Sari la conținut

Traseiste din jurul Targovistei


Postări Recomandate

Acum 18 ore, Danielboss a spus:

Ba frate s a zis și mai sus ma , va e sila sa citiți ce s a vorbit... andreea_betty0103

Nu cred k mai lucrează  k nu am mai vz la lucieni  sh prin tgv pe undeva  ....

Link spre comentariu
  • Oras:Targoviste
  • Oras:Targoviste
40 minutes ago, sauiram said:

Nu cred k mai lucrează  k nu am mai vz la lucieni  sh prin tgv pe undeva  ....

Doamne ajuta ca sunt persoane ca voi ca ne rămân noua celor care chiar intelegem

Link spre comentariu
Acum 13 ore, Danielboss a spus:

O fi în concediu 

Salutare,am vorbit cu ea pe contul de tik tok,cu Francy mă refer...a zis că mâine la 11 o să fie la stadion,care aveți timp să treceți pe la ea? Luați un Nr de telefon...

La 27.03.2024 la 13:47, sauiram a spus:

Am intels, daca faci rost de nr de tel ,sa ne ajuți și pe noi,app cum e pe tiktok?

E trecută Francy Tony,i am lăsat msg pe tik tok să îmi de-a Nr da nu mi a răspuns 

Link spre comentariu
Acum 9 ore, ale_xandru a spus:

Salutare,am vorbit cu ea pe contul de tik tok,cu Francy mă refer...a zis că mâine la 11 o să fie la stadion,care aveți timp să treceți pe la ea? Luați un Nr de telefon...

E trecută Francy Tony,i am lăsat msg pe tik tok să îmi de-a Nr da nu mi a răspuns 

Azi la 11 la stadion petrolu ?

Link spre comentariu
  • Oras:Târgoviște
  • Oras:Târgoviște
Acum 4 ore, sauiram a spus:

Azi la 11 la stadion petrolu ?

Te ai dus ma la.11 la tanti Francy ?  Tot larga asa e ? Vezi ca face oral neprotejat , dupa de pastile te rezolvi tu

Link spre comentariu
Reputație: -5
  • Oras:targoviste
  • Oras:targoviste

a fost careva la cu ea.........am oprit si eu la ea o data si mi a vorbit in figuri......vroiam oral fara si a comentat urat.......

Link spre comentariu
  • Oras:Târgoviște
  • Oras:Târgoviște
Acum 18 minute, utok78 a spus:

a fost careva la cu ea.........am oprit si eu la ea o data si mi a vorbit in figuri......vroiam oral fara si a comentat urat.......

Am fost eu de vreo 3 4 ori , în primul rand e fițoasa , zice asa ai timp 15 minute sa îți dai drumu,  bine e timp destul , dar asa ca fapt e urat , face și oral neprotejat dar sigur are hpv

Link spre comentariu
  • Oras:Targoviste
  • Oras:Targoviste
La 17.02.2024 la 8:47, Danielboss a spus:

Da , fii atent direct de pe tron îți scriu aceasta recenzie , 

Te duci lucieni, acolo e panta aia mare înainte de vio trans o urci apoi dai debo dulceață,  e mai frumoasa decât asta de zici tu ca face muie divina , e super frumoasa la față,

Spre ploiesti , ai la nisipuri boratura care șantajează și rupe prezervativ. Mai în fata la patiserie , ceva similar cu aia de la dedeman , dar cu 20 de ani mai tânără,  frumoasa cur mișto,  mai în fata la magazinul ala de paleti o spabanoaga dar mișto la fața, ( ba da ce drq toate sunt frumoase) ,

Ba fii atent la mija acolo stau alea din Caragiale țigănie,  fii atent opresc sa o iau pe una la ocazie ca ma plimbam pe acolo, plecase de la treaba și mergea la Caragiale,  o iau , baaa se schimbau mirosurile în masina întruna , putea rău,  voiam sa merg la ele dar toate de acolo sunt asa mizerabile , bun, ba ma uit la ea frățioare avea mustata , mustata baaaaa, ma uit mai bine,  mustata statea dreapta , adică orientata spre înainte,  avea firul gros , niciodată n am văzut asa stabilitate pe niște fire de par sa stea perfect drepte fără fixativ , avea radicina serioasa

Te salut, ai zis de aia de la patiserie cu vreo 20 de ani mai tanara, am tot incercat sa dau de ea, dar mereu ocupata sau nu era acolo, ceva detalii m-ar ajuta daca ai fost la ea. 

Link spre comentariu
  • Oras:Târgoviște
  • Oras:Târgoviște
Acum 35 minute, Ccu94 a spus:

Te salut, ai zis de aia de la patiserie cu vreo 20 de ani mai tanara, am tot incercat sa dau de ea, dar mereu ocupata sau nu era acolo, ceva detalii m-ar ajuta daca ai fost la ea. 

Patiserie la sacueni da ? 

Link spre comentariu
  • Oras:Targoviste
  • Oras:Targoviste
Acum 7 minute, Danielboss a spus:

Patiserie la sacueni da ? 

Da tipa care sta pe dreapta pana in patiserie si spalatoria auto

Link spre comentariu
  • Oras:Targoviste
  • Oras:Targoviste
Chiar acum, Danielboss a spus:

N am mai văzut o de 3 zile 

Ai fost la ea? E buna de ceva? Am vazut ca isi baga clientii in camaruta aia parasita

Link spre comentariu
  • Oras:Târgoviște
  • Oras:Târgoviște
Acum 34 minute, Ccu94 a spus:

Ai fost la ea? E buna de ceva? Am vazut ca isi baga clientii in camaruta aia parasita

Eu personal nu o recomand , pizda larga , sânii mici și urâți asa ,plus ca e tupeista , te grăbește asa , nu poți sa futi liniștiți,  e pe graba , muie îți face de nu simți nimic  și puțin,  mai bn ti o scoli singur,  poate la tine o sa fie altfel dar pl mea..

Link spre comentariu
  • Oras:Târgoviște
  • Oras:Târgoviște
Acum 14 ore, Ccu94 a spus:

Da tipa care sta pe dreapta pana in patiserie si spalatoria auto

Am trecut acum 12:30 și e acolo , care o dorește sa ii spargă rozeta sa mearga

Link spre comentariu
  • Oras:Cuza Voda
  • Oras:Cuza Voda
12 hours ago, alexxiss said:

Salut! La tipa aia slăbuță și "creolă" de la Șuța a oprit careva? Sunt curios de o impresie.

Daca imi zici pe unde sta si intre ce ore trec eu maine si te anunt

Link spre comentariu

  • Oras:Târgoviște
  • Oras:Târgoviște
Acum 7 ore, Corache a spus:

Daca imi zici pe unde sta si intre ce ore trec eu maine si te anunt

Am văzut-o chiar vis-a-vis de popasul ăla care are baltă în față, în jurul prânzului. Poate dai de ea. Baftă!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...