, ne punem in living ne facem comozi, fumam 2 tigari discutam de pret si toate celelalte (am optat pentru anni, cunni, soft dom, penetrare, umilire, Np, nu finalizare orala si nu degete in pizda) si binenteles ca la cum arata am optat pt combo, 600 toti banii, dominare + np. Fac un dus si...motor si incepem cu.....aici va las imaginatia sa creeze scena, mi a fost de ajuns sa o traiesc nu si sa o descriu (fac precizarea ca igiena ei este la superlativ) trec pe la baie si hai la tigara din nou si incep sa povestesc mai mult cu ea. Foarte sociabila, stie sa discute si sa nu grabeasca timpul, mergem mai apoi in camera si mai stam si pe acolo vreo 10 min de povesti timp in care....la fel si mai bine ca mai sus.

Una peste alta am stat in jur de 1h si ceva poate chiar mai mult si m-am simtit fantastic.

Locatie: 9

Aspect: 10, Like

GFE: 9!!!

 

De recomandat: Da, eu o recomand, in cazul in care vrei sa ai parte de...ce am avut eu.

 

Eu am sunat la 0748485472, ca zicea cineva de nr. de tel.

 

Cum dracu sa nu ii iei apararea cand e de aceeasi etnie cu tine grasanule Samir.

 

https://en.wikipedia.org/wiki/Samir Samir (variantly spelled Sameer) is a male name found commonly in the Indian subcontinent, Middle East, Central Asia.

 

Ati venit aici din India in perioada interbelica si nici dupa 'n generatii nu va lasati de minciuna. O aveti acolo in sange. Este ?

Link spre comentariu
  • Oras:De peste tot !
  • Oras:De peste tot !

Anonimul1896 stiu destul de bine cine esti si de ce te tot tii scaii de mine

Inceteaza nu am nimic cu tine veziti de viata ta

Cat despre presupusul client nemultumit ia iesit sincer !

M-am prins tarziu

 

VA LAS PE VOI SA DESLUJITI MISTERUL ..😂😂

Link spre comentariu

Anonimul1896 stiu destul de bine cine esti si de ce te tot tii scaii de mine

Inceteaza nu am nimic cu tine veziti de viata ta

Cat despre presupusul client nemultumit ia iesit sincer !

M-am prins tarziu

 

VA LAS PE VOI SA DESLUJITI MISTERUL ..

 

Sa iti intre bine in cap, eu NU ma tin scai de tine, doar repet de 100 de ori ca nu ti-ai tinut promisiunea de a ma tine o ora asa cum am vorbit la telefon ci doar 15 minute ca sa vada si altii si sa nu isi ia aceeasi teapa. Ai recunoscut si tu si a ramas aici scris.

 

Pute-ai sa nu stii deloc dominare si sa stam la vorba o ora.. nimeni nu s-a nascut invatat dar tine-ti promisiunea. Nu escroca!

 

Cam atat!

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj/Oradea
  • Oras:Cluj/Oradea

Iti recomand sa iei in considerare varianta Oradea, acest oras chiar duce lipsa de o stapana adevarata, si sunt multi doritori. O zi frumoasa iti doresc, si te asteptam la oradea (macar in vizita) 😊

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...